TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Banyo Gideri Açma

İçeriği Puanla

Duş Gideri suyu Çekmiyor Diye çok arandığımız oluyor.Bu sorundan tıkanıklık zorlu bir yerde oluşmamışsa kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Banyo Gideri Açma konusunda uzman ekibimizle daima hizmetinizdeyiz.

Banyo Gideri Açma

Bir evin en büyük problemlerinden birisi giderlerde yaşanan problemlerdir. Çoğu ev sahibi bizleri “duş gideri suyu çekmiyor” diye arıyor. Firmamız sizlere bu ve bu tarz sorunlarda kaliteli hizmet sunmaktadır.

  • Duş Gideri Suyu Çekmiyor ?
  • Banyom Kırılacak mı ?
  • Masrafım Ne Olacak ?

Duş Gideri Suyu Çekmiyor Nasıl Açılabilir ?

Duşakabin günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız alanlardan biridir.Zamanla sabun tortusu,saç,kıl v.b cisimlerle kirlenmektedir.Bir peçetenin su giderine kaçırılması ile bu bir kabusa dönüşür.
Pimaş Tıkanıklığı Açma işlemi ilkel ve teknolojik olarak 2 ye ayrılır.

  1. ilkel Yöntem:Bu yöntemler vakumlama ve boru içerisine sokulan boru demir v.b cisimlerle yapılmaktadır.Kesin bir sonuç alınması söz konusu değildir.geçici çözüm sağlamaktadır.Pimaş içerisindeki cisim ileri itilerek ilerleyen zamanlarda itildiği yerde bir tıkanıklığa sebep olabilir.
  2. Teknolojik Yöntem:Bu yöntemde Firmamız teknolojik ve kameralı donanımlı cihazlarımızla ilk olarak tıkanıklığa sebep olan cisim saptanır.Sonrasında tıkanıklık açma robotumuz pimaş içerisine salınır.Bu işlemde kırma işlemi kesinlikle yoktur.

Kameralı cihazlarımız pimaş içerisinde oluşan çatlarıda size gösterebilir böylelikle ileride başınıza gelebilecek su kaçağı problemlerinden de kurtulabilirsiniz. Su Kaçağı Bulma ve Hızlı Tespit servisimiz ve cihazlarımızla İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Kırmadan robotla gider açtırmak ve o pis kokulardan kurtulmak için Ersoylar tesisat profesyonel su tesisatçı banyoda veya mutfakta oluşan pimaş tıkanıklıklarını kırmadan kameralı tıkanıklık açma robotu ilke açmaktadır.

Uzman Robotla Gider Açma Servisi

Sizde evinizde veya iş yerinizde kırmadan su kaçağı tespiti  ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.
Banyoda oluşan gider tıkanıklıkları
 saç,sabun partiküllerden,temizlik malzemelerinin oluşturduğu tortu gibi nedenlerden dolayı gider boruları tıkanarak su gitmez hale gelir.Bu sorunlarda geçici çözümlerle kurtulabilirsiniz.Evlerde genellikle kullanmış olduğumuz pompalama yöntemi gideri geçici olarak açmaktadır.

Fakat Robotla Kırmadan Gider AçmaPimaş içerisini temizlediğinden ve ilaçlandığı için hem pis kokulardan hemde tıkanıklıktan anında kurtulmuş olacaksınız.

Kırmadan Mutfak gideri açma hizmeti veren firmamız İstanbul Bayrampaşa,Bakırköy,Bahçelievler,Ümraniye şubelerimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

Kırmadan Mutfak Gideri Açma Servisi İstanbul

Banyo ve Mutfak Alanlarında sıklıkla karşılaşılan pimaş tıkanması sorunları ekibimiz teknolojik su robotları ile pimaş içlerini kırmadan açma yeteneklerine sahiptir.

Ayrıca pimaş içi tıkanıklığa sebep olan cisim veya materyali Kamera tespiti ile çözerek müdahale etmekteyiz.Mutfak Gideri açtırmak ve tıkanıklığa sebep olan cismi oradan çıkarma işlemi dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir.Ayrıca Banyo ve Mutfak ta oluşan pimaş hattından gelen kötü kokularında çözümü Ersoylar tesisat hizmetlerinde Hemen Arayın…

Mutfak Gideri Kırmadan Nasıl Açılır ?

Mutfak Giderleri yemek artıkları ve yağ tabakaları nedeni ile tıkanır. Pimaş içi iyice temizlenmelidir. Geçici olarak su giderini açabilirsiniz bunun için çeşitli kimyasallar bulunmaktadır. Fakat bu geçici bir çözüm olacaktır.

Gider Açmada Kalıcı Çözüm

Kalıcı bir çözüm için ilk olarak pimaş içi görüntüleme yapılması gerekmektedir. Tıkanıklığa neden olan madde kameralı tıkanıklık açma cihazı ile kontrol edilmeli sonrasında tıkanıklık açma robotu ile cisim pimaş içerisinden çıkarılmalı.Sonrasında tekrar Pimaş görüntüleme yapılmalı. Pimaş içerisinde çatlama çökme gibi sorun olup olmadığı gözlemlenmeli eğer çatlak var ise onarılmalı bunu yapmaz iseniz ne olur..

Pimaş Kontrolü Yaptırmayı Unutmayın…

Tesisatçı Firma tıkanıklığı açar ve gider. Sizde rahatça oturursunuz bir zaman sonra alt komşu gelir ve evine su aktığının şikayetini eder.

Çatlak olan pimaş nedeni ile su kaçağı sorunu oluşmuştur.

Bunun için su kaçağı tespiti Firmasını tekrar çağırmak ve tekrar ücret ödemek zorunda kalırsınız.