• Yazar:  melike

Beyoğlu Su Kaçağı Bulma

beyoglu su kacagi bulma
0

İstanbul’un en eski semtlerinden biri Beyoğlu’dur. Beyoğlu çok eski bir semt olduğu için su kaçağı problemleriyle sık sık karşılaşıyoruz. Beyoğlu su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız ise sizlere bu konuda en garanti çözümü sunmaktadır. Sunduğumu hizmetler sayesinde evinizin veya iş yerinizin hiçbir bölgesinde kırma gibi sıkıntılar yaşamadan kısa sürede su kaçağınız bulunacaktır.

Beyoplu su kaçağı bulma hizmetinde firmamız diğer birçok firmaya göre daha fazla müşteri memnuniyetine sahiptir. Bunun sebebi ise bütün müşterilerimizin ne istediklerini iyi biliyoruz ve hizmetlerimizi buna göre veriyoruz. Müşterilerimizin ne istediğini bilmemizi ise uzun süredir bu sektörün içerisinde yer almamız sağladı diyebiliriz. Diğer birçok firmaya nazaran daha kaliteli ve profesyonel hizmeti bu sayede sunuyoruz.

Garantili Hizmet

Beyoğlu su kaçağı bulma hizmeti konusunda müşterilerimizin hepsine garantili hizmet sunmaktayız. Bu şekilde müşterilerimiz biz tamir işlemimizi yaptıktan sonra 1 yıl içerisinde yine aynı bölgeden sorun yaşarlarsa ücretsiz şekilde yaptırma hakkına sahip oluyor. Fakat genellikle tamir edilen bölgelerden yine aynı sorunlar yaşanmıyor ve bu yüzden insanlar rahatlıkla su tesisatlarını kullanabiliyorlar.

Bir hizmet sunarken her zaman müşterilerimizi düşünüyoruz. Beyoplu su kaçağı bulma ve onarma işlemi sırasında da öncelikli olanın müşterilerimizin ne istediği olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden su kaçağını tespit ettikten sonra müşterilerimize oluşan su kaçağı hakkında detaylı bilgileri sunuyoruz. Onayladıkları takdirde su kaçağını onarma işlemini başlatıyoruz. Su kaçağı tamiri konusunda alanında uzman olan ve yıllardır neredeyse her tip su kaçağını tamir etmiş olan ekibimiz çalışmaktadır. Ekibimiz işlemini en kısa sürede bitirmeye çalışır ve iş yerinizde veya evinizde herhangi bir bölgeyi kirletmeden işlemlerini tamamlarlar.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Firmamızın en büyük özelliklerinden birisi; su kaçağı bulma işlemini kırmadan yapmasıdır. Beyoğlu kırmadan su kaçağı bulma konusunda en kaliteli hizmeti veren firmalar arasında olduğumuzu söyleyebiliriz. Bize bu özelliği sunan ise her geçen gün daha fazla artan müşteri kitlemizdir. Sürekli artış gösteren müşteri kitlemize en iyi hizmeti sunma adına bizde her geçen gün daha fazla gelişmeye çalışıyoruz.

Su kaçağı tespiti sırasında kullandığımız bütün cihazlar yurtdışından özel olarak getirilmiş cihazlardır. Cihazlarımızın noktasal su kaçağı tespiti özellikleri sayesinde hiçbir kırma işlemi yapmadan sadece birkaç dakika içerisinde su kaçaklarınızı tespit edebiliyoruz. Bu konuda kullandığımız cihazlarımızın en son teknoloji cihazlar olduğunu söyleyebiliriz.

Kırmadan su tespiti yaptırmak isteyen kişiler firmamızı arayarak randevu alabilirler. Firmamız sadece Beyoğlu bölgesine değil İstanbul’un bütün il ve ilçelerine bu hizmeti sunmaktadır. Gezici servislerimiz acil su kaçağı problemlerinizde de sizlere yardımcı olacaktır.

8 Yorum(lar)

  • fatma karabacak

   Merhabalar ustam dün itibariyle üst katımızda tuvaletimize su damladığını fark ettim. Burası normal fakat o daire 3 aydır boş nasıl oluyor anlamadım. Ev sahibine ulaştım kendileri yurt dışında yaşıyorlar. Anahtar kapıcıda var biz yaptırmayı düşünüyoruz bu konuda sizden destek istemek için hafta içi arayacağım. Şimdiden teşekkürler.

   • Özeniş Tesisat

    Merhabalar Fatma Hanım. Bizi dilediğiniz zaman arayıp iletişime geçebilirsiniz probleminiz ile alakalı iletişim kuracağımız alanda telefonda veya mailde ilgili probleminiz hakkında detaylı bir bilgi verdiğiniz taktirde ekiplerimizi bulunduğunuz adrese yönlendirip çözüm odaklı çalışacağımızdan herhangi bir endişeniz bulunmasın.

  • Numan

   Beyoğlu’ndaki evimin tesisatında sorun vardı. Banyoda su birikiyordu. Giderin çekmediği su sandım ama banyo kullanılmadığında bile bu su oluşuyor. Dikkat ettim su fayansların arasından geliyor. Bir süre sonra yan odanın duvarında da nemlenme ve boya kabarması oldu. Anladığım kadarıyla sızıntı var. Bu gibi konulardan çok korkarım çünkü banyo berbat olacak inşaat yerine dönecek. İnternette şirketinizi gördüm. Hemen aradım geldiler. Su kaçağını tespit edip kirmadan dökmeden ortalığı dağitmadan hallettiler. Çok teşekkürler.

  • Dursun Öztürk

   Beyoğlu’nda yaşıyorum. Müstakil bir evim var. Evimizin tuvaletinde tıkanıklık oldu. Suyu iyi çekmiyor. Normalde ev iki katlı ama tuvalet zemin katta. Bu sorun daha önceleri pek yoktu. Son birkaç aydır böyle. Bazen hiç çekmiyor. Bir süre sonra yavaş yavaş azalıp gidiyor. Giderde bir tıkanıklık var anladığım kadarıyla. Bununla alakalı internette çözüm yolu ararken sizin şirketinizi gördüm. Yazılanları okudum. Beyoğlu’nda hizmet verdiğinizi görünce hemen irtibata geçmek istedim. Bu durumla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim.

  • ismet

   Tuvaletteki eski boruların tamamiyle değiştirilmesi gerek bana borularla ilgili ve usta ücretiyle ilgili detayları aktarırsanız anlaşma konusunda daha sağlıklı adımlar atabiliriz bütçe olarak biraz sıkıntılıyım dolayısıyla uygun fiyat tarifesini sizden beklemekteyim

  • Sinan

   Banyoda ciddi şekilde rutubet kokusu başgöstermeye başladı neyden kaynaklandığı konusunda bir bilgimiz bulunmuyor bu yüzden size detaylı bilgi vermem çok doğru değil geleceğiniz günü bana bildirirseniz bu konuda görüşme sağlayabiliriz ev hergün müsait o konuda problemimiz yok bana dönüş yapmanızı bekliyorum.

  • Eren

   2 katlı müstakil bir evde oturuyoruz, 2. Kat yaklaşık 10 senedir var ancak su tesisatını geçen yıl döşetmiştik. Suyu yeni açtırdık ancak mutfağa su geliyor banyo ve tuvalete su gelmiyor, kaçak söz konusu olduğu için mi böyle oluyor.

  • Canan

   Beyoğlu’n da yaşıyorum. Yeni taşındım ama kombiye su gelmiyor. Tıkanıklığı en kısa sürede açabilir misiniz?

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA