Kırmadan Su Kaçağı Bulma

su-sizinti-bulma
0

Su Kaçağı Arama İstanbul’da ki su tesisatlarıyla ilgilenen ekiplerimiz, artık konutunuza ve iş yerinize geldiklerinde tesisatı komple kırıp dökmeyerek, size komple tesisat onarımı yaptırtmak zorunda bırakmayacaklardır.

Su kaçakları sadece sizin evinize hasar vermemekle kalmayıp, alt komşunuzu da zor durumda bırakacaktır. Sudan sebeplerden dolayı kafanızı ağrıtmaya  gerek yok. Son sistem boruları kameralarla izleme sayesinde sorunlu bölgeler sorunlu olmaktan çıkıyor ve çok kolay bir onarım haline geliyor. Eski zamanlarda olsaydı eğer duvarlarımız ve fayanslarını kırılarak ortaya felaket ötesi durumlar çıkabilirdi. Ama artık Ersoylar Tesisat sayesinde bu dertten sizi garantili bir şekilde kurtarıyoruz.

Evdeki su kaçaklarının nasıl ortaya çıktığına dair bir bilginiz var mı?

Yoksa eğer sizi bilgilendirmek isteriz. Tavanlarda sararma, tavanlarda küflenme, pis kokular ve su damlalarının bir çift küme halinde birikmesi bu alanda en çok rastladığımız görüntülerdir. Sizin de Tesisatlarında su kaçağına dair şüpheleriniz varsa hemen bizimle irtibata geçin ve müşteri hizmetlerimizden randevu alın. İstanbul’un neresinde olursanız olun su tesisatı işleriniz de uzman olan ekiplerimiz size bir telefon kadar uzaktadır.

Ekiplerimiz ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedirler. Sızdırmazlık testlerini uygulayarak eğer bir mesele varsa ses dinleme cihazı ile sorunlu bölgenin merkezine inerek tek veya iki fayans vakumlu makinelerimizle sökülerek onarımlar sadece sorunlu bölge içinde gerçekleştirebiliyoruz.

Kaçak gizli ise Pimaş içi görüntüleme kamera sitemleriyle devreye giriyoruz ve gider içleri, lavabo, küvet ve ana giderler kontrolü sağlanır ve onarımı yapılır. Kısacası sorunu çözmek adına bütün su tesisatlarınızı kontrol etmekteyiz ve sorunlu bölgeye sorunsuz bir şekilde müdahale etmekteyiz.

Tespit ve onarım yaptırmak istediğiniz firmalar ne kadar güvenilir?

Hangi yöntemleri kullanıyorlar?

Fiş/fatura veriyorlar mı?

İnternet sitelerinde sabit numaramı veya cep telefonu numarası mı var?

Bunları düşünmeden ve kafanızda kurmadan önünüze gelen firmayı işim görülsün diyerek evinize çağırmayın. Duyarlı davranarak yaptıracağımız tesisat işlerinde fiş/fatura isteyelim ve o faturanın sizin için önemli bir garanti belgesi olabileceğini unutmayalım.

blank

Su Sızıntısı Tespiti – Bulma

Evlerimizi yaşam alanından çıkaran su sızıntıları ve rutubet evimizde kötü kokulara sebebiyet verirken aynı zamanda da evimizin duvarlarında da kabarmalar ve kararmalar gözünüze çok çirkin gözükecektir. Hatta bununla da kalmayıp eşyalarınızda ve giysilerimizde de küflenmelerini ve çürümelerine sebep olabilir. Bu olumsuzluklara sebep olan su sızıntılarının sizi olumsuz etkilemesine izin vermek istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Arama Sadece 99 Tl

İstanbul bölgesinde saat kaç olursa olsun bizi aramanız yeterlidir. 7/24 size hizmet vermekle kalmayıp, evinizde de olabilecek hasarlara karşı da olabildiğinden çok bilgiye sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu konuda bilgi sahibi olmayan, kendini Su Kaçağı Arama konusunda bilgi sahibi zanneden ustalardan yardım alırsanız eğer oluşabilecek tüm olumsuzlukları da göz önünde bulundurmalısınız. İnsanlar genelde yeter ki işim görülsün herhangi bir ustayı çağırma mantığındalar. Bizim size tavsiyemiz işinde uzman, bilgi sahibi, işini titizlikle yapan kişilerden yardım almanızdır. Biz Ersoylar Tesisat olarak bütün bu özelliklere sahibiz ve tüm yaptığımız işlerde garantisini sağlamaktayız. %100 olumlu sonuçlar ve % 100 garanti istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçaklarında uyguladığımız yöntem adı üstünde kırmadan yapılıyor. Gözünüzden sakındığınız eviniz bizim içinde değerlidir ve memnuniyetini 2 katına çıkartmak tek görevimizdir.

Eskiden yapılan derme çatma olaylara son verdik ve sizin için Avrupa’dan getirdiğimiz son derece memnun kalacağınız teknolojik aletlerimiz sayesinde derdinize derman olabilmekteyiz.

Bu cihazları firmamız neden tercih etti ve size ne gibi kolaylıklar sağlıyor?

Size bunun getirisi nedir?

Sağladığı sunduğu imkanlar nelerdir?

Neden bizi seçmelisiniz?

Hepsinin cevabını bize telefon ederek ve sitelerimiz deki yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz ve kafanızdaki soru işaretlerini silebilirsiniz. İstanbul’da herkesin yardımına koşacağımız  gibi içinizdeki korkulara da son vereceğiz.

Yaşamımıza yaşam katan suyun hayatımızdaki önemi çok büyüktür. Su sizin de bildiğiniz üzere her ihtiyacımızı sonuna kadar karşılayan bir gereksinimdir. Ülkemiz adına ve gelecekteki nesillere rahat bir imkan sunmak adına yaptığımız ve tanıştırdığımız bu imkanlar bizim için çok değerli bilgilerdir. Bazı insanlar suyun halen önemli bir gereksinim olduğunun farkında değiller ve suyu resmen boşa akıtıyorlar, gerektiğinden fazla kullanıyorlar.

Suyun bu kadar gereksiz kullanılması hem faturanızı etkileyecektir hem de ülkemiz adına zarar verici bir durumdur. Su kaçaklarında da aynı problemi yaşarız ve faturamız fazla gelir bununla da kalmayıp evimizde hasarlar meydana getirebilir. Bu sıkıntıların önüne geçmek artık çok kolaylaştı ve bu sandığınız kadarıyla da pahalı bir şey değildir. Su Kaçağı Arama için Dilerseniz müşteri hizmetlerimizi arayın ve kafanızdaki soru işaretlerine son verin.

1 Bilgi Talebi

    • blank
      fatih germek

      Bu kadar iyi mükemmel teknolojik aletle tesisat işi yapan başka bir firma yoktur daha önce evimde çalıştılar evime hiç zarar vermede ilk gün ki tertemiz bir şekilde bıraktılar bu yüzden bu kuruluşta emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA