• Yazar:  melike

Aksaray Su Kaçağı Bulma

aksaray su kacak
0

Su kaçağı evinizde veya iş yerlerinizde birçok sebepten dolayı ortaya çıkabilir. Tesisatlarınızda yer alan problemlerden dolayı meydana gelen su kaçağı, hem kendi evinizin hem de komşularınızın evine zarar  verebilir. Su kaçağı daha çok eski yapılarda karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra yeni yapılarda kalitesiz su borusu kullanıldığı takdirde yine su kaçağı problemi oluşma ihtimali vardır. Özellikle tazyikli su basıncı ve yaşanan tıkanmalar plastik borularda paylama sorununa sebep oluyor. Buda su kaçağı oluşmasına neden oluyor. Firmamız Aksaray su kaçağı bulma hizmeti sayesinde Aksaray ve çevre ilçelerinde yaşayan kişileri bu problemden kurtarıyor.

Su Kaçağı Nasıl Zarar Verir?

Sizlere su kaçağının hem kendi evinize hem de komşularınızın evlerine zarar verme özelliği olduğunu belirttik. Eğer evinizde su kaçağı varsa duvarlarda kararmalar, çatlamalar ve küf oluşabilir. Aynı zamanda bunlar sizlerin hastalanmanıza sebepte olabilir. Çoğu insan bu tip durumlardan olumsuz etkilenmemek için su kaçağından dolayı zarar gören bölgeye alçı veya boya sürmektedir. Bu şekilde hasarın giderildiğini düşünüyorlar.

blank

Ne kadar insanlar su kaçağından dolayı hasar gören bölgeye alçı veya boya sürerek zararı önlediklerini düşünse de bu durum alçı veya boyayla halledilebilecek kadar basit bir durum değildir. Eğer su kaçağının nereden geldiğini tespit ettirip gerekli tamirleri yaptırmazsanız bu sorundan kurtulmanız imkansızdır.

Eğer evinizde bu tip problemler yaşıyorsanız ve su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız direk firmamızla iletişime geçmeniz gerekir. Su kaçağı problemi olan kişiler Aksaray su kaçağı bulma hizmetimizden faydalanarak bu problemi çok kısa sürede çözebilirler. Firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Ekibimiz sizleri ziyaret ederek çok kısa bir süre içerisinde probleminizin çözülmesinde yardımcı olacaktır.

Firmamız Su Kaçağını Nasıl Tespit Ediyor?

Firmamız su kaçağı bulma işlemi sırasında su kaçağını, noktasal şekilde tespit etmeyi sağlayan ve bu konuda geliştirilmiş en son teknolojiyi kullanmaktadır. Avrupa’da geliştirilen akustik dinleme cihazı adlı cihazı kullanan firmamız, bu cihazın yapısı sayesinde herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan çok kısa bir süre içerisinde çatlağın oluştuğu yeri bulur.

Firmamızın müşterilerine sunduğu rahatlık bu kadarla sınırlı değildir. Örneğin; firmamızın bulduğu ve tamir ettiği bir noktadan tekrar sorun yaşarsanız firmamızın sizler için sunduğu 1 yıllık garanti fırsatından yararlanabilirsiniz.

Su kaçağı konusunda son teknoloji olan cihazımızın bulduğu su kaçağı noktasını sizin de onayınız alınarak alanında uzman olan çalışanlarımız tamir etmektedir. Firmamız kesinlikle sizden onay almadan hiçbir işlem yapmaz. Bu konuda içiniz rahat olabilir.

Normalde piyasada su kaçağı bulma konusunda uzman olduğunu iddia eden birçok firma var. Fakat  bu firmaların büyük bir çoğunluğu eski cihazlar kullanarak hizmet vermektedir. Bu yüzden insanların evinde su kaçağının olduğu noktayla alakası olmayan birçok noktayı kırarlar ve sizlere büyük masraflar açabilirler. Fakat firmamız özel cihazı ve usta çalışanları sayesinde sadece su kaçağı yaşadığınız noktaya müdahale ederler.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA