Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

atesehir su kacagi
0

Su faturalarınızın fazla gelme sebebi borularınızda oluşan su kaçaklarıdır. Kullanmadığınız suların faturasını neden ödeyesiniz ki. Bu yüzden su faturalarınız fazla geliyor ise su borularınızda su kaçağı olma riski yüksektir. Bu durumda hemen bizleri arayarak yardım isteyebilirsiniz. Aksi takdirde kullanmadığınız suların parasını fazla fazla ödemiş olursunuz. Hem de komşularınız duvarlarında su sızıntıları meydana gelmektedir. Bu yüzden Ataşehir su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamızı iletişim adreslerimizden arayarak ulaşabilir, detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Bizleri 7/24 arayarak destek alabilirsiniz. Gerektiği zaman acil durumlarda gezici servislerimizde de yardım isteyebilirsiniz.Ataşehir bölgesinde hizmet veren ersoylar tesisat olarak ataşehir ve çevre semtlerinde su kaçağı hizmeti vermetkeyiz.Bölgede 3 gezici servisimiz ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca garantili olarak hizmet veren ersoylar tesisat evlerinizde hiç bir şekilde kırmadan dökmeden ek bir masraf açmadan su kaçağı sorunu çözüyor.Dedektörlü el bilgisayarları ile bulunan su sızıntıları ve kaçaklarında artık kırma dökme işlemi tarihi karışıyor.Ataşehir su kaçağı ekibi olarak Aşık Veysel  · Atatürk  · Barbaros  · Esatpaşa  · Ferhatpaşa  · Fetih  · İçerenköy  · İnönü  · Kayışdağı  · Küçükbakkalköy  · Mevlana  · Mimarsinan  · Mustafa Kemal  · Örnek  · Yeniçamlıca  · Yenisahra  · Yenişehir bölgelerinden hizmet vermekteyiz.

Ataşehir ,İstanbul’un Anadolu yakasında tek ilçe.Güneyinde Maltepe, güney batısında Kadıköy ,batısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye ,kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur. Kocaman kısmı Kadıköy’e ilişkili tek semt iken,  2008 senesinde ilçe statüsüne kavuşmuştur . Ataşehir kazası 25 ,84 km²’lik tek meydan içerisinde,2013 senesi bakımından 405.974 nüfusa ve toplamında 17 mahalleye sahiptir .1993 seneyin en başında Emlak Bankası’nın iştirakiyle başlanan   ” uydu il”    projesi Atakent’in temellerini attı.2005 senesinde ise Ağaoğlu, TOKİ, Varyap benzeri kocaman inşaat firmalarının mevduat noktası haline geldi ve 2008 senesinde Kadıköy’den koparak belediye statüsü kazandı.

 

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA