Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

besiktas-su-kacagi-tespit
0

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti Lavabo tıkanıklarını için su sızdıran borularınız için ve herhangi su tesisatı ihtiyaçlarınız için bizleri aramanız ve arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Arıza kaydı bıraktıktan sonra  uzman teknisyenlerimiz sizlere kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadırlar. Bakırköy ve çevre ilçelerde 7/24 sizlere su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.

Gelişen teknoloji ile sizlere bu hizmeti vermemiz artık daha kolaylaşmaktadır. Çünkü zahmetsizce kısa bir süre içerisinde tüm tıkanan ve su sızdıran borularınız onarılmaktadır.

Onarılan boruların tekrardan tıkanmaması ve su sızdırmaması için belirli aylarda bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmanız gereklidir.

Bakımı yapılan boruarın bir daha tıkanması ve su sızdırması mümkün değildir.

Borularınızın bakımlarını yaptırmak için acil ulaşım adreslerimizden bizlere ulaşabilmeniz mümkündür.

Beşiktaş Bölgesinde kırmadan dökmeden evlerinizde su kaçağı bulma işlemini en uygun fiyatlarda sadece 100 tl bulup onarım yapıyoruz

blank

Beşiktaş Su kaçağı bulma merkezine güzel geldiniz. Hizmet Merkezi binalarda, dairelerde ve iş yerlerinde meydana gelen sebebi ve yeri belli olmayan su sızıntılarının yerini noktasal kırmadan bulmaktadır. Bu sistemin yararı sizlere ekstra tadilat ve tamirat gideri çıkarmamak su kaçağı bölgesinin kırılarak yer alması fiyatı arttırmasının yakınında boş yere kırma olması da söz konusudur.

Söz gelişi ; Aşağı komşunuz sizlere geldi komşu senin hanede su kaçağı var, senden bana su akıyor tek harika kırdırmaya başladınız evinizi tesisatı yenilediniz üç gün ardından komşu yeniden ciro halen devam etmektedir der, bu vaziyette evinizi boşuna kırdırmış oluyorsunuz.Giden parayı mı, suyun kesilmemesine mi  yoksa evinizin kırılıp dökülürken harcadığınız vakte mı acırsınız.Servislerimiz İstanbul su kaçağı tespiti amaçlı sizden arıza isteği beklemektedir.

Hizmet Merkezi elemanı edevat kursu almış tesisatçı topluluğundan oluşur. Ne Türlü saptama ediyoruz ; ilk öncesinde su kaçakları tek tek cihazla hiçbir gün ve hiçbir gün bulunamaz. Temiz su kaçakları amaçlı dinelme sistemi ve test pompaları kullanılır, ateş gibi su amaçlı termal kamera sistemi, pimaş amaçlı görüntüleme sistemi, kombi su eksiltmesi amaçlı ise hiç tek yeri kırmadan kimyevi ilaçla garantili olarak kapatıyoruz .

Beşiktaş’da hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir:

Abbasağa,Akatlar,Arnavutköy,Balmumcu,Bebek,Cihannüma,Dikilitaş,Etiler,Gayrettepe,Konaklar,Kuruçeşme Kültür,Levazım,Levent,Mecidiye,Muradiye,Nisbetiye,Ortaköy,Sinanpaşa,Türkali,Ulus,Vişnezade,Yıldız

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA