• Yazar:  melike

Beykoz Su Kaçağı Bulma

beykoz su kacagi bulma
0

Beykoz, İstanbul’un en eski ve en güzel semtleri arasında yer almaktadır. Bu semti bu kadar özel yapan özelliklerinden birisi de; hiç şüphesiz tarihi bir yapıya da ev sahipliği yapmasıdır. Beykoz ilçesinin tarihi bir yapıya sahip olması binaların çok eski olmasına sebep olmaktadır. Beykoz su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız binalar ne kadar eski olursa olsun en iyi hizmeti sunmaktadır.

Beykoz’da yapıların eski olması birçok problemi beraberinde getiriyor. Bu problemler arasında en büyüklerinden birisi, yapıların büyük bir çoğunluğunda gördüğümüz su kaçağı problemidir. Beykoz su kaçağı bulma ve onarma hizmeti veren firmamız ise hiçbir problem yaşatmadan insanların evlerinde veya iş yerlerinde yaşadığı su kaçağı problemlerine çözüm üretmektedir.

Kırma Yok

Su kaçağı bulma konusunda insanların en çok korktuğu şey; kırma işlemidir. Bazı firmalar hatta işi bilmeyen firmalar da diyebiliriz, evin belirli yerlerinde kırmalar yaparak su kaçağını bulmaya çalışıyor. Bunu sonucunda evin görünüşünün bozulmasının yanı sıra insanlar vakit ve nakit kaybetmektedir. Bu tarz firmaların yaptıkları işlemlerden sonra su kaçağı problemi çözülmediği için insanlar firmamızla iletişime geçiyorlar ve bu problemi çözmek istiyorlar.

Evinizde su kaçağı tespiti işlemi sırasında hiçbir yerde kırma işlemi yapmadan su kaçaklarını tespit edebiliyoruz. Bu işlemi bu şekilde yapmamıza yardımcı olan ise; cihazlarımızın su kaçağı işlemi için özel olarak üretilen son teknoloji cihazlar olmasıdır. Cihazlarımız su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ettiği için evinizin veya iş yerinizin hiçbir yerinde kırma işlemi yapılmaz. Bu şekilde evinizin görünüşü de bozulmayacaktır.

Su Kaçağını Nasıl Anlarım?

Su kaçağı konusunda sorun yaşayan birçok kişi ilk başta su kaçağı problemi yaşadığını anlamıyor. Fakat su kaçağının kendisini gösteren belirtileri vardır. Bunlardan birisi; evde rutubet oluşumudur. Kötü koku ve duvarda kararmalara sebep olan rutubet herkes için rahatsız edicidir. Evinizde rutubet sorunu oluşuyorsa bunun sebebi su kaçağı problemi olabilir.

Su kaçağı probleminin diğer yaşandığı noktalardan birisi ise; su faturalarının yüksek gelmesidir. Eğer su faturanız normale göre daha fazla geliyorsa evinizin gizli bir bölümünde su kaçağı problemi oluşmuş olabilir.

Bazen su kaçağı kendi evinizde değil de alt kat komşunuzun evinde belirtiler gösterir. Bu yüzden siz fark etmeseniz bile komşunuz fark edecektir. Bu konuda firmamızla iletişime geçen birçok kişinin kendisinde değil de komşularında sorun olduğunu görüyoruz. Bu evrede cihazlarımız eğer sizin evinizde herhangi bir su kaçağı problemi yoksa komşunuzun evinde varsa bunu da tespit edecektir.

Beykoz su kaçağı bulma konusunda uzman olan firmamız her türlü su kaçağını çok kısa bir süreç içerisinde bulmaktadır. Firmamız sadece İstanbul’un Beykoz ilçesinde hizmet vermiyor. Aynı zamanda İstanbul’un bütün ilçelerinde ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Farklı ilçelerden de rahatlıkla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz’da yaşayan insanların son günlerdeki tek sıkıntısı; su kaçağı olmakta. Bu sorunun çözümü için özel olarak geliştirdiğimiz yöntemler sayesinde sorunu gideriyoruz. Eğer kaçağı bulamazsak ücret almıyoruz. Problemli bölgeye sadece lokal olarak kırma yaparak sorunu gideriyoruz. Geri kalan bölgelerin kırılması gibi bir durum söz konusu değildir.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Beykoz ilçesinde bulunan Beykoz su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak için gece gündüz canla başla çalışmaktadır. Banyo tıkanıklığında, lavabo tıkanıklığı açılmasında her zaman sizlerin yanında olan firmamız sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Mutfaklarınızda olan borularınız zaman içerisinde paslanarak kullanılmaz hale gelmektedir. Ve kullandığınız bu borular zaman içerisinde sızıntı yapmaya başlar. Ve evlerinize su akıtmaktadır. İşte bu durumda yapmanız gereken şey bizleri arayarak servis talep etmenizdir. Su kaçağı hizmeti veren firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

 

8 Yorum(lar)

  • Hatice Karmen

   Bilende bilmeyende yazmış eline cihazı alan para kazanmak adına türlü yalanlar söylüyorlar . Bu yüzden çok araştırdım işi adam akıllı yapacak bir firma karşıma çıktınız. Lütfen İletişim sağlarmısınız. Evimi fazla dağıtmadan işlem yapabilirmisiniz.

  • Rasim koz

   Evimin tesisatı tamamen berbat olmuştu. Banyodaki kaçaktan sızan sular alt kattaki daireye dolmuştu. Hatta onun altındaki dairede bile nemlenme oldu. Şirketinizi internette gördüm. Beykoz’a hizmet verdiğinizi öğrenince hemen aradım. Kısa süre içinde geldiler. Çok titiz insanlar. Temizlik konusunda dikkatliler. Evime geldiler. Cihazları ile şu kaçağını tespit ettiler. Sadece sorun olan yeri kazdılar. Kısa süre içerisinde sorunu hallettikler. Bütün banyosu sökmeye gerek kalmadı. Komşularımla sorun yaşamaktan beni kurtardığınız için çok teşekkürler.

   • Özeniş Tesisat

    İlgi gösterip yorum atmanız bizi çok memnun etti efendim sizleri memnun edebildiysek ne mutlu ki doğru yolda olduğumuzun birer göstergesidir Uzman kadromuz her geçen gün dahada iyi destek vermek için ellerinden gelen gayreti gösteriyolar ve her zaman göstermeye devam edecekler bu bağlamda sizide memnun ettiysek ne mutlu bize.

  • arslan yılmaz

   Beykoz’da evimiz var. Evin tuvalet giderinde bir problem. Bazen iyi çekmiyor. Dairemiz 4. katta bulunuyor ama galiba bir tıkanıklık var. Sorun her zaman olmuyor. Bazen iyi çekiyor. Bazen ise tıkanıp kalıyor. Bu sorun bayadır var. Fakat cesaret edip eve bir usta çağıramadım. Çünkü biliyorum ki çok sorun çıkartıp gereksiz masrafa sokacak beni. Tuvaleti uzun süre kullanamayacağız. Çıkan onca pislik de cabası. İnternette sizin şirketinizi gördüm. Dikkatimi çekti. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • isakar

   Daha önce mutfak borusundaki problemle karşı karşıya kalmıştım usta denilen bozuntu çözüp gitmişti fakat 1 hafta oldu olmadı yine aynı sorun ortaya çıktı hakikaten buradan hakaret etmek istemiyorum ustaya lakin yani parasının hakkını veremedi bende firma arayışında sizi buldum lütfen problemimi kökten çözecek çözümler üretin ve alacağınız paranın hakkını sonuna kadar verin şimdiden teşekkür ederim sizden umudum çok yüksek yapmış olduğunuz işler ortada dolayısıyla aramanızı beklemekteyim gerekirse bende ararım.

  • hüseyin

   beykoz da oturuyorum mutfak boru hatlarında sıkıntılar soz konusuydu daha önceki usta halletti ve gitti lakin sorun tekrar başgösterdi yeteri kadar ilgi gösteremeyip beceremediğini düşünüyorum ki zaten becerse tekrar aynı sorunla karşılaşmazdık ve burayada yorum yapıyo olmazdım lakin yeni bir firma arayışındayım kökten çözecek bir firma bulmak istiyorum dolayısıyla size başvurdum mail üzerinden size detayları yolladım biran önce halledilmesi dileği ile.

  • Ferhat Eriş

   Yeni eve taşındık, öğrenci olduğumuz için evdeki sorunları ev sahibi görmezden geliyor. Evin içerisi hayvan barınağı gibi, hele banyoyu görmeniz lazım, klozetten, küvetten ve lavabodan farklı farklı yerlerden su kaçağı var. Bize makul bir ücret karşılığı yardımcı olabilir misiniz.

  • Selami Şahin

   evimi kırıp dökmeden kaçak tespiti yapıp tamir ettiler ki bide 30 dk içinde geldiler ben bu kadar hızlı tesisatçı görmedim

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA