Radyatör Temizliği

radyatör
0

Bu konuda periyodik bakım yapılmaması ve ihmalkârlıklar tesisatlarınızın birtakım kısımlarında arızaların ortaya çıkmasına ve ısı kaybı yaşamanıza neden olacaktır. Tüm bunlarla birlikte fazla yakıt harcamanız çok daha yüksek faturalar ödemenizi de beraberinde getirir. Çok fazla yakıt parası ödeyip de hala ısınamamanız istenebilecek en son şeydir. Tüm bunlara çözüm sağlamak adına atacağınız bazı adımlar elbette mümkündür. Yaptırabileceğiniz radyatör temizliği sayesinde, sisteminiz içerisinde oluşmuş olan, kir, pas ve çamurlaşmadan kurtularak daha performanslı olarak tüm kalorifer sisteminiz çalışmaya devam edecektir.

blank

Radyotörlerinizin Bakımını Yaptırmazsanız Sorun Yaşayabilirsiniz

Radyatörleriniz her seferinde ısınıp kapandıkça, suyunda kireçli olması sebebiyle, radyatörlerinizde yer yer tıkanıklık olacak ve tam randımanlı performans alamayacaksınız. Ödeyeceğiniz ufak bir bakım ücreti sene boyunca sizlerin faturalarında gerekli olan düşüş sayesinde pek de ağır gelmeyecektir ve bu sayede tüm sisteminiz çok daha yıllar sizlere kaliteli performans sunacaktır. Eğer yakıt tasarrufu hakkında düşünceleriniz var ise bu konuda ilk atmanız gereken adım bu bölgelerin temizliğine dikkat edilmesidir. Çünkü temiz radyatör çok daha düşük ücretlerde faturaların dönüşünü sağlamaktadır.

Siz değerli müşterilerimize tüm su tesisatı problemlerinde getirdiğimiz çözümler gibi radyatör temizliği konusunda da son derece hızlı ve akılcı çözümler getirerek, kimyasal ilaç yardımıyla petek temizleme cihazlarımız ile tesisatınızın ilk günkü haline gelmesini sağlamaktayız.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA