• Yazar:  melike

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

bakirkoy su kaçak
0

Bakırköy su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız, Bakırköy sakinlerine bu konuda en iyi hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktadır. Su kaçağı bulma konusunda bu zamana kadar yaptığımız işlemlerin hepsinden yüksek müşteri memnuniyetiyle ayrıldık.

Bakırköy su kaçağı bulma hizmetimiz sırasında sizlere bu konuda üretilen yüksek teknolojiyi kullanarak hizmet veriyoruz. Firmamızın kullandığı bütün cihazlar ve ürünler yurtdışından özel olarak getirilmektedir. Bu yüzden su kaçaklarınızı bulma işlemi sırasında herhangi bir kırma veya dökme işlemi yapmıyoruz. Özel cihazlarımız sayesinde sadece dakikalar içerisinde su kaçaklarınızı tespit ediyoruz.

Bu zamana kadar su kaçaklarını tespit amacıyla firmamızla iletişime geçen çoğu kişi öncesinde farklı tesisatçılarla çalışmış fakat istediği sonucu elde edememiş olan kişilerdir. Su kaçağı tespiti gerçekten büyük bir tecrübe gerektirir. Bu konuda yetersiz tecrübeye sahip olan kişiler ise su kaçağını bulma işlemi sırasında evinizde farklı bölümleri kırarak hem görünüşü bozar hem de ek masraflar oluşmasına sebep olabilir.

Su Kaçağı Tespitini Nasıl Yapıyoruz?

Bakırköy su kaçağı bulma işlemi sırasında yurtdışından özel olarak getirdiğimiz cihazlarımızla ilk başta evinizde su kaçağı olan bölümü arıyoruz. Yalnız burada şunu bilmelisiniz; su kaçağı mutlaka sizin evinizde diye bir şey söz konusu değildir. Eğer üst kat komşunuzda veya alt kat komşunuzda bu problem varsa sizde evinizde sorun yaşıyor olabilirsiniz. Cihazlarımız sayesinde sizin evinize hiçbir zarar vermeden sorunun kimin evinde olduğunu rahatlıkla buluyoruz.

Kullandığımız cihazlara sahip olmayan tesisatçılar su kaçağını bulacağı sırada evinizin farklı bölümlerinde kırma işlemleri yapabilir. Bazı ev ve iş yeri sahipleri firmaların su kaçaklarını bulmak için evlerinde farklı işlemler yaptıklarını ve tamir ettiklerini iddia ederek gittiklerini sonrasında ise tekrar problem yaşadıklarını belirtiyorlar. Buna dikkat etmediğiniz takdirde evinizde ek masraflar açılır ve bu masraflarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Su Kaçağı Tamirini Nasıl Yapıyoruz?

Bakırköy su kaçağı tespiti işlemini uyguladıktan sonra tamir evresine geçiyoruz. Burada sizin onayınız alınmadan hiçbir işlem yapılmamaktadır. Bu evrede ilk olarak yapmamız gereken işlemi ve maliyetini sizinle paylaşıyoruz. Eğer siz de onay verirseniz tamir evresine geçiyoruz. Sizin onayınız alınmadan kesinlikle herhangi bir işlem yapılmaz.

Su kaçağı tamiri sırasında yine evinize herhangi bir hasar vermiyoruz. Sadece su kaçağı yaşanan bölümü tamir ediyoruz. Bu işlem sırasında evinizin farklı bölümlerini kirletme veya kırma gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

İşlemlerin Maliyeti Ne Kadar?

Firmamız su kaçağı bulma ve tamiri için müşterilerine her zaman en uyun hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Yapacağımız tamir işlemlerinde sizlerin maddi durumunuzu da düşünüyoruz ve piyasada yer alan birçok firmaya göre daha uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Detaylı fiyat bilgi için firmamızla iletişime geçmelisiniz. Firmamız sadece İstanbul Bakırköy  çevresinde değil İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermektedir.

12 Yorum(lar)

  • Mehmet ali

   Kombide sürekli sorun çıkıyor. Öğrendiğime göre bu durumun sebebi tesisattaki su kaçağıymış. Evim Bakırköy’de apartman dairesi. Gözle görünen bir su çıkışı mevcut değil. Fakat apartman dışına veya komşu dairelere de sızabiliyormuş. Yaptığım araştırmalar sonucunda Bakırköy’de çalışan firmanızı gördüm. Gözle görülen bir su çıkışı yok ama siz tespit edebilirsiniz belki. Yazılanlara göre kırmadan dökmeden hızlı bir şekilde halledebilirsiniz umarım. Bu konuda bana c yardımcı olursanız çok memnun olurum.

   • Özeniş Tesisat

    Probleminizi dile getirip bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ediyoruz efendim.Sorununuz ile alakalı en kısa sürede tarafınıza iletişim kurup detaylı şekilde şikayetçi olduğunuz sorunu netleştirdikten sonra çözüm odaklı çalışıp sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

  • Mert can

   Bakırköy’de yaşıyorum. Evimde su tesisatında bir problem var. Tamda emin olamıyorum sorunun bende olduğuna. Alt komşumun duvarlarında rutubetlenme ve boyada bozulmalar var. Birkaç gün önce şikayete geldi. Kendi evlerine usta çağırmış. Usta bir sorun bulamayınca suyun benim dairemden gelebileceğini söylemiş. Bende biraz araştırdım. Bu gibi bir durumda su faturası yüksek geliyormuş. Galiba benim faturamda bir artış var. Bu durumdan tam emin değilim ama yine de kontrol ettirmek istiyorum. Su kaçağı tespiti yaptığınız yazıyor. Benim evimin de kontrol edilmesi gerekiyor.

  • can

   Şükranlarımı ifade etmek istiyorum size komşu bana sizin firmayı önermişti hakikaten onada çok ama çok çok teşekkürlerimi iletmekteyim mutfak borusundaki sorunumu ve rutubet kokusundaki banyo sorunumu hallettiler Allah razı olsun sizden tabi ki babamızın hayrına yapmıyorsunuz lakin gerçek var ki aldığınız para sonuna kadar helal

  • hakan

   Bakırköyde yeni taşındığım evde yaşamaya devam ederken su sızıntısı problemiyle karşı karşıya kaldım kırıp dökmeden evimi mahvetmeden bu olayı çözebileceğinize inanıyorum sizi arayacağım inşallah sıkıntı çıkmadan uygun fiyat garantisi ile halledeceksiniz

  • Ekin

   Gerçekten teşekkür ediyorum, banyo giderindeki koku yüzünden uyuyamıyorduk ancak sorunumuza çözüm buldunuz Allah sizden razı olsun.

  • Burak Kaplan

   Bravo diyorum ve ustalara söylediğim gibi adamsınız lan diyorum, çok kaliteli ve temiz işçilik yapıyorlar, teşekkürler.

  • Ceylin

   Arkadaşlar, su sızıntısı ve buna benzer problemler için başka yerden hizmet sakın almayın hemen sitedeki numarayı arayın işleminizi yaptırın. Hem paranız cebinizde kalsın hemde adam akıllı ustalarla çalışın.

  • Erkan

   Petek temizliğini ilkel olarak değil profesyonel olarak yaptırmak istiyorum ve artık petekler cayır cayır ısıtsın, geçen sene çok perişanlık çekmiştim ancak bu sene böyle bir şey olsun istemiyorum.

  • Hami Yaver

   Binamızın dışarısında balkonlara bağlı gider borusunda çatlak var, yönetici durumla ilgilenmiyor. Evi 2 kere boyattık adamda haklı kalıcı çözüm bulmamız gerekiyor, sizce nasıl bir yol izlemeliyiz.

  • Mitat

   Bakırkoyde oldugunu duydın aradım geldilre sorunu çözdüler

  • Meltem

   merhabalar biraz güven sorunum varda su kaçağı tespitinden sonra yaptığınız tadilata garanti veriyormusunuz ?

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA