Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

beylikdüzü su kacagi bulma
0

Ersoylar tesisat olarak 2000 yılından beri Beylikdüzü merkez ve çevre ilçelerde su kaçağı ve tespit konularında hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü su kaçağı ekibimiz evlerinide yeni son güncel teknolojiye sahip akustik dinleme cihazları ile evlerinizde oluşan sızıntılarını hiç bir şekilde kırmadan dökmeden bulup nokta atışı su kaçağı problemini çözüyoruz.Evlerinizde oluşan su kaçağı sorunu alt katınızdaki komşunuzun tavanından belli olur.Evlerde Su kaçağı sorunun en büyük nedeni ise komşunuz ile sizin evinizden kalan izalasyonun yeteri kadar kuvvetli olmamasıdır.Özellikle evlerinizde normalden fazla gelen aniden artan su faturalarından evinizdeya yada apartmanınızda su kaçağı sorunu olduğunu anlamanız mümkündür.Evinize bağlı olan su sayacı hızlı bir şekilde dönüyor ise bu ya çok su harcadığınız yada evinizde yada apartmanınızda her hangi bir noktada su kaçağı olduğunu göstermektedir.Biz Beylikdüzü su kaçağı bulma işlemlerini bilgisayarlı el dedektörleri ile yapıyoruz böylece evlerinizde hiç bir fazladan hiç bir masraf olmadan su sızıntısına sebep olan boruyu nokta atışı bulun onarım işlemi yapmaktayız.Evlerinizde basit görünen bir sorun olarak algılansada su kaçağı sorunu doğru zamadna doğru bir tesisatçı tarafından müdahele edilmez ise evlerinize gelen yüzlerce su boru hatlarından farklı farklı yerlerde sorun olmaya başlar ve aylık 500 tl gibi gittikçe artan su faturaları hızlı bir şekilde gelmeye devam edicektir.

Akustik Dinleme Cihazları Su Kaçağını Tespit Eder

Bu cihazlarla evdeki su kaçağı nasıl bulunur? Öncelikle temiz su tesisatına yüksek basınç verilir. Akustik dinleme cihazı ile birlikte tesisatın tamamı takip edilir. Sesin değiştiği yer de su kaçağının meydana geldiği yerdir. Uzman ekipler, buradaki sorunu güvenli bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Su borularınızda tıkanmalar ve aşırı basınçlar sonucu zamanla yıpranan borularınız su kaçırmaya başlarlar. Bu da borularınızın düzenli olarak kontrol ettirmediğiniz için gerçekleşmektedir. Borularınızın döşenmesi sırasında ucuz ve kalitesiz malzemelerden yapıldığı için zamanla kalitesiz borular yıpranmaya başlar. Su kaçakları sadece klozet veya mutfak lavobalarında tıkanmaktan ziyade ulaşılamayan yerlerde de su kaçakları olabilir. Her yerin kırılamayacağına göre elektronik cihazlar bu durumlar için idealdir. Bizler de evlerinizde su kaçaklarının yerini tetkik edebilmek için elektronik cihazlar kullanmaktayız. Teknolojinin modern cihazları su kaçaklarınızın bulunmasın da hem bizler için hem de siz ev sahipleri için oldukça yarar sağlamaktadır. Sizlerin evlerinde de su kaçağı şüphesi var ise zaman kaybetmeden bizleri aramalısınız.

Beylikdüzü Tarihi

İstanbul’un yeni yüzü olarak bilinen beylikdüzü bölgesi İstanbul’da tek gece kondu yapılaşması olmayan semt özelliği taşımaktadır.Toplanmış konut projeleri ve lüks sitelere konut sahipliği yapan ilçede belediyenin yaptığı araştırmada yaşayanların yüzde 40’ının üniversite mezunu meydana geldiği söylenmektedir.Beylikdüzü İstanbul‘un en kozmopolit kazalarından biridir ,bu özelliği tek Ülkemiz mozağini gibidir ve ilçede hatrı sayılabilir sayıda başka yurttaş da ikamet etmektedir.Beylikdüzü kazası birey başına 10M²’yi aşan yeşil alanlarıyla tek Avrupa şehiri standartındadır .Beylikdüzü ilçesinin neredeyse her sokağı ve caddesinde simetrik aralıklarla ağaçlar yer almaktadır .Kapsamlı caddeleri,bulvarları,kaldırımları ve yeşil alanlarıyla Beylilkdüzü İstanbul’un tasarılı kentleşmiş yepyeni yüzünü temsil etmektedir. Beylikdüzü henüz da yeşilleşmeye devam ediyor.Cumhuriyet Semti ve Adnan Kahveci Semti aralarında olan dev vadide Yeşil Vadi Botanik Parkı imalatı sürmektedir.Kumkapı’da yer alan İstanbul Su Mahsulleri Durumu,Beylikdüzü kazası Gürpınar sahiline taşınacaktır.Bu vaziyet ilçede hayatını sürdüren etrafa hassas bireylerin Su Mahsulleri Durumu’nin körfezi ve sahili kirleteceği ve Beylikdüzü’ne trafik yükü getireceği amaçlı kocaman reaksiyonuna yol açmıştır.

8 Yorum(lar)

  • remzi aydan

   Beylikdüzü’nde bir apartmanın giriş katında evim var. Üst komşumuzdan kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir tesisat problemi var. Yatak odamızın duvarındaki boya kabariyor ve damla damla su ortaya çıkıyor. Komşuma bunu bildirdiğimde onlarda bir sorun olmadığını söyledi. Fakat yatak odamın bu halde olması canımı çok sıkıyor. Artık her şeyden geçtim. Parasını da ben ödeyeceğim. İnternette sizi gördüm. Su kaçağını tespit edebildiğiniz yazıyor. Komşumla konuştum. Her şeyi ben halledeceğim. Eve girip kaçak olup olmadığının kontrol edilmesini istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Doğukan

   Son aylarda su faturasında belirgin bir artış var. Tek başına yaşadığım için genellikle fatura düşük gelirdi. Fakat son aylarda su kullanım miktarı artmış olarak görünüyor. Bu durumu biraz araştırınca su tesisatında olan bir su kaçağından kaynaklandığını öğrendim. Evim Beylikdüzü’nde bir apartman dairesi. Giriş katın bir altı. Şuan evde su çıkışı veya herhangi başka gözle görünür bir sorun yok. Fakat ilerleyen zamanlarda sorun olmasından korkuyorum. Beylikdüzü’nde hizmet veriyorsanız bana da yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  • engin

   Hocam rutubet kokusu problemimiz var altlı üstlü oturuyoruz ailemle aynı problem rutubet kokusu banyoda 2 evdede var toplu bir fiyat vererek sorunumuza çözüm çare olursanız harika olur bizim için başka firmayla anlaşmak istemiyoruz tercihimi sizden yana kullanmak istiyorum mahçup olmayacağımı biliyorum

   • Özeniş Tesisat

    Bizimle iletişim sağladığınız için öncelikle teşekkür ediyoruz efendim.Probleminizi kökten çözeceğimizin garantisini tarafınıza bildirmek isteriz bu bağlamda sorununuzla ilgili tarafınıza geri dönüş sağlayıp sizi memnun etmek üzere çalışmalarımızı başlatacağız.

  • isa

   Bu firmadan an itibariyle servis talep ettim daha telefonda beni memnun edip müşteriye olan ilgilerini güzel bir şekilde dile getirdikleri için teşekkür ediyorum inanıyorumki her zaman bu tip sorunlar olduğunda sizinle çalışacağız

  • Sevgican

   Evi ufak çaplı bir tadilata sokmayı düşünüyorum ancak yeni fayans ve parke döşettirmeden önce evin gider borularını değiştirmeyi planlıyorum, genel bir değişiklik için bize fiyat verebilir misiniz.

  • Bircan

   Merhabalar, alt kattaki komşunun banyosuna tavandan su geliyormuş. Fanyaslarımı kırmadan onarım sağlayabilir misiniz?

  • Semih

   Firmayla iletişime geçtim. Kırmadan işlemlerini yaptılar. Temiz işçilik ve güvenilir yer. Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA