Çamaşır Makinasının Giderinden Su Sızıntısı Bulma

su sizintsi tespit etme
0

Artık evinde çamaşır makinası olmayan aile yok denecek kadar azdır. Bu makinalarla tanışma mazimiz 20 30 sene öncesine kadar dayanmaktadır. Her ne kadar bunlarla iç içe olsak da herhangi bir problemle karşı karşıya kaldığımız takdirde, yapabileceğimiz şeyler hakkında pek bir tecrübe sahibi değilizdir. Özellikle gider kısmında karşımıza çıkan bu problem, ev hanımlarının korkulu rüyasıdır. Su sızıntısı bulma konusunda firmamız diğer firmalara göre daha ön planda yer almaktadır.

blank

Garantili Onarım

Evin birçok yerinizi kirli su basacağı korkusu, tüm bu korkuların haksız olmadığını da gösterir. Fakat çamaşır makinasının giderinden su sızıntısı bulma ve çözümü son derece kolaydır. Günün her saati irtibat numaralarımızdan, bize ulaştığınız taktirde, kalıcı çözümü mümkün olan en kısa sürede sunma garantisi veriyoruz. Bununla beraber yaptığımız her işte olduğu gibi tüm kullanacağımız yöntem ve çözümlerde, firmamızın çalışma prensibi gereği, aynı bölgeden herhangi bir sorunla tekrar karşılaştığınız zaman tüm sorumluluğu üzerimize alıp, sizlere tekrar hizmet sunuyoruz.

1 Bilgi Talebi

    • blank
      Kaan

      Şuan gerçekten çok zor durumdayım evimin tam ortası göl olmuş vaziyette ne yapacağımı bilemiyorum, sizlerden yardım istiyorum, peteklerden su sızıyor ama bir türlü durduramıyoruz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA