Acil Su Tesisatçısı

Acil Su Tesisatçısı

Acil Su Tesisatçısı evinize yada işyerinize çağıracağınız su tesisatçısının web sitesinde adres detayları ve durağan telefon bilgilerinin bulunmasına ne olursa olsun dikkat ediniz. Telefonla konuştuğunuz bireyin hitap şekli ve size verdiği itimat aslına bakarsak şirket ile alakalı size ipucu verebilir. Servise gelen su tesisatı çalışanının tecrübesi ve bilgisi ile alakalı malumat isteyiniz. Şayet su kaçağı tespiti yaptıracaksanız tam yer tespiti ile alakalı güvence isteyiniz. Tamirat işlemi yapılacaksa meydana getirilen işe ne kadar güvence verileceği konusunu sorunuz. Yapılan işin bitiminde sizlere işin mahiyetini ve ödediğiniz bedeli yayınlayan servis fişi isteyiniz.

Acil Su Tesisatçısı

Güvenilir su tesisatçısı araştırmalarınızda ucu aleni konuşmalara hiç yer vermeyiniz. Evinize vardığında size konuşmadığınız extra harcamalar çıkıp çıkmayacağını sorunuz. Su tesisatı arızası için evinize gelen ustanın kılık giysisinde şirketin emin olup olmadığını anlayabilirsiniz. Şayet evinizde herhangi bir tamirat yaptıracaksanız mutlak suretle kaliteli araç-gereç kullanılmasını isteyiniz. İstanbul su tesisatı ustası firmamızın İstanbul’un tüm ilçelerine servis imkanı vardır. 7/24 aleni su tesisatçısı olarak su tesisatı arızalarınızı onarım etmek için laf verdiğimiz zamanda evinizde yada işyerinizde oluruz.

Acil Su Tesisatçısı

Su tesisatı ustalarımızın tüm bunlar işinde uzman ve eğitimli kişilerdir. Servis personelimiz ve su kaçağı cihazlarımızın tüm bunlar firmamıza aittir. Bazı su tesisatçıları web üzeriden iş alarak başka firmaları evinize gönderebilirler. İşiniz ne kadar büyüklükte olursa olsun su tesisatı ustalarımız aynı titizlikle çalışırlar. Firmamız için en büyük kıymet kazanılmış bir satın alan ve müşterilerimizden gelen memnuniyete bağlı tavsiyelerdir.

Evinizde yada işyerinizde su tesisatı arızalarının tespit ve tamiratının daha azca gider ve hasarla yapılması bilhassa son on yılda geliştirilen cihazlar yardımıyla artık mümkündür. Bilhassa su kaçağı ve masraf tıkanıklığı devamlı yaşanmış olan bir durumdur. Makineli su tesisatçısı son teknoloji makine ve uzman mensubu ile su tesisatı arızalarının tespit ve tamiratı mevzusunda İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Ne kadar alan kırılıyor?

Su kaçağı tespiti su sesini algılayan ve sıcak suya hassas cihazlar ile noktasal olarak yapılmaktadır. Su kaçağı damlama gibi bile olsa kırılgan akustik dinleme aleti ile tespit edilmektedir. Ayrıca sıcak su kaçaklarında sıcağa hassas termal kamera destek ekipman olarak kullanılmaktadır. Termal kamera su borularının nereden gittiğini bulmak arasında makineli su tesisatçısının kullandığı cihazlar arasındadır.

Su kaçağı tespit edildikten sonrasında kırılacak alan birazda şansınızda kalmış durumda. Bazen su kaçağı tamiri tek fayans kırılarak yapılmaktadır. Bazen de su boruları 2 yada 4 fayansın birleşim yerinden geçebilmektedir. Burada ki en mühim husus nokta atış su kaçağı tespitini yapmaktır.

Gider tıkanıklığı nasıl açıyoruz?

Evde uygulanan yada bilindik yöntemlerin aksine firmamız masraf tıkanıklığını tıkanıklık açma robotu ile evinizde herhangi bir yer kırılmadan dakikalar arasında açmaktadır. Gerek su kaçağı tespitinde gerekse masraf açma mevzusunda ne olursa olsun makineli su tesisatçısından yardım alınız. Cihazları olmayan tesisatçılar su kaçağı mevzusunda tahminlere nazaran evinizi lüzumsuz yere kırabilir. Keza tıkanıklık açma mevzusunda da konum değişik değildir. Demir yada ahşap çubuk şeklinde ilkel yöntemler ile masraf açmaya çalışan tesisatçılar hala vardır.

Su tesisatı arızalarının tespiti ve tamiratı mevzusunda gelişen teknolojiye ayak uydurarak kameralı servis hizmeti veren su tesisatçısı hizmetini siz kıymetli yurttaşlarımızın hizmetine sunduk. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana her vakit satın alan memnuniyetini hedeflediği için tüm müşterilerimiz firmamızdan almış olduğu hizmetten memnun kalmıştır. Kameralı su tesisatı servislerinin son yıllarda hızla artmasının arkasından insanların su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetini en iyi veren su tesisatçısı arayışları olmaktadır.

Sizlere öncelikle su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemlerini nasıl yapıyoruz özetlemek gerekirse bundan bahsedelim. Su kaçağı tespiti evinizdeki su kaçağının türüne nazaran kullanılmaktadır. Yani birden fazla su kaçağı tespit aleti bulunmaktadır. Sıcak su, soğuk ve kalorifer kaçaklarında su sızıntısının sesini algılayan aygıt ve sıcak suya hassas termal kameralar kullanılmaktadır. Arık su kaçaklarının tespiti görüntülü kamera ile yapılmaktadır. Gider borusunun içerisine kameralı tespit aleti gönderilir. Kamera borunun iç kısmını ekranında aynen göstermektedir.

Tıkanıklık açma işleminde konum daha farklıdır. Mutfak lavabo tıkanıklığı, hela tıkanıklığı ve banyo masraf tıkanmalarını tıkanıklık açma robotlarımız ile evinizde herhangi bir kırılmadan ve kirlenmeden dakikalar arasında açıyoruz. Son zamanlarda masraf açma mevzusunda kimyasal masraf açıcılar halk içinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Gider açan kimyasallar adından da anlaşılacağı şeklinde kimyasal ve yoğun asit içeren maddelerdir. İnsan sağlığı açısından risk teşkil etmektedir. Ayrıca kuvvetli asit masraf borularınızın ek yerlerinde contaları eriterek su sızıntılarına sebebiyet verir. Sürekli kullanılırsa pimaş boruları eriterek büzüştürür. Eski tip ince yapılı pimaş boruların büzüşmesi daha kolaydır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara