Buharlı Petek Temizliği

Buharlı Petek Temizliği
İçeriği Puanla

Buharlı Petek Temizliği sayesinde petek temizlikleri yapımını firmamız ile yapabilirsiniz. Buharlı makinenin basıncı sayesinde peteklerinizin içinde ki bulunan tozu aşağı doğru bir şekilde iteleyerek temizleme işlemidir. Kalorifer peteklerinin arasına girmiş olan toz ve kirler aynı zamanda yağ parçaları gerçek manada temizliği zor olan bir işlem olmuştur. Bu nedenle buharla petek temizliği işlemi en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Kış vardığında kombi bakımı ve petek temizliği kimyasal ilaçlı yapılmış oldu mu kışa hazırız deriz.

Buharlı petek temizleme iyi mi yapılır video da izlediğiniz şeklinde fazlaca kuvvetli buğu makineleri yardımıyla petekler sökülmeden yapılmakta ve çok başarıya ulaşmış sonuçlar elde edilmektedir. Buharlı petek temizliği, buharlı ustalaşmış makinelerimizle peteklerin içindeki, toz ve küf şeklinde bakteri yuvalarını buharla temizliyoruz. Zaman arasında peteklerde oluşan zararı dokunan maddeler hem ısının yayılmasına aynı zamanda bakteri üretmesine yol açmaktadır.

Geliştirmiş olduğumuz hususi sistem yardımıyla petek aralarından çıkan tozlar etrafa saçılmadan petekleriniz pırıl pırıl olmakta. Oysa ki, petek dışı toz temizliği sıhhat açısından ötekiler kadar gereklidir. Yapılmaz ise, ısınan petek ızgara aralarında bulunan toz yumakları ısınarak yükselir ve solumun yolu ile bizleri hasta eder. Buharlı makine basıncın verdiği güçle peteklerin içinde yer edinen toz parçalarını, aşağı doğru iterek temizlik işlemi gerçekleşir. Kalorifer peteklerinin aralarına sinmiş toz ve yağ parçaları temizlenmesi zor kirler arasındadır.

Buharlı Petek Temizliği

Buharlı Petek Temizliği

Buharlı Petek Temizliği İstanbul

Ayrıca peteğin ortasına eliniz ulaşamadığı için de temizleme yapamazsınız. Ev hanımlarının günlük hayatlarında rutin bir yeri olan ev temizliği, sıhhat açısından fazlaca önemlidir. Bir günün nerede ise tamamını asla evden çıkmadan geçiren hanımların, ev temizliğine evlatları açısından da fazlaca dikkat etmeleri gerekiyor. Son yıllarda astım vakalarının artması ve bu hastalığın çocuklarda sık görülmesi sebebiyle evde ne olursa olsun toz olmaması gerekiyor. Buharlı petek temizliğinin bu mevzu ile ne alakası var dediğinizi duyar gibiyiz.

Aslında tam konumuzla ilgili bir durum. Evde her zeminin tozunu alabilirsiniz ama o şekildeki bölgeler vardır ki ne el girer, ne de bir makine yanaşır. İşte bahsettiğimiz bu zor iş petek aralarındaki tozu temizleme işidir. Petek araları temizleme kalorifer peteğinin üstten bakıldığında aralarında ki kir, toz ve pisliğin temizlenmesi işine verilen isimdir. Genellikle hanımların şikayetçi olduğu ve kendi çabaları ile temizleyemediği petek aralarının temizlenmesi elle yapılacak bir iş değildir. Ülkemizde hususi günlerden ilkin ve bayram temizliği diye bir kavram vardır.

Böyle temizlikte yüzyıl atlamış bir ulus olmamız nedeni ile petek aralarının temizliği kafamıza takılmış durumda. Ama artık kafaya takılacak bir şey yok zira onun arasında bir makine üretildi. İstanbul döşem farkı ile bu ayrıcalığı sizde yaşayın. Hem de hiçbir peteği yerinden sökmeden meydana getirilen kalorifer araları temizleme işlemi fazlaca müessir olduğu için kalorifer petekleri yerinden sökülmüyor. Peki fakat sökmeden kalorifer petek araları iyi mi temizlenir. Buharın inanılmaz temizleyici gücü yardımıyla bütün toz, kir ve pisliğe elveda deyin.

Kullanılan makinenin yüksek basınçta buğu üflemesi ile beraber kalorifer peteği içi temizliği kısa müddette biter. Firmamız petek ısısını artırmaya yönelik kirlenen tesisatı temizleme işlerini yaparken arayan birtakım müşterilerimizin petek aralarını temizleyen şirket çağrısına kulak vererek bu işe atılmıştır. Zaten tesisatçı kadrodan oluşan şirketimiz döşem yıkama işlemini yapıyor da petek arasını yıkama işini niçin yapmasın dedik ve bu işi de temiz, kaliteli ve kısa müddette size zahmet vermeden deneyelim istedik.

Buharlı Petek Temizliği Ustası

Bayanları en fazlaca düşündüren orayı iyi mi temizlerim diye düşündükleri yerlerin önderlik yapar kalorifer araları temizliği. Sürekli İstanbul un her yerine servis hizmeti verdiğimizden döşem yıkama işinden sonrasında bu işi de yapmış olup size başka birini arama zahmeti çektirmiyoruz. Petekleri sökmeden temizleme işlemini makinelerle yaparak evinizin kirlenmesinin de önüne geçiyoruz. Kalorifer peteklerini buharlı temizleme yaptırmak isteyen müşterilerimize verilen buluşma saatinde gelmiş olarak tazyik buharlı makineyle petek temizliği işlemlerini yapıyoruz.

Temizlik sektöründe kullanılan bu makineler bizimle beraber döşem sektöründe yayılacak eminiz. Buharlı makinemiz yardımıyla derz araları temizliği yapmakta mümkün. Yıllarca kullanıldıktan sonrasında kirlenen ve rengi değişen fayans araları temizleme buharın müthiş gücü ile tertemiz ilk günkü şeklinde oluyor. Ayrıca mutfakta yağlı bölgelerin temizlenmesi için buğu kullanılarak tekrar fazlaca iyi bir temizlik sağlanabiliyor.

Bir fazlaca şahıs petek temizliği ve Buharlı petek temizleme işlemini karıştırmaktadır petek temizliği adı olarak yaygınlaşan muamele peteklerde oluşan ısınma sorunlarında meydana getirilen işlemdir. Peteklerin yarısı Sıcak yarısı soğuksa, peteklerin bazıları sıcak bazıları soğuksa, kombi çalışıyor petekler ısınmıyor, satmaca yüksek geliyor petekler ısınmıyor şeklinde ısınma ile alakalı her türlü sorunlarda petek temizliği işlemi problemi çözecektir.

Buharlı temizlik bir çok sektörde kendine yer edinmiş olup, ergonomik kalıcı çözümleri kısa müddette sunabilen bir uygulamadır. Uygulama anlamında, bir fazlaca sektörde ihtiyaç duyulan ustalaşmış cihazlar ile yapılmaktadır. Bilindik temizlik metotlarından değişik yönleri bulunan buğu temizlik hizmeti, hijyeni sağlama adına katılımı kayda kıymet bir uygulamadır. Buharlı Petek Temizliği

Peteklerin içini temizlemek zordur. Bunun için epey bir vakit harcamak gerekmektedir zira buraya ne el girer nede makine. İşte bu noktadada buğu devreye girer ve peteklere uygulanan 180C yakın bir buğu kuvvetiyle bütün pislikleri temizleri. Peteklerin duvarla içinde oluşan örümcek ağlarını da yok eder. Böylece buralarda hiçbir canlı ve bakterinin yaşamasına izin vermez.

Buharlı Petek Temizliği

Buharlı Petek Temizliği

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara