• Yazar:  melike

Adalar Su Kaçağı Bulma

adalar-su-kacagi (2)
0

Firmamız İstanbul’daki bütün adalarda Adalar su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Firmamız tecrübeli ve işinde profesyonel çalışanları sayesinde en zorlu su kaçaklarını kolay bir şekilde bulmaktadır. Sizlerde bu şekilde bu arızalardan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Üstelik evinizdeki veya iş yerinizdeki su kaçaklarını bulmak için saatlerce uğraşmıyoruz. Su kaçağı konusunda son teknoloji kullanılarak üretilen makinelerimiz sadece birkaç dakika içerisinde bütün su kaçaklarınızı buluyor.

Su Kaçağının Oluşmasının Sebebi Nedir?

Su kaçağı genellikle eski yapılarda karşımıza çıkar. Buna ek olarak son zamanlarda yeni yapılan binalarda müteahhitler masraftan kaçınma adına düşük kalitede su boruları kullanıyor.  Aynı zamanda bu borulara verilen yanlış eğimler yüzünden de bu yapılarda su kaçağı meydana gelmektedir. Bu konuda korkmanıza gerek yok. Çünkü artık firmamızın kullandığı son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçaklarınızı sadece birkaç dakika içerisinde buluyoruz.

Hangi Adalarda Servis İmkanı Sunuyorsunuz?

Firmamız çok geniş bir çalışan kadrosuna sahiptir. Bu yüzden aynı gün içerisinde İstanbul Adalar’da bütün bölgelere hizmet vermektedir. Su kaçağı bulma hizmetimizden faydalanmak için firmamızı Burgazada, Kınalıada, Heybeliada ve Büyük ada fark etmeksizin arayabilirsiniz.

Hangi Cihazları Kullanıyoruz?

Firmamız kurulduğu günden bu zamana kadar her zaman en iyi hizmeti verme adına çalışmalar yapmaktadır. Bu yüzden Adalar su kaçağı bulma hizmetimizi verirken bu konuda son geliştirilen cihazları kullanıyoruz. Kullandığımız cihaz bu konuda araştırmalar yapan bir bilim ekibi tarafından tamamen su sesine duyarlı olarak geliştirildi. Bu yüzden en zor su kaçaklarını bile sadece dakikalar içerisinde bulabiliyor.

Hizmet Kalitemiz

Firmamızın en büyük misyonlarından birisi en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu konuda çalışmalarımızı her geçen gün yeniliyoruz. Kısaca firmamızın klasik yöntemleri kullanan bir firma olmadığını söyleyebiliriz. Birçok su kaçağı firması klasik yöntem olarak su kaçağında kırma işlemini tercih eder. Fakat biz son teknoloji cihazlarımız ve uzman çalışan kadromuzla kırma ve dökme işlemi yapmadan sizlere hizmet vermekteyiz.

Ustalarımız su kaçağını çok kısa bir süre içerisinde bularak sizlerle paylaşır. Eğer sizde uygun görürseniz su kaçağı tamiri işlemi başlar.

2 Yorum(lar)

    • Maria Lucy TOKÖZ

      Adalarda adam akıllı tesisatçı bulmak çok zor. evimizin tesisatında sıkıntı var tavulet ve banyo alt kısımları nemden kabuk atıyor bize uygun bir tarih verebilirmisiniz. iletişim için Maria Lucy TOKÖZ 0530 654 XX XX

    • Tarık

      Öğrenciyiz, eve taşınırken bir kira kadar depozito ödemiştik, bu ay o depozito karşılığında kira ödemesi yapmayacaz ancak banyoda su kaçağı var ve banyo çok kötü duruma geldi bize uygun bir şekilde tadilat konusunda yardım edebilir misiniz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA