• Yazar:  melike

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma

arnavutköy
0

Her zaman en kaliteli hizmeti verme adına kendisini geliştiren firmamız Arnavutköy su kaçağı bulma işlemini de en kaliteli şekilde Arnavutköy sakinlerine sunmaktadır. Firmamız sürekli gezici servise sahiptir. Bu sayede Arnavutköy vatandaşları herhangi bir su kaçağı durumuyla karşı karşıya kaldığı zaman firmamızla iletişime geçebilir ve aynı gün içerisinde su kaçağınız tespit edilir.

Son Teknoloji Cihazlar

Firmamızın en büyük özelliklerinden birisi; su kaçağı bulma hizmetinde her zaman en son teknolojiyi tercih etmesidir. Bu şekilde bilim insanlarının ürettiği son teknoloji cihazları takip ediyoruz ve hizmetimizi sizlere sunarken bu cihazları tercih ediyoruz. İşlemlerimizi yaptığımız sırada ise evinizde hiçbir kırma veya dökme işlemi olmuyor. Özel geliştirilen cihazlarımız hassas su sesi özelliğiyle su kaçağını kısa sürede çözüyor ve bir tek bu bölüm tamir ediliyor.

Normalde piyasada hizmet veren çok sayıda tesisatçı var. Bunlardan büyük bir çoğunluğu yıllar önce kullanılan yöntemleri kullanarak hizmet veriyor. Hatta insanlar bu tesisatçılar çok düşük fiyatlar söylediği için genellikle bu tesisatçıları çağırıyorlar. Sonucunda ise genellikle evinizde su kaçağı olmayan yerlerde de kırma işlemi yapılıyor ve ekstradan masraf oluşmasına sebep oluyor.

Uzman Kadro

Çalışanlarımızın hepsi alanında profesyonel ve tecrübeli isimlerdir. Bu yüzden uzman bir kadromuzun olduğunu söyleyebiliriz. Çalışanlarımızın alanında usta olan isimler olması su kaçaklarınızın daha rahat bulunmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de Arnavutköy su kaçağı bulma servisimiz yüzde 100 çözüm sunuyor.

Su Kaçağı Nasıl Belli Olur?

Eğer evinizde veya işyerinizde su kaçağı sorunu varsa duvarlarınızda küflenme, kabarma, kararma, çürüme ve çatlama gibi sorunlar olabilir. Hatta bu su kaçağı artarsa komşunuzda da bu tür sorunlar oluşabilir. Bu su kaçakları bazen gözle görülür yapıdadır. Fakat bazen gözünüzle göremezsiniz. Bu durumda ise firmamızın son teknoloi cihazları devreye giriyor ve sadece birkaç dakika içerisinde su kaçaklarını bulmaya yardımcı oluyor.

Evinizde veya iş yerinizde oluşan su kaçaklarının kırma ve dökme işlemi olmadan bulunması ve tamir edilmesi için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Aynı gün içerisinde servisimiz sizi ziyaret eder.

8 Yorum(lar)

  • Ahmet

   Evimde su tesisatı ile ilgili olduğunu düşündüğüm sorunlarım var. Arnavutköyde apartmanın giriş katındaki dairemde banyoya komşu odanın duvarında boya kabarması ve yoğun bir nem var. Boya 1 metre genişliğinde yerden 1 buçuk metre yukarıdan başlıyor. Orta hatta daha yoğun olarak çevreye doğru yayılan nem var. Bir ay kadar önce hafif boya kalması ile başlayıp giderek daha da berbat bir hal aldı. İnternette araştırma yaparken sizle karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • sadık

   Arnavutköy’de bir apartmanın giriş katında oturuyorum. Tuvalet gideriyle ilgili çok ciddi bir problemim var. Binanın tesisatından kaynaklı galiba tam olarak bilemiyorum fakat tuvalet gideri bazen çekmiyor. Tuvaleti biz kullanmadığımız zamanlarda bile tuvalet deliğinden geri su geldiği oluyor. Bu su fazla miktarda olabiliyor. Bazen tuvalet taşını aşıp yerleri ıslattığı oluyor. Bu durumla oldukça rahatsız edici. Tuvalet berbat oluyor. Ev sahibiyle konuştum sen birini bul hallettir dedi. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  • ismet

   hocam Su Kaçağı Bulma konusunda uzman olduğunuzu duydum araştırmalarımda beni haklı çıkarmış gibi gözüküyor sorunumla alakalı bana hizmet verirseniz fiyatlarınızı iletirseniz çok makbule geçer umuyorumki inancım sizin bu işi yapacağınız konusunda

   • Özeniş Tesisat

    Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz efendim size hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağımı bildirmek isterim tarafınıza en kısa sürede oluşup probleminizi çözeceğimiz konusunda bir şüpheniz bulunmasın.

  • hakan

   Merhabalar hocam nedenini bilmediğim şekilde evimde su kaçağı oluşumu başladı yani hakikaten çok can sıkıcı bir durum lütfen bu konuda bana detaylı bir şeklilde bilgi verip evime geldiğinizde sorunumu çözermisiniz çünkü hakikaten can sıkmaya başladı komik bir durum mu bilemem ama can sıktığını söylersem yanlış olmaz şimdiden teşekkür ederim

  • Aslı Kızmaz

   Su kaçağı konusunda çok büyük dertlerim var, evim henüz 2 senelik olmasına rağmen evin içini çok kötü rutubet konusu sardı. Görünür bir yerde su kaçağı yok ancak, duvarda sararmalar var ve su kaçağı olduğundan adım gibi eminim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

  • Mustafa

   Bulundugumuz ilde numarasını aldık aradık yarım saate geldiler sorunun neo ldugunu çözdüler ve onardolar kendilerine teşekkür ediyormn

  • Ahmet Sağlam

   buzdolabımın altından sürekli su geliyordu meğersem orda geçen borularda patlak varmış zaten tezgahı çektiğimizde duvardaki boyalar hep kabarmıştı ustalar hızlıca sorunu çözdüler

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA