Ataköy Su Kaçağı Bulma

atakoy su kacagi bulma
0

İstanbul ilinde ve çevre illerde hizmet veren firmamız Ataköy semtinde de sizlere hizmet vermektedir. Ataköy su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızı 7/24 günün her saatinde arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Su kaçağı her evde yaşanılan ve can sıkan bir durumdu. Ama artık bu durumdan kurtulmanız kolaylaşmıştır. Hiçbir yer kırılmadan ve dökülme yapmadan hasarlı borularınızı anında onarıyor ilk günkü gibi tekrardan kullanmanızı sağlıyoruz. Yurt dışından ithal edilen elektronik cihazlar ile nokta tespiti yaparak hasarlı borularınızı onarıyoruz. Su kaçağı olan borularınızın onarımı uzman ekipler tarafından anında onarılmaktadır. Gezici servislerimiz gece gündüz demeden sizlere hizmet vermek için dolaşmaktalar.

11 Yorum(lar)

  • Necmettin

   Ataköy’de apartmanın 6. katında bulunan evimde su kaçağı olduğunu düşünüyorum. Son birkaç aydır su faturamda anlamsız bir artış var. Tam benim dairenin altında bulunan komşunun tavanında damlacık şeklinde nem oluşuyormuş. Aynı zamanda tavanın bu kısmında boya kabarma yapmış. Aynı şekilde o da bu durumun birkaç ay önce başladığını bildirdi. Bu durum aklıma su kaçağı olabileceğini getiriyor. Birkaç araştırma yapıp internette bakındım ve sizi buldum. Bu konuda bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.

  • Nasuh Koray

   Evimin banyo giderinde bir problem var. Ataköy’de oturuyorum. Evim müstakil. Daha önce böyle bir problem yoktu. Son birkaç aydır suyu çok yavaş çekiyor. Bir yerde tıkanıklık var galiba. Sorun giderek artıyor. Başlarda fark edilmeyecek kadar azdı. Bu yüzden fazla önemsemedim. Artık daha rahatsız edici bir hal aldı. Su uzun süre orada kalıyor. Bu durum kötü bir kokuya sebep oluyor. İnternette sizin sitenizi gördüm. Bu durumun kısa sürede halledilmesi gerekiyor. Bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

  • halit

   Tuvlet çerisinde Tıkanıklık Açma konusunda yardımcı olmanıza ihtiyacım var kaliteli kadronuz olduğunu görüyorum hizmet sağlayıcılarınızdan bu durum belli dolayısıyla yardımcı olursanız beni çok mutlu etmiş olacaksınız fiyat konusunda sorunum yok yeterki halledin

   • Özeniş Tesisat

    Bizimle iletişime geçtiğiniz için çok teşekkür ediyoruz efendim ilgili probleminiz hakkında size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.Probleminiz ile ilgili en kısa sürede tarafınıza ulaşıp probleminizi gidereceğiz efendim.

  • hamit

   selamın aleyküm kalorifer boru hatlarında su kaçağı problemi mevcut sorunun nereden kaynaklandığını kırmadan dökmeden çözebilecek bir firma arıyorum sizi buldum bu işin üstesinden geleceğinize inanmaktayım dolayısıyla konu ile ilgili detaylı bilgiyi tarafınıza iletmem için iletişim formunu doldurmuş bulunmaktayım umuyorum ki problemimi gidereceksiniz.

  • Yunus Akgün

   Hocam merhabalar, benimle iletişime geçebilir misiniz. Alt kat komşum ile kavgalı duruma geldik, banyomuzun giderinde sıkıntı var, alt kata su sızdırıyor. Üst tarafta su tutmuyor ancak nereden sızıyorsa, su bildiğin betonu yarıyor geçiyor.

  • Ahmet

   Atakoy de bulundugunu ogrendik aradık bir saate geldiler ve su kaçagını tespit ettiler bir saate onardılar kendilerine sonsuz teşekkür ederim

  • Tevfik

   eminim atakoydeki en iyi su kaçagı firması yaptıgı işten çok memnun kaldık

  • Hilal

   Su kaçagımız varda kısa sürede onardılar kendilerine teşekkür ederiz

  • Necati Kuloğlu

   bodrum katta oturuyorum üst komşumun banyosundan borular patlamış benim banyoma sürekli su geliyordu aradık çok hızlı bi şekilde gelip onardılar teşekkürler

  • Cafer

   Evimde oluşan su sızıntısı problemini hallettiler. Makineyle tespit ederek nokta atışı iş yaptılar. İşinde baya tecrübeli kişiler. Bu tür yenilikçi firma çalışmak oldukça mutluluk verici.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA