• Yazar:  melike

Bağcılar Su Kaçağı Bulma

bagcilar su kacagi
0

Bağcılar su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız, Bağcılar’da yer alan bütün mahallelerde yaşadığınız su kaçağı problemlerinize kısa süre içerisinde çözüm bulacaktır. Herhangi bir kırma işlemi olmadan su kaçağı problemlerinizin çözümü için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İnsanların su tesisatlarında en fazla karşılaştıkları problemler arasında, su kaçağı problemleri ilk sıraları almaktadır. Su kaçağı problemleri genellikle uzun süre kullanılan ve herhangi bir yenileme yapılmamış su tesisatlarında çok fazla karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra yeni binalarda da su kaçağı problemlerinin oluştuğunu görebiliyoruz. Bu binalarda su kaçağı problemlerinin oluşma sebebi ise; müteahhitlerin masraftan kaçarak kalitesiz su boruları ve su tesisatı parçaları kullanmalarıdır. Aynı zamanda şebekeye verilen tazyikli su ve ezilmelerde su kaçağına sebep olabilir. Bu konuda belediyelerinde suçlu olduğunu söyleyebiliriz. Sizin borularınızda yaşanan su sızıntıları alt komşunuzun duvarlarında da kararmalara, çürümeye ve çatlamaya sebep olabilir. Aynı zamanda su sızıntısı su faturanızın da yüksek gelmesine sebep olacaktır.

Yanlış Seçim Masrafınızı Artırabilir

Su kaçağı tespit etme ve tamir etme işlemleri gerçekten profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Bu konuda çağıracağınız herhangi bir mahalle tesisatçısı evinizde kırma dökme işlemleri yaparak sizin masrafınızın daha fazla artmasına sebep olabilir. Fakat Bağcıları su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız bu konuda usta ve özel olarak seçilmiş çalışanlarıyla sizlerin sorunlarını en kısa sürede buluyor ve sizinde onayınızı alarak kısa süre içerisinde tamir ediyor.

İleri Teknoloji Cihazlar Kullanıyoruz

Firmamız evinizde yaşadığınız su kaçağı probleminin tespiti sırasında Avrupa’dan bunun için özel getirttiği cihazları kullanmaktadır. Bu cihazlar sizlerin su sızıntınızın herhangi bir kırma işlemi olmadan sadece dakikalar içerisinde tespit edilmesini sağlamaktadır. Cihazlarımızın sayesinde evinizde su kaçağı olmayan bölümler kesinlikle kırılmıyor.

Bu zamana kadar birçok müşterimiz bizlere evlerinde birçok yeri kıran fakat su kaçağını tespit edemeyen tesisatçıları anlatıyor. Firmamız müşterilerimizin bu şekilde mağdur olmaması için onlara her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Firmamızın Avrupa’dan özel olarak getirttiği su kaçağı bulma cihazının adı; akustik dinleme cihazıdır. Bu cihaz sizin su kaçaklarınızı noktasal olarak tespit edecektir.

Sizin Onayınız Olmadan İşlem Yapılmaz

Birçok tesisat firması işlem yaptığı sırada ev sahibinin onayı olmayan işlemler yapıyor ve sonrasında bu işlemlerinde parasını alıyor. Fakat firmamız sizlere kesinlikle bu tarz bir sorun yaşatmaz. Firmamız sizlere su kaçağınızın bulunması ve tamir edilmesi işlemleri sırasında fikirlerinizi sunar. Eğer onaylamazsanız hiçbir işlem yapılmaz.

Bağcılar su kaçağı bulma hizmetini Bağcılar halkına en iyi şekilde sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda sürekli firmamızı geliştirerek en son yenilikleri takip ediyoruz ve bu yenilikleri sizlere sunuyoruz.

Firmamız sadece Bağcılar’da değil İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Su kaçağınızın tespit işlemi için sadece firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

14 Yorum(lar)

  • Ayşe Dinçer

   Firmamız sadece Bağcılar’da mi hizmet veriyor diye düşünüyordum. meğer tüm istanbul a aynı anda aynı hizmeti götürebilecek bir ekibe sahipsiniz.pazar günü çalışıyorsanız, pazar ününe bize randevu verebilir misiniz.

  • Zafer aksoy

   Bağcılar’da müstakil evimde su kaçağı olabileceğini anladığımda başta çok tedirgin oldum. Evin her yeri kazılacak, bir sürü masraf ve pislik diye düşünüyordum. İnternette aramalarım sonucunda şirketinizi gördüm. Salonun köşesinde boya kabarması ve nem vardı. Okuduğum kadarıyla ekipmanlarız ile kaçağı tespit edip fazla pisliğe sebep olmadan halledebiliyormuşsunuz. Okuduğumda çok mutlu oldum. Yazılanlara göre kolay ve hızlı bir biçimde işi tamamlıyorsunuz. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • derya

   Gerçekten başarılı bir firma. Aradığımda kısa sürede garip aletler ile evime geldiler. Bağcılar’da 3. kattaki apartman dairemde alt komşunun yatak odasına su sızıyordu. Sorun bizim daireden kaynaklı ama nerede olduğunu bilmiyorduk. Getirdikleri aletler ile evi gezip su kaçağını tespit ettiler. Bu sayede evi baştan başa kazmadan sadece sorunlu bölgeyi kazarak sızıntıyı giderdiler. İş kısa sürede halloludu. Ben de büyük bir dertten kurulmuş oldum. Çok da temiz çalıştılar. Hepinize teşekkür ederim.

   • Özeniş Tesisat

    Öncelikle yorumunuz ve ilgi alakanız için çok teşekkür ediyoruz.Müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir dolayısıyla bu anlayış ile çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz sizleri memnun etmek adına çözüm odaklı çalışmalarda bulunuyoruz tekrar tekrar çok teşekkür ediyoruz efendim memnun kalabildiyseniz doğru yolda olduğumuzun birer kanıtıdır.

  • sultan

   Merhaba bir problemim var ev ile ilgili lakin bu alanda hizmet verip vermediğiniz konusunda buna dair en ufak bir fikrim yok durum böyle olunca bende konunun detaylarını yorum yazmamın doğru olmayacağını düşündüm telefon numaramı foruma dolduruyorum dönüş yaparsanız çok daha sağlıklı sonuçlar alabiliriz efendim.

  • hakan

   Gerçekten çok başarılı bir firma komşu aracılığı ile iletişime geçmiştim referans oldular bana hakikaten mutfak borusundaki su sızıntısını eksiksiz şekilde çözüp gittiler ne kadar teşekkür etsek azdır kalite tesadüf değildir bu firmada kaliteli oluşunu her geçen gün dahada çok artıracağına inanıyorum memnun bıraktığınız için sağolun

  • Murat telli

   Dubleks dairem var yağmur çok yağdığında birkaç noktadan akmalar oluyor

  • Mustafa Cihan

   Oturma odamızın duvarında sararmalar var, sanırsam üst kat komşumuzun balkon giderinde bir çatlama söz konusu, ev sigortalı olduğu için exper çağırdım biraz ödeme aldım ve evin duvarını boyattım ama yine aynısı oldu ve bu sefer sigorta herhangi bir işlem yapmıyor. Evin duvarını kırmadan sızıntıyı bulma şansımız var mıdır.

  • Hakan

   arkadşalar gerçekten son derece işinde uzmn cabucak işi bitirdiler

  • Mustafa

   bagçılardaki en iyi firma diyebilirim çabucak işi bitirdiler

  • Salih Demir

   su kaçagını kısa sürede çözdüler ve onardılar tebrik ederiz

  • Demir

   çok güzel iş çıkardılar teşekkürler

  • Betül Çakmak

   bulaşık makineme bağlı olan su hattında kaçak varmış ben bu kadar hızlı geleceklerini tahmin etmiyordum 30 dk sürmedi hemen yaptıklar

  • Hayriye Tan

   en çok dikkat ettiğim ve sinir olduğum husus verilen saatte gelmeleriydi tam zamanında geldiler kombideki su kaçağını tamir edip gittiler

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA