Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma Binaların su borularında sorun olması durumunda, binanın ana drenaj borusunun tıkanmasını giderme hizmeti veren birimimiz olan firmamıza eşlik edebilirsiniz. KLT, yılların tecrübesi ve binanın ana hat tıkanıklık açma makineleri sayesinde tıkanan tuvalet sorunlarına hızlı ve güvenilir çözüm sunar. Binanızın ana hattı tıkalı diyorsanız, ana sıhhi tesisat firmanızı arıyoruz.

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma

Firmamızda kullanılan kameralı kanal açma araçları sayesinde apartmanda karşılaşılan tıkanma sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Bazen apartmanlardaki su zemin giderlerinden geliyor. Bunun nedeni ana boru tıkanıklığından kaynaklanmaktadır. Yer süzgeç gideri ana pimaşa en yakın boru sistemi olduğu için ilk olarak pis su buradan geri tepmektedir. Ana gideri robotla açan sistemler sayesinde kısa sürede bu probleme son verilir.

Tuvalet tıkanması sorununu evde çözmenin yolları nelerdir? diye düşünebiliriz ama bu pimaşlar geniş ağızlı ve büyük borulardan oluşur. Bu gider borularını kendimiz açmaya çalışırsak daha büyük sorunlara ve tadilatlara sebep olabiliriz. Tesisatı korumak ve bu sorundan en kısa sürede kurtulmak için aletle tuvalet açan şirketlerden yardım almak gereklidir.

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Robot cihazla kanal açma işlemi düşük masraflı ve içinde açma garantisi olan bir sistemdir. Bazı durumlarda makinenin tüm gücüyle çalışmasına rağmen yinede tıkanıklık açılamamaktadır. Oysaki logarda kontrol edilmiştir orada da bir sorun yoktur. İstisnai durumlarda, şanzıman çökmüş olabilir. Büyük olasılıkla, gerekli kontroller yapıldığında sorun keşfedilecektir. Peki bu durumda ne yapmalıyız? KLT, tüm sorunlarınızı çözecek donanıma ve kalifiye personele sahiptir. Satır sonu olması durumunda, yerleşimi esastır.

Alttan Isıtma Tesisat Temizliği

Alttan Isıtma Tesisat Temizliği

Firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmak için profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Ankara’da bulunan firmamız, yeterli sayıda ekip ile bu bölgedeki talebinize en kısa sürede cevap vermektedir.

Kanalizasyon borularının binanın önünde birleştiği, farklı derinlik ve büyüklükteki kare ve yuvarlak yüzeyin altındaki baca, rögar olarak bilinir. Logan ile bina arasındaki burun tıkanıklığına veya Logan ile şehir kanalizasyonu arasındaki burun tıkanıklığına logar tıkanıklığı denir.

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma İstanbul

Bir robot ve bir bowling pimi ile açılır. Logar’daki atık su akış özellikleri, drenaj sisteminin normal çalışması hakkında bilgi sağlar. Atıksu hızı çalışıyorsa, sanitasyon sistemi düzgün çalışıyor demektir. Ancak dren ve tıkanıklıktaki su doluysa akış yavaşlar ve bu da boruda akışı etkileyen bir nesne olabileceği anlamına gelir veya bu bir sorun olabileceğini gösterir. Kanalizasyon boruları.

Bina kanalizasyonu tıkalı, ne yapmalı? Tıkanıklık sorununu Urban mı yoksa Aski mi çözecek diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu yaygın bir sorun değil. Tıkanıklık durumunda en çok etkilenen bölümler zemin kat ve bodrumdur. Binanın drenaj boruları, havalandırma boşluğundan en üst kattan doğrudan binanın tabanına doğru düzenlenir ve binanın dışından menhollere doğru eğimli bir yönde yerleştirilir. Bina Gider Tıkanıklığı sorunu daha çok temelin içinden geçen ve rögar kuyularına kadar uzanan kısımda yaşanmaktadır.

Logar borularının ek yerlerinde meydana gelen su sızıntısı bazen çökmelere sebep olmaz. Toprak içinde süzülerek bazen bir çukura akar. Bazen de bina temeline sızar. Bina temeline sızan logar suyu bina içinde kötü kokulara sebep olur.

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Eğer bir yerde logar kapaklarının civarında kötü kokular alıyorsanız, muhtemelen tıkanıklık söz konusudur. Burada özellikle profesyonel bir yardım alınmadan, yanlış tespitler ile binadaki dairelerin herhangi birisinde tıkanıklık açma işlemine girişilmemelidir çünkü sorun eğer logar tıkanıklığı ise, katlardaki gider boruları ile uğraşmak hem zaman kaybı hem de müşteriye boşuna para kaybına neden olur. Ersoylar Tesisat ile iletişime geçtiğinizde, kısa bir süre içerisinde ekip gelecek ve gerekli kontrolleri yaparak, tıkanıklık sorunun tam olarak nerede olduğunu belirleyecektir. Firmamızın sağlamış olduğu robotla logar tıkanıklığı açma hizmeti sayesinde boş yere para ödemek zorunda kalmazsınız.

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Logar tıkanıklığı giderme çalışmaları firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Fakat burada teknolojik ekipman kullanımı hem zaman kazandıracak hemde daha kısa sürede logar tıkanıklığı sorununun çözümlenmesini sağlayacaktır.

Logar tıkanıklığı sorunu için başarılı bir tıkanıklık açma ve temizleme işlemi gereklidir. Tıkanıklığın açılmasında, tıkanıklık açma makinesi olarak adlandırılan özel bir cihaz kullanılır. Bunun dışında, cihazın daha etkin bir şekilde kullanılması ise tıkalı olan borunun kamera ile gözetlenmesini gerektirebilir. Bu sayede tam olarak nerede tıkanıklığın olduğu belirlenir ve nasıl bir çalışma uygulanacağına dair işlemler gerçekleştirilir. Ersoylar Tesisat her daim yeni ve teknolojik cihazlar ile logar tıkanıklığı açma hizmetini sunar. Robotla gider açma hizmeti sayesinde kısa sürede istenilen sonuca ulaşılır.

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma Ersoylar Tesisat

Logar tıkanıklığının yaşandığı alanda ağır bir koku hakim olur ve herkesi rahatsız eder. Tıkanmaların ana nedeni, tahliye borusuna sıçrayan yabancı maddelerdir. Muhtemelen, çocuk bezleri göz tıkanıklığının ana nedenidir. Bu apartmanda küçük çocuklu bir ailenin olması, özellikle apartman çıkışında tıkanmış giderlerin nedeni olduğu söylenebilir. Ayrıca küçük çocuklu aileler olmasa bile klozete yabancı cisim atması ve çok fazla tuvalet kağıdı kullanması da körlüğe neden olur.

Mutfak Lavabosu Tıkandı

Firmamız tıkanmış bina, rögar ve boruları kırmadan açan robot ile açar. Boru tıkanıklığı açma esnasında rögar kapağı açıp bırakılıp gidilmemelidir. Mutlak suretle açık kalan rögar yerinde bir kişi beklemeli veya işaretçi şerit çekilmelidir. Rögar içinde biriken metan gazı sebebiyle kapak açıldıktan sonra bir müddet havalanması beklenmelidir. Yanıcı maddelerle yaklaşılmamalı ve içine atılmamalıdır.

Bina Logar ve Boru Tıkanıklığı Açma Faydaları

Özellikle yağmurlu havalarda yaşanan bu sorun yağmur suyunun rögara akması sebebiyle rögar kapasitesini aştığı için tıkanma veya su basmaları yaşanmaktadır. Tıkanıklılara geçirimsiz giderlerin bağlanması yasaktır.

Yabancı cisimler rögar kapağının üst kısmındaki deliklerden rögar kapağına girer: Rögar kapağındaki deliklerden araba lastiklerinden kayalar ve çamurlar düşebilir. Yine yağışlı havalarda yağmur suyu ile birlikte buz ve diğer maddeler rögar kapağındaki delikten içeri girerek rögar kapağını tıkayabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara