• Yazar:  melike

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

basaksehir
0

Başakşehir ilçesi son yıllarda İstanbul’un en fazla gelişim gösteren ilçeleri arasında yer almaktadır. Sürekli yeni yapıların yapıldığı ilçe de aynı zamanda eski binalar ve iş yerleri de bulunmaktadır. Başakşehir su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız bu konuda İstanbul’da en iyi hizmeti sunmaktadır.

Su kaçağı sorunu sadece eski binalarda görülmez. Aynı zamanda yeni binalarda da bu soruna çok fazla rastlanıldığını görüyoruz. Bazı ev sahipleri binaları yeni olduğu için su kaçağı sorunu yaşanmasına çok şaşırmaktadır. Fakat son dönemlerde müteahhitler evlerin yapım aşamasında masraflarını en aza indirme amacıyla su borularında ucuza kaçıyorlar ve kalitesiz malzeme kullanıyorlar. Bu da su kaçağı problemlerinin oluşmasına sebep olmaktadır.

Eski binalarda su kaçağı probleminin oluşmasının sebebi ise binaların su tesisatlarının yıllar geçtikçe eskimesi ve bazı bölümlerinde çatlıkların meydana gelmesidir. Başakşehir su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız aynı zamanda su kaçağı tamiri hizmeti de vermektedir. Bu şekilde oluşan su kaçaklarınız çok kısa bir süreç içerisinde tamir edilerek yenilenmektedir.

Hiçbir Kırma İşlemi Yok

Su kaçağı problemi için mahallenizde yer alan herhangi bir tesisatçıyı çağırırsanız birçok kırma işlemi yapacaktır ve sonucunda sizin mağdur olmanıza sebep olacaktır. Fakat firmamız özel cihazları sayesinde su kaçaklarınızı bulma evresinde herhangi bir kırma işlemi yapmıyor. Aynı zamanda çok kısa bir süre içerisinde evinizin hangi bölgesinde su kaçağı olduğunu tespit ediyor.

Başakşehir su kaçağı tespiti işlemi sırasında kullandığımız cihazların hepsini yurtdışından özel olarak getirttik. Bu yüzden su kaçaklarınızı çok kısa bir süre içerisinde bulabiliyoruz. Cihazlarımız en ufak bir su sesine bile duyarlı olduğu için evinizin hangi bölgesinde su tesisatı sorunu olduğunu göstermektedir. Bu konuda geliştirilen en son cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler sırasında her zaman en son teknolojiyi takip etmeye özen gösterdik. Bu yüzden size su kaçakları konusunda Avrupa’da geliştirilen en son cihazla hizmet veriyoruz.

En Uygun Fiyatlar

Bazı müşterilerimiz sunduğumuz hizmetlerden dolayı çok pahalı bir hizmet verdiğimizi düşündüğünü ve ilk başlarda aramaktan çekindiklerini belirtiyorlar. Firmamız sunduğu hizmetlerde herkesin bütçesini düşünerek en uygun fiyatla işlem yapmaktadır. Eğer su kaçağı tespiti veya tamiri için bu konuda uzman olmayan birisiyle çalışırsınız çok fazla masrafla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Birçok firma sadece su kaçağı bulma işlemi sırasında bile evin belli bölümlerinde kırma işlemleri yapmaktadır. Bu yüzden tamir masrafı çok fazla çıkıyor. Fakat firmamız sadece su kaçağı olan bölümde işlem yaptığı için evinizin diğer bölümleri için de ek tamir ücreti ödemenize gerek yoktur.

10 Yorum(lar)

  • Niyazi

   Evimde ciddi bir tesisat problemi var. Banyoya komşu yatak odasının duvarında boya dökülüyor. Geçen gün alt komşumunda söylediğine göre aynı problem alt katta da var. Alt katında aynı odasının duvardan tavana doğru nem ve boya kabarması varmış. Bu sorundan acilen kurtulmam lazım fakat korkuyorum ki evim berbat olacak. İnşaat sahasına dönüşecek. Biraz araştırıp sizi gördüm. Şu sızıntısını tespit edip sadece gerekli yerlerde çalışıyormuşsunuz. Bana bunkonuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • serdar takla

   Başakşehirde oturuyorum. Bir süre önce evimde su borusu patladı. Böyle durumlardan nefret ederim. Çok dertli ve zahmetlidir. Yine dedim bir sürü masraf dert tasa. Ustalarla muhattap olmaktan nefret ederim zaten. Bu sefer dedim ki kendi kendime sağlam çalışan birilerini bulayım. İnternette sizin ilanınızı gördüm. Yazılanlara göre son derece profesyonel çalışıyorsunuz. Bunun üzerine bu sefer sizle çalışmayı düşünüyorum. Sizinle çalışan insanlar son derece memnun görünüyor. Umarım bende aynı şekilde memnun olurum.

  • suat

   Yani ben çok fazla böyle yorum atmayı sevmem ama nadir atacağım firmaların başında geliyorsunuz çok mutlu kaldım sizinle çalıştığım süre zarfında tüm tesisatıda yeni açacağım ofiste size yaptırmak istiyorum evimdeki olan tesisat problemini giderdiğiniz için teşekkür ederim yeni açacağım ofistede dediğim gibi sizinle çalışacağımdan kuşkunuz olmasın

   • Özeniş Tesisat

    Yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz efendim.Bizi tercih ettiğiniz içinde size ayrıca teşekkür ediyoruz probleminiz ile ilgili olarak çözüm odaklı çalışıp memnun kalacağınızdan hiçbir endişeniz bulunmasın.

  • rıfat

   Bu firmaya ne kadar teşekkür etsem ne kadar minnettar kalsam azdır hakikaten evimdeki problemi telefonda konuştuğumuz gibi beklenilen gün ve saat diliminde gelip çözüme kavuşturdular sözünün eri olmaları güler yüzlü olmaları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaları beni kendilerine çeken bir durum oldu teşekkür teşekkür teşekkürler :)))

  • Elif

   Yatak odamızda bulunan ebeveyn banyosunda su sızması söz konusu, ilk olarak çamaşır makinasından geldiğini sanıyorduk ancak öyle olmadığını anladık bize yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.

  • Kerim

   işinde uzmn ekipler hemen bitirdiler

  • Mustafa

   Ekipçe çalışıp hemen bitirdiler

  • Ahmet aka

   işi umdugumdan hızlı bitirdiler teşekkürler

  • Hakan

   banyo tesisatı fayans altında acaba kırmadan damla kaçakları kırmadan tespit edebilirmisiniz ?

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA