• Yazar:  melike

Avcılar Su Kaçağı Bulma

avcilar
0

Avcılar su kaçağı bulma ve kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız sizlere evlerinizin ve iş yerlerinizin en büyük problemlerinden birisi olan su kaçağı konusunda hizmet veriyor. Firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir ve su kaçağı problemlerinize son verebilirsiniz.

Su kaçağı sorunu günümüzde eski veya yeni fark etmeksizin her evin başına gelen en büyük problemler arasındadır. Eski evlerde genellikle su tesisatının artık eskimesinden oluşmaktadır. Yeni yapılarda ise kullanılan kalitesiz su boruları su kaçağı probleminin oluşmasındaki en büyük sebepler arasında yer alır. Genellikle su kaçağınızı çözmek için mahalle tesisatçısını çağırırsınız. Fakat gelen tesisatçının tuvaletinizi veya mutfağınızı komple kırarak su kaçağınızı tespit etmeye çalışması size çok büyük bir masraf çıkaracaktır. Bunların yanı sıra ek işlemler için de birçok para ödemeniz gerekecektir.

Su kaçağı probleminin oluşmasına bazen belediyelerde sebep olur. Evlere dağıtılan tazyikli su basınç uygulayarak bazı boruların çatlamasına sebep olur. Bunun yanı sıra meydana gelen tıkanmalardan dolayı da su kaçağı sorunu yaşayabilirsiniz. Kısacası su kaçağı sorunu herkesin başına gelebilecek türden bir problemdir.

Neden Biz?

Su kaçağı konusunda en önemli sorunlardan birisi yardım alınacak firmayı seçmektir. Birçok kişi bu konuda yanlış tercih yaparak tesisatlarını hala eski yöntemleri kullanan ve acemi kişileri çalıştıran firmalara emanet etmektedir. Fakat firmamız bu konuda Avrupa’da en son geliştirilen ve noktasal olarak su sızıntı tespit eden cihazlar kullanmaktadır.

Evinizde veya iş yerinizde su sızıntısı problemiyle karşı karşıya kaldığınız zaman ilk olarak firmamızla iletişime geçmelisiniz. İstediğiniz gün ve saatte iletişime geçebileceğiniz firmamız, sizlere gün içerisinde alanında uzman çalışanlarını yönlendirir. Çalışanlarımız çok kısa bir süre içerisinde oluşan su kaçağınızı özel cihazları sayesinde tespit eder ve sizinde onayınızla tamir eder. Çalışanlarımız sizin onaylamadığınız hiçbir işlem yapmaz.

Birçok firma su kaçağı tespiti için geliyor ve kişinin evinde birçok yeri kırarak su kaçağını tespit etmeye çalışıyor. Bu sizlerin evlerinde ek masraflar oluşmasına sebep oluyor. Aynı zamanda bu firmalar sadece biraz daha fazla kazanmak için sizlere sormadan tamir işlemini gerçekleştirebilir. Fakat belirttiğimiz gibi firmamız bütün işlemleri size sorarak gerçekleştirir.

Garantili Hizmet

Avcılar su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızın bir diğer özelliği ise sizlere garantili hizmet sunmasıdır. Firmamızın tespit ettiği ve tamir ettiği yerden su sızıntısı yaşadığınız takdirde firmamız sizlere bir yıllık garanti veriyor.

Avcılarda hizmet veren firmamızı Denizköşkler, Ambarlı, Mustafakemalpaşa ve Tahtakale gibi Avcılar’ın bütün mahallelerinden arayabilirsiniz. Firmamız sadece Avcılar’da değil İstanbul genelinde en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Bu yüzden çalışanlarımız size güler yüzlü hizmet verir ve evinizde gereksiz yere kırma dökme gibi sizi mağdur edecek işlemlerde bulunmaklar.

Binalarınızın yapımında ustaların borularınıza zarar vermesinden doğacak sorunlardan sizlerin başı ağrıyabilir. Ya da yanlış kullanımdan dolayı evlerinizde olan boruların tıkanması ve su kaçırması normaldir. Boruların tıkanmalarının nedenlerinden biri de mutfak lavobalarında kullandığımız bulaşık süngerlerinin yeşil kısımdan kopan parçalardır. Onlar diğer cisimler ile birleşerek boruların tıkanmasına ve su kaçırmasını sebep olabilir. İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan Avcılar su kaçağı bulma firmamız günün her saati sizlerin hizmetinizdedir. Su kaçakları artık günümüzde çözümü olan bir durumdur. İşlerinde uzman olan ekiplerimiz sizleri bu durumdan kısa bir süre içerisinde kurtarmaktadır.

10 Yorum(lar)

  • asya oktuay

   Su kaçağı konusunda en önemli sorunlardan birisi suyun nerden damladığı değil. O damlaları en iyi hangi firmanın bulacağıdır. 2 gün önce internetten bulduğum iletişim numarasıyla evimize çağırdım 30 dakika içerisinde su kaçağını bulup müdahale ettiler üstelik evimizi kirletmeden teşekkürler.

  • derya

   Gerçekten başarılı bir firma. Aradığımda kısa sürede garip aletler ile evime geldiler. Bağcılar’da 3. kattaki apartman dairemde alt komşunun yatak odasına su sızıyordu. Sorun bizim daireden kaynaklı ama nerede olduğunu bilmiyorduk. Getirdikleri aletler ile evi gezip su kaçağını tespit ettiler. Bu sayede evi baştan başa kazmadan sadece sorunlu bölgeyi kazarak sızıntıyı giderdiler. İş kısa sürede halloludu. Ben de büyük bir dertten kurulmuş oldum. Çok da temiz çalıştılar. Hepinize teşekkür ederim.

  • Samet Gündoğdu

   Evimde tuvalet giderinde bir problem var. Alaturka bir tuvalet ve bazen suyu yavaş çekiyor. Bu sorun her zaman olmuyor. Bazen tamamen tıkanmış gibi suyu çekmiyor. Evim Avcılar’da. Apartmanın giriş katında yer alıyor. Eve taşınalı yaklaşık bir yıl kadar oluyor. Önceleri böyle bir sorunu pek fark etmemiştim. Son zamanlarda arttığını düşünüyorum. Bu gibi işlerle pek uğraşmadığımdan çok bi bilgim yok. Sorunsuz şekilde şu sorunu atlatayım yeter.

  • Sadettin

   Avcılar’da evimde su tesisatında problem vardı. Borulardan birinde sızıntı vardı. Sızan sular ise alt komşunun evine gitmiş. Rutubet oluşuyormuş. Bununla ilgili geçen gün şikayete geldi. Ben de şirketinizle görüştüm. Kısa süre içerisinde geldiler. Ellerinde çeşitli cihazlar var. Kısa bor süre evi tarafından sonra burda kaçak var dediler. Başta çok inanmadım. O kısmı kazdılar. Gerçekten de kazdıkça rutubet ortaya çıktı. Borudaki sızıntıyı tamir ettiler. Kısa sürede büyük bir problemden kurtulmuş oldum. Çok teşekkür ederim.

  • hafız

   Alanında lider bu firmaya ne kadar minettar kalsam azdır hakikaten beklediğim ölçüden çok daha iyi bir iş çıkarttılar sağolun efendim

   • Özeniş Tesisat

    Yormunuz ve ilgi alakanız için ne kadar teşekkür etsek azdır size efendim.Hedeflediğimiz yol müşteri memnuniyeti her geçen gün uzman kadromuzla sizlere dahada iyi destek vermek için memnun edebilmek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz sizide memnun bırakabildiysem ne mutlu bize.

  • fatih

   Hocam merhabalar avcılarda oturuyorum yaklaşık 1 yıldır buradayım daha önce bu problemle karşılaşmamıştım lakin tuvalet tıkanıklığı mevcut bu tıkanıklığı nasıl açılacağı konusunda araştırma gereği duydum ve google üzerinde size rastladım telefon numaramı yazmak istiyorum yorum olarak biran önce bana ulaşıp sorunumu çözer misiniz? 0545 *** ** **

  • Hüseyin

   Çocuk klozetin içerisini oyuncak ile doldurmuş, klozet geri su basıyor bu konuda çalışmanız bulunuyorsa benimle acil olarak iletişime geçebilir misiniz.

  • Türkel

   Avcılarda oldugunu ogrendik hemen aradık yarım saatte geldiler yarım saattede sorunu buldular ve hemen onardılar kendilerine bu iş için teşekkür ederiz

  • Kenan

   çok güzel ya kırmadan dökmeden hallettiler ustalar son teknoloji kullandıklarını söyledi bi ton iş çıkıcak diye üzülüyordum teşekkürler

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA