Anadolu Yakası Su Tesisatçıları

Anadolu Yakası Su Tesisatçıları

Anadolu Yakası Su Tesisatçıları numaraları arayan müşterilerimiz için su kaçağı bulma, tıkanıklı açma, logar açma, su kaçağı tespiti, petek temizliği gibi pek çok hizmeti sunmaktayız. Bildiğiniz en iyi tesisat firmalarını unutun. Sizler için Anadolu yakasında da hizmet vermeye yıllar öncesinden başlamıştık. Artık hayalini kurduğunuz o kesintisiz ve kaliteli hizmeti bulabileceksiniz.  Artık pek çok ilde ve ilçede hizmet vermekte olup ekibimizin profesyonel olması sebebiyle pek çok hizmeti sizleri mağdur etmeyecek hız ve kalitede yapıyoruz.

Anadolu Yakası Su Tesisatçıları

Avrupa yakasından sonra, Anadolu yakasında da aynı başarıyı ve kaliteyi eline geçirmiş durumdadır. Anadolu yakasında, Maltepe’de hizmet veren şubemiz, sizleri uzman ekiplerimizle ve ergonomik emek verme anlayışıyla buluşturuyor. Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından beri, Anadolu Yakasından birçok müşteri, firmamızın su tesisat işlerinden istifade etmek için talepte bulunmuştur. 2011 senesinde Maltepe’de bir şube açarak, İstanbul’da gitmediğimiz yer kalmayacak biçimde çalışmaya başladık. Anadolu tarafında Gebze’ye kadar, Avrupa yakasında Silivri’ye kadar hizmetimizi götürdük. Yoğunluğa bağlı olarak, genel anlamda gün içinde mobil ekiplerimizden birini, kesinlikle servis çağırdığınız bölgeye yönlendiriyoruz. Evi sigortalı müşterilerimizin su kaçaklarını, eksperle görüşerek yapmaya çalışıyoruz. Tatil günlerinde acele bir takım, devamlı firmamızda mevcuttur.

Anadolu Yakası Su Tesisatçıları Numaraları

Mevcut tesisatlarınızda onarım yaptırırken, kesinlikle bizlerden fiyat alın. Rakiplerimize nazaran, her ekibimizde kamera sistemi bulunmaktadır. Teknik takım bakımından, tüm araçlarımızda elektronik cihazlar bulunmaktadır. Tadilat icra eden ustalarımızın araçlarında bile, pimaş boruların içini görüntüleyen kamera sistemi bulunmaktadır. Ustalarımızdan yana yaşadığınız sorunlar olursa, 0532 283 64 40 numaralı telefondan mağduriyetinizi anlatabilirsiniz. Haftalık meydana getirilen toplantılarda şikâyetleriniz dikkate alınmaktadır. Servis yazdırırken, su tesisat sorunlarınızı en ince detayına kadar anlatabilirsiniz. İlerleyen günlerde, öteki şubelerimizle tüm tesisat arızalarını bakmayı hedefliyoruz.

İstanbul’da su tesisat hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren firmamız, teknolojik ekipmanlar ve cihazlı tesisatçılar ile garantili iş kabul eden bir firmadır. Misyonumuz devamlı müşteriyi memnun etmenin yanı sıra minimum harcamayla sorununu gidermek olduğundan, kırıp dökme çalışmalarına başlamadan ilkin arızaları, bölgeleri ve sebeplerini saptamak için emek harcamalar yaparız. Bizden hizmet almak için servis kaydı açtırmanız yeterli. Aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakası Su Tesisatçıları Servisi

İstanbul’da Avrupa yakası ve Anadolu yakası için su kaçakları servisi araması yaptığınızda çoğu zaman daha süratli bir takım olsun derhal gelip müdahale etsinler şeklinde düşünceler ile size en yakın tesisatçıyı bulmaya çalışırsınız. Bu yazıyı okurken “evet bende bu durumu yaşadım” diyen bir ihtimal birçok şahıs çıkacaktır. Saatlerce usta bekleme durumları, devamlı aradığınız şekilde yoldalar deyip ertesi günü gelen ustanın artık size ne hayrı olur ki?

Daha en başından yaşanılan bu servis gecikmesi sorunlarının devamı da aynı biçimde gelir. Size verdiği saatte gelme sözünü tutamayan bir tesisatçıdan, su kaçağı ile alakalı problemleri gidermesini beklemek yanlış olur. Eğer İstanbul’da yaşıyorsak; Avrupa ve Anadolu yakası su kaçakları tesisatçısı olarak, su kaçaklarını gelişmiş cihazlarımızla bulmaktayız.

İstanbul’da Avrupa veya Anadolu asla ayrım etmeden, devamlı seyyar şekilde bulunan servis hizmetleri ile size en yakın noktada olan ustalarımız adresinize yönlendirilir. Aynı gün içinde aradığınız takdirde en geç 2 saat içinde tesisat ustalarımız evinize varmaktadır. Şirketimizin ustaları, su kaçağının hasar verici tesirini engelleyerek derhal müdahalede bulunup oluşan problemin onarımını yapmaktadır.

Anadolu Yakası Su Tesisatçıları istanbul

Anadolu Yakası Su Tesisatçıları Numarası

Su kaçakları servisi olarak, her noktaya verdiğimiz tesisat hizmetini, öteki şirketlerden çok değişik bir muamele içinde kaçak onarımı yapıyoruz. Arayıp, muhtelif tahminler üstünden bir varsayımda bulunarak meydana getirilen kaçak onarımı eskide kalmıştır. Yeni üretim kaçak tespiti icra eden robotlu cihazlar ile pak ve kirli su ayrımı yapmadan her noktada kalıcı çözümler için ustalarımızı tercih edin. Çünkü muamele yapılması ihtiyaç duyulan alanı bir çok vakit dakikalar içinde rahatça tespit ederek noktasal müdahaleler ile yerinde çözümler getiriyoruz.

Banyo çevresinde duşakabin kenarından sızan suyu dedektörle gören cihazlı tesisat ustalarımız, tespit çalışmasında bununla beraber lavabo etrafındaki ıslaklık nedenlerini de dedektörle tespit eden deneyimli ustalardır.

Su kaçağı arama çalışmasında, alanında uzman olan ekiplerimiz tarafınca en çokca birkaç fayanslık alan içinde kırılma yapıldığı için birçok müşterimizin arayıp bir türlü bulamadığı ve en nihayetinde ustalarımızın yardımıyla bulmuş olduğu işlemlerde artık size yakın olsun diye ilçelerde tesisatçı bulmak zorunda değilsiniz. İstanbul su tesisatı hizmeti elde eden şirketimizin numarasını çevirin oldukca daha doğru bir tercih yaptığınızı sorunlarınızı gideren ustalarımızı gördüğünüzde güvenilir olacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara