TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket

İçeriği Puanla

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket su patlağı olması durumunda zor çözümleri bulunan tesisat arızasıdır. Genellikle gelenekçi tesisatçılar bu sorunun kaynağını kırma dökme yaparak bulmaya çalışmaktadır. Günümüzde ise yenilikçi ustalar teknolojinin sayesinde cihazlar ile beraber hiçbir kırma dökme yaşanmadan basit bir şekilde sorunu bulabilmektedir. Eski alışkanlıklarınıza, kameralı cihazla su kaçağı tespiti ile tanıştıktan sonrasında veda edin. Pimaş borularında olup biten su kaçakları, kameralı görüntüleme aleti ile tespit edilmektedir.

Su kaçağı insanları en büyük sıkıntıya sokan durumların başlangıcında yer alır. Kaçaklar duvar, dolap benzer biçimde alanlarda kabarma ve kokulara sebep olur. Rutubetin oluşması ise astım benzer biçimde hastalıklara sebep olabilmektedir. İlerlemesi ve nem alanlarında bulunmak sıhhat açısından büyük problemler yaratacağından döşem şirketi ile anlaşmak ve bu mevzuya çözüm bulmaya çalışmak iyi olacaktır. Aletle Su Patlağı Bulan Şirket pimaş borularının içerisine sürülür. Su kaçakları ancak mevcut daireye zarar vermemektedir.

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket Ustası

Tüm bina doğrultusunda akan su duvarlarda ciddi sorunlara sebep olmaktadır. Oluşan bu sızıntı duvar yapısında bozulmayı şişme ve boya dökülmesi ile ortaya çıkarır. Durum bu şekilde de kalmayarak fena kokuya sebep olur. Alt kata su kaçağı bulunan bireylerin acele olarak su tesisatçı şirketi bulması gerekir. 20 metre kablo uzunluğuna haiz kamera kablosu, boru arasında ilerlerken görüntüleri monitöre aktarır. Kameralı görüntüleme aletinin kamerasının olduğu bölümde aydınlatmayı sağlamak için LED bulunmaktadır.

Bu sayede, karanlık olan pimaş borusunun içi aydınlanır. Tecrübeli döşem ustalarından tarafınca meydana getirilen su kaçağı tespiti güvence çözümdür. Bu ustaların aslolan rolü, arızalı bölgeyi kamera ile test ederek, su kaçağını bulduktan sonrasında tamirini yapmaktır. Firması bünyesinde su kaçağı bulmaya yarayan tüm cihazlar mevcuttur. Bilgisayarlı su kaçağı tespiti yapılabilmesi için ancak kamaralı görüntüleme aleti kullanılması ehil değildir. Kameralı görüntüleme cihazını kullanan personelin deneyimli olması şarttır.

Su kaçağının varlığı kati olarak tespit edildikten sonrasında, akustik dinleme aleti ile kaçağın olduğu yer tespit edilmeye çalışılır. Tesisat borularındaki su kaçağı oldukça azca miktardaysa ve akustik dinleme aleti ile zor duyuluyorsa, döşem borularındaki suyun basıncı arttırılır. Böylece akustik dinleme aleti ile kolaylıkla duyulması sağlanır. Aksi halde, kameralı görüntüleme cihazını kullanan personel, cihazın monitöre yansıttığı görüntüleri yorumlaması olası değildir ve kamera ile su kaçak tespiti işlemi oldukça daha uzun sürebilir.

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket İstanbul

Cihazda, sesi algılamaya yarayan prop bulunur. Prop bir nevi mikrofon rolü görmektedir. Prop tarafınca algılanan sesler, akustik dinleme aletinin kulaklığına aktarılır. Akustik dinleme aletinin kulaklığı hususi olarak tasarlanmıştır. Dış sesleri tamamen yalıtma özelliğine sahiptir. Kulaklık, proptan gelen seslere karşı duyarlıdır. Firması bünyesindeki tüm personeller eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Görüntülü su kaçak tespiti işlemlerini en kısa müddette ve kati olarak tespit etmektedir.

Kalorifer borularındaki su kaçaklarını tespit etmekte termal kamera kullanılmadığı zamanlarda olmaktadır. İlaçla su kaçağı tamiri yapılabilmesi mümkündür. Firması tarafınca kullanılan su kaçak onarım ilacı, kalorifer döşem sistemi içerisine dökülür. Kombinin ortalama olarak 2 saat çalışması, kalorifer borularındaki tüm çatlakların onarılması için ehil bir süredir.

Kullanılan deva hem de koruyucu özelliğe de sahiptir. Uzun zaman kalorifer borularının korunmasına katkı sağlar ve hiç bir yan tesiri bulunmaz. Binalarda oluşan su kaçaklarını saptamak için birçok metot kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin her biri sağlam ve duyarlı sonuçlar vermesine rağmen, kullanıldıkları yerler, koşullara gore değişir. Su kaçağını tespit ederken hangi tekniğin kullanılacağına karar vermek için, eldeki ekipman ve bölgenin durumu gözden geçirilmelidir.

Gaz seyretme tekniği hariç, tüm su kaçak bulma teknikleri su sızıntısının çıkardığı sesten hareket ederler. Banyo alt kata su kaçırıyor ise su döşeme alanlarında bir mesele var demektir. Katlar içinde su kaçması istenen bir konum değildir. Üstelik bu konum engellenmediğinde ileri düzeyde bina yapısına direkt zarar vermektedir. Peki bu konum engellenebilir mi? Elbette ki. Ekip Tesisat benzer biçimde firmalara başvurarak bir çözüm arayabilirsiniz.

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket

Aletle Su Patlağı Bulan Şirket

Leave a Comment