Avrupa ve Anadolu Yakasında Robotla Tıkanıklık Açma

robotla tikanikligi acma
0

Çeşmenizden akan su lavabonuzu, gider yolunuzu dolduruyor ve su borudan geçmeyerek lavabonuzda ve gider yolunda su tepmesine yol açıyorsa tıkanıklık var demektir. Tıkanıklık her sebepten dolayı ortaya çıkabilmektedir. Mutfağınızda kullandığınız lavabo tıkanıyorsa döktüğünüz pis yağlardan, çay tortularından, yemek artıklarından kaynaklanabilmektedir. Banyonuzdaki lavabolarda da genelde bayanların saçlarını lavaboya atmasından dolayı tıkanabilmektedir. Robotla tıkanıklık açma konusunda sizlere en iyi hizmeti firmamız büyük bir özveriyle sunmaktadır.

Gider yollarınızda tıkanma var ise bunun da sebebi bayanların kullandığı pet türü ürünler, havlu kâğıtları, tuvalet kâğıtları, kolonyalı mendiller vb. cisimlerden meydana gelebilmektedir. Uzman ekiplerimiz ve kameralı görüntülü sistemlerle yaptığımız işlemlerle mekânınızı hiçbir şekilde pisletmiyoruz. Çünkü tuvalet giderini açarken basınçlı su kullanmıyoruz. Yaptığımız işlemlerde makinenin halatını gider yolundan içeri doğru gönderiyoruz ve tıkanıklığa son veriyoruz.

Lavabo Tıkanıklığında Öncü Firma

Lavabo ve tıkanıklık açmada çığır açan firmamız bu sorundan sizi hızlı ve kolay bir şekilde kurtarmaktadır. Her türlü borularda tıkanıklıklarınızı kırmadan açıyoruz. Su tesisatlarıyla alakalı her probleminizde aşağıda vermiş olduğumuz numaralardan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Tıkanıklıkları robotlarımız sayesinde açıyoruz ve % 100 olumlu sonuçlar alıyoruz. Tıkanıklığı açamazsak eğer sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Lavabo ve gider borularınızda olan problemlere bakan tıkanıklık açma servisimiz İstanbul’un tüm ilçelerine bakmakta olup, Anadolu ve Avrupa yakası ayrımı olmadan istediğiniz gün ve saate randevu talebinde bulunabiliyorsunuz.

Tıkanan lavabolarınızı ve gider borularınızı kırmadan açtırmak niyetindeyseniz eğer doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Biz yaptığımız işleri benimseyerek yapıyoruz. Çünkü aynı durum biz tesisatçıların evlerinde de meydana gelebilirdi. Sizin evinizi kendi evimiz gibi benimseyerek çalışıyoruz ve evinizde hiçbir şekilde zarar verecek şeyler yapmıyoruz. İnsanların korkuları artık son bulmalı ve insanların yeni teknolojinin veli nimetlerinden yararlanmaları gerektiğini düşünüyoruz. 21.yy’a yakışır bir şekilde yaşamak herkesin hakkıdır ve eski kafalı yöntemlere bir an önce son verilmelidir. Müşteri hizmetlerimizle aşağıdaki telefonları arayarak irtibata geçebilir ve istediğiniz gün/saate randevu alabilirsiniz.

Telefon numaralarımız:

Avrupa yakası: 02125700744-05325030798

Anadolu yakası:02166425699-05321613102

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA