• Yazar:  melike

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

su kacagi bahcelievler
0

Bahçelievler su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız evlerinizde veya iş yerlerinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan su kaçaklarınızı bulmaktadır.

Su kaçağı problemi günümüzde neredeyse her evde yaşanan kronikleşmiş problemler arasındadır. Gerek iş yerlerinizde gerekse evlerinizde su sızıntıları ve su kaçaklarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür bir problemle karşılaştığınız zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı iletişim bölümümüzde yer alan telefon numarası üzerinden 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Gezici ekibimiz sizlere bu konuda en iyi hizmeti verecek ve probleminizin çözülmesi adına en pratik çözümü sunacaktır.

Normalde su kaçağı problemi en fazla eski binaların su tesisatlarında karşımıza çıkıyor. Yenilenmemiş olan bu su tesisatları bir zaman sonra su kaçağı veya su sızıntısı problemi oluşturmasına sebep olabiliyor. Bazen belediyeler de su kaçağı problemi oluşmasına sebep olmaktadır. Binalarınıza verilen tazyikli sular su tesisatlarının zarar görmesine sebep olabilir.

Her Firma İle Anlaşmayın!

İnternetten veya mahallenizden bulabileceğiniz ve size bu konuda yardım edeceğini iddia eden birçok tesisat firması vardır. Fakat bu firmaların büyük bir çoğunluğu su kaçağı tespiti konusunda geliştirilmiş olan son teknoloji ekipmanlara sahip değildir. Bir kısmı ise elinde basit bir alet çantası ile dolaşarak su kaçağınızı bulabileceğini iddia eder.

Bahçelievler su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız su kaçaklarınızı çok kısa bir süre içerisinde hem de hiçbir kırma işlemi yamadan tespit eder. Bu konuda oldukça gelişmiş olan ekipmanlarımız yurtdışından özel olarak getirilmiştir. Su kaçağınızı yüzde 100 noktasal olarak tespit ederek evinizin farklı bölümlerinin kırılmasına gerek bırakmamaktadır.

Ya Su Kaçağı Sizin Evinizde Değilse

Bazıları su kaçağının kendi evinde olduğunu düşünerek tesisatçıları çağırmaktadır. Fakat bu konuda çalışma yapan firmamız bazen su kaçağının kişinin üst komşusunda olduğunu görmektedir. Bu durumda evinize çağıracağınız herhangi bir tesisatçı evinizde kırma işlemleri yaparak su kaçağınızı bulmaya çalışacaktır. Fakat firmamız bu işlemlere gerek duymadan son teknoloji cihazı sayesinde su kaçağının sizde mi yoksa üst kat komşunuzda mı olduğunu rahatlıkla tespit edebilir.

Uzun Süredir Bu Sektörde Çalışıyoruz

Firmamız uzun süredir Bahçelievler su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Bu yüzden su kaçaklarının tespitinde ve tamir edilmesinde İstanbul’daki en tecrübeli firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Firmamız sizlere sunduğu her hizmeti sizin onayınız dahilinde sunmaktadır. Onaylamadığınız hiçbir işlem yapılmaz. Bazı firmalar ev sahibi onaylamadan tamir işlemini yaparak kişiden parasını almaya çalışmaktadır. Fakat firmamız sizlere kesinlikle bu tarz bir problem yaratmaz. Tespit edilen su kaçaklarınız sizin onay vermeniz dahilinde tamir edilir.

Firmamız su kaçağı bulma hizmetini sadece Bahçelievler’de yaşayan kişilere değil aynı zamanda bütün İstanbul’da yaşayan kişilere sunmaktadır. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası fark etmeksizin firmamızla iletişime geçerek su kaçağı bulma işlemlerinizi ve tamir işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler ilçesinde su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızı Bahçelievler çevresinde gezici servislerimizden randevu alabilirsiniz. Bahçelievler su kaçağı bulma servisi olarak günün her saatinde detaylı bilgileri alabilir, servis talep edebilirsiniz. Su kaçağı bulma hizmetinde bulunan firmamız teknolojinin ileri gelen elektronik cihazlar ile nokta tespiti yaparak suların nereden sızdığını anında tespit etmektedir. Firmamız sizlere düzenli bir şekilde hizmet verebilmek için gece gündüz demeden canla başla çalışmaktadır. Evlerinizde oluşan veya oluşmakta olan su kaçaklarınız da hiç bekleme yapmadan bizleri arayabilirsiniz.

12 Yorum(lar)

  • hanperi artük

   Bahçelievler su kaçağı bulma konusunda çok başarılı bir firma bana alt komşum önerdi kombide su kaçağını çok kısa sürede bulup tamirat yaptılar. ilgi ve alaka üst düzeyde.

   • Özeniş Tesisat

    Memnun kaldıysanız ne mutlu bize efendim hedeflediğimiz bu yolda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzman ekibimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

  • Yusuf

   Evimde su kaçağı olduğunu düşünüyorum. Geçen ay hiç evde bulunmadım. Hiç su kullanılmamasına rağmen faturamda kullanım görünüyor. Daha önce de evden ayrıldığım oldu fakat bu şekilde olmuyordu. Yaptığım araştırmalar sonucunda bu durumun su kaçağından kaynaklanabileceğini öğrendim. Evim Bahçelievler’de bir apartmanın 5. katında yer alıyor. Bahçelievler’de su kaçağı tespiti ile ilgili internette aradığımda firmanız ile karşılaştım. Bu konuda bana yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim.

  • Gülten

   Bahçelievler’de evimde mutfak giderinde problem var. Evim apartmanın 8. katında yer alıyor. Daha öncelerde böyle bir problem yoktu. Günlük kullanımda sorun olmuyor fakat bulaşıkları yıkadığımda veya suyu fazla kullandığımda su birikiyor ve lavabonun içi doluyor. Normalde böyle sorunlarla ben hiç ilgilenmem ama kendi evimde böyle bir sorun ilk kez yaşadım. Eve kimi çağıracağımı bile bilmiyordum. Her konuda yaptığım gibi internette araştırma yaptım ve şirketinizi gördüm. Yazıları okuyunca çok mutlu oldum. Galiba doğru yoldayım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • fırat

   Hakikaten yoruma özeniş tesisat için teşekkürler teşekkürler teşekkürler olarak başlamak istiyorum 🙂 kaliteli bir iş çıkardıklarını mı yazıyım fiyatta olan uygun tarifelerini mi yazıyım bize olan yaklaşımlarını tarzlarını ve müşteriye olan bakış açıcısı anlayışlarını mı yazıyım yani hakikaten kimse 4 4 lük değildir buna inanırım ama gerçekten başarılı bir firmasınız ne denilebilir ki 🙂

  • fatih

   Merhabalar henüz yeni taşındığım bu evde tuvalet borularının eski olmasından dolayı sıkıntı yaşıyorum firmanız benim bu sorunuma çözüm bulabilecek bir yapıda ise lütfen bana ulaşın detaylı bilgiyi tarafınıza aktarmak istiyorum ve biran önce problemimi gidermek istiyorum

  • emre duyar

   apartmanda su kaçağı var yer tespiti ve tamir için fiyat bilgisi almak istiyorum

  • Derya Fırat

   Evimizin salonunu göl haline geldi lütfen yardımcı olun. İlk olarak petekten su geldiğini sanıyorduk ancak durum öyle değilmiş, peteğin arkasında petekle alakalı olmayan su borusu kırılmış ve çok ciddi kaçak var ve su evin içine doluyor.

  • Ahmet

   bahçelievlerde oldugunu duyduk aradık hemen geldirler sorunu giderdiler

  • Murat

   işinde çok iyiler kısa sürede onardılar

  • Mustafa Doğan

   banyomdan alt kata su akıyormuş mahalle tesisatçımız 2000-2500 tl fiyat çıkardı kırıp dökecekti birde ki arkadaşım önerdi gayet uygun fiyata tamir ettiler ustalar mütahhitin kalitesiz boru kullandığını söyledi

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA