ÇATALCA SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, ÇATALCA TIKANIKLIK AÇMA, ÇATALCA KANAL AÇMA

ÇATALCA SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, ÇATALCA TIKANIKLIK AÇMA, ÇATALCA KANAL AÇMA

ÇATALCA SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, ÇATALCA TIKANIKLIK AÇMA, ÇATALCA KANAL AÇMA sorunları için çatalca bölgesinde aranan bir numaralı su kaçağı firmasıyız. Çatalca bölgesinde bu denli bilinir olmamızın sebebi kesinlikle başarımızdan dolayı kaynaklanmaktadır. Eski usul ustalar gibi tahminle orayı burayı yıkmak yerine son teknoloji cihazlarımız ile kesin çözüme ulaşıyoruz.

İyi bir tesisat firmasının birbirinden farklı çeşitli cihazları bulunmalıdır. Her kaçak türü ve her tıkanıklık türü için birbirinden faklı cihazlar bulunmaktadır. En çok kullanılan cihazlardan birisi de akustik dinleme yapan su kaçağı bulma cihazıdır. Kaçağın olduğu noktaya yaklaştıkça kulaklık dinene ses çoğalmaktadır. Kaçağın kaynağına gelindiğinde ise kesintisiz bir ses duyulmaktadır.

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti

Çatalca Su Kaçağı Bulma Ve Tespiti Firması

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti firmamız cihazla meydana getirilen standardize ve kontroller hemen sonra arızalı olan bölgeyi kırmadan tespit etmektedir. Çatalca bölgesinde su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Yıllardır İstanbul merkezli çalışan firmamız uzman kadrosuyla her vakit hizmetinizdedir. Şebeke suyunda bir sorun varsa tazyik ölçer alet ile test emek harcaması yapılarak patlayan su borusunun yeri işaretlenir. Bu sayede evin birçok noktasında kırma işlemine gereksinim kalmamıştır. Çünkü ancak arızalı olan noktaların kırılıp yapılması en masrafsız ve ergonomik çözüm olmaktadır.

Evinizde iş yerinizde oluşan su kacaklarını kameralı cihazlarımızla gelip kırmadan dökmeden minimum maliyetli noktasal tespitle su kacaklarını bulup onarmaktayız. Niçin bizleri seçmelisiniz? Bildiğiniz suretiyle ufacık bir su damlası zaman içinde tavanınızda yayan su kaçağının 1 metre uzağından akıntı yapabilir. Ucuz bir maliyetle çağıracağınız mahalle tesisatçınızı kameralı su kaçak tespit makinası yoksa şayet evinizde koca bir tadilat işi çıkarabilir.

Kar yapıyım derken fayans parası işçilik parası derken su kaçağı tespiti için verdiğiniz paranın kat kat fazlası cebinizden çıkmış olacaktır. Evin toz toprak arasında kalması da çabası. Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti şirketi olarak sizlere minimum maliyetli noktasal tespitli su kaçağı bulmanın sözünü vermekteyiz. Çatalca İlçesinde ustalaşmış hizmet veren firmamızı arayın. En kısa zamanda evinizde Tuvalet Tıkanıklığı probleminize müdahale edelim ve bu probleminin meydana getirebileceği maddi ve içsel zararlardan sizleri kurtaralım.

Kendi başınıza kimyasal maddelerle yapacağınız her müdahale size hem para bununla birlikte vakit kaybettirir. Hatta yaralanmalara bile yol açabilir. Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti birtakım zamanlarda olası olabilmektedir. Eğer pompalamayla açılmıyorsa demek ki daha büyük bir sorununuz var demektir. Bildiğiniz suretiyle eski binalar bulunmaktadır. Binalar eskidikçe su kaçağı tesisatı sorunları da artış göstermektedir. Bunun yanında doğal olarak ki tıkanıklıklarda vardır. Tıkanıklıkların da yüzde doksanı yanlış kullanım yüzünden olmaktadır.

Ama artık bu tür sorunlarla saatlerce uğraşmaya son vermek için sizin yanınızdayız. Bu tür problemler ile karşılaştığınızda artık sıkılmanıza daralmanıza gerek yok bu sebeple Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti yanınızda. Pompalama yapmadan önce tuvalet içini temizlemenizi öneririz. Çünkü şayet sıkıntı, tuvalet esine kaçan bir bez ise elinize eldiven giyerek almanız sizin yararınıza olacaktır. Lavabo, mutfak, banyo giderleriniz tıkanmış olabilir. Kırıp, dökmek. En büyük dert, fakat her neyse ki artık bunun da bir çözüm var.

Çatalca Tıkanıklık Açma Servisi

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti Kırmadan, dökmeden tıkalı giderlerinizi açıyoruz. Eğer bu bezi almadan pompalama yapmış olursanız daha ileriye giderek ana hattı tıkayabilir ve ana hattı tıkarsa üst katlarda oturanların tuvaleti kullanımı halinde kirli sular sizin tuvaletinizden geri gelecektir. Bu durumda meydana gelecek fena koku ve imaj sizi daha çok mağdur edecektir. Profesyonel usta ve aletlerle yapılmayan her tıkanıklık açma işlemi muhakkak kısa vakit sonrasında yeniden size hastalık verecektir. Bunu bilmek uykularınızı kaçıracak.

Tatile bile giderken aklınız evinizde kalacak. Evde olmadığı bir anda, bina kirli su hattında oluşan tıkanıklıktan ötürü evini su basan birçok insan var. Buradaki probleminin ne olduğunu, son teknoloji kanal açma makinelerine ve kirli su görüntüleme kameralarına haiz olan firmamız ile çözebilirsiniz. Belki mahallenizdeki tesisatçılar da size bu mevzuda çözüm sunacaklardır. Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti şirketi uzun zamandır bu işi başarı ile yapmaktadır. Yapmış olduğu başlıca hizmetler şunlardır.

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti, yağ tıkanıklığı açma, lavabo gideri tıkanıklığı açma, banyo giderlerinin tıkanıklığını açma, masraf borularının tıkanıklığını açma, küvet tıkanıklığı açma, klozetlerin tıkanıklığını açma, mutfak yağ tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığını kırmadan, dökmeden açma işlemi yapmaktadır. Evinizde yada iş yerinizde normalden fazla su faturası geliyorsa büyük olasılık su kacağı ile karşı karşıyasınız. Su kaçağı klozet rezervuarından olabilir alt yapınızdaki tesisatta patlak olabilir su sayacınız bozuk olabilir yada rezervuar akıtıyor olabilir.

İnsanların hayatlarında birçok olumsuzlukları bununla beraber getiren masraf tıkanıklıkları bilhassa evleri atık suların basmasına vesile olabilmektedir. Bu durumla karşılaşan kişilerin olumsuzlukları önlemek adına en mühim konulardan birisi olarak iyi bir su tesisatçısı danışmanlığında hizmet alması olmaktadır. Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti ilçesinde evlerde veya öteki ömür alanlarında görülebilecek olan tıkanıklık vakalarından ötürü oluşabilecek sorunların rahatça önlenmesi yardımıyla sizlere en müsait hizmeti sunmakta olan firmamız kapsamında hiç bir inşaat işine maruz kalmadan teknolojik araçlar yardımıyla en kısa müddette rahatça bir çözüm sunulmaktadır.

Yurt dışından temin ettiğimiz görüntülü kamera sistemi ile evinizde iş yerinizde ki su kaçaklarını noktasal olarak tespit ediyoruz. Neden termal kamera ile su kaçağı yapmanızı öneriyoruz bu sebeple termal kamera ile su kaçaklarını noktasal olarak doğrusu bir fayans kırarak tespit edebilirsiniz. Dinleme cihazlı su kaçağı bulma makinaları bir çok vakit yanıltmalara sebebiyet verebiliyor. Buda Sizler için hem maddi bununla birlikte içsel zarara uğratır. Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti olarak hepimiz uzman kadromuzla sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Bizleri Arayın pişman olmayacaksınız. Su kaçağını bulmak için muhtelif yöntemler vardır bu yöntemler termal kamerayla su kaçağını bulma ve dinleme cihazıyla su kaçağını bulma bizler bu tip teknolojik cihazların yanı sıra uzman deneyimli ustalarla çalışıyoruz neyse ki yeterlilik belgesi olmak sorumluluğumuz vardır su kaçağını bulmak için en önce sıcak su ve soğuk suyu birbirinde ayırıyoruz kombiden yada benzeri ısıtma cihazlarından su kaçağının böylece soğuk suda mı yoksa sıcak su damı onu tespit ettikten.

Sonrasında gerektiğinde su basıncı yada oksijen basıncı uygulayarak su kaçağını nokta olarak buluyoruz su kaçağının yerini bulduktan sonrasında patlayan borunun fanyasın birleşim noktasına gelmediyse bir yada iki fayans yada seramik kırarak su kaçağının onarımını yapıyoruz ve kullanıma açıyoruz bu yaptığımız muamele 2 sene firmamız tarafında güvence dibine alınır. Son teknoloji cihazlar kullanılarak tespit edilen su sızıntıları ne olursa olsun tamir için de bize en doğru ve net detayları verdiği için de meydana getirilen onarımlar daha garantili olmaktadır.

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti

Çatalca Kanal Açma Firması

Sizler de evinizde birtakım noktalara dikkat ederek evinizde su kaçağı olup olmadığını anlayabilir ve derhal firmamız ile iletişime geçerek su kaçağı ve su sızıntısı sorununuza bir çözüm üretebilirsiniz. Öncelikli olarak bütün su musluklarını ve vanalarınızı kapalı iken hala su saatiniz dönmeye devam ediyorsa muhtemelen su tesisatınız arasında bir yerlerde doğrusu gözle görülmeyen yerlerde bir sızıntı olabilir. Bunun yanı sıra kombiniz deki su barı devamlı olarak düşüyorsa yeniden bu da su sızıntısı olabileceği sinyalini vermektedir. Rutubet ve rutubet kokusu da yeniden su kaçağı ve sızıntısının gözle görülür neticeleri içinde yer almaktadır.

Binanıza zarar vermeden hususi son teknoloji aletlerle masraf tıkanıklığı problemlerinin nedeni belirlenip soruna nazaran değişik aparatlarla müdahale edilir. Tabii masraf açma işleminin yapılabilmesi için en önce en müsait döşem ağzı tespit edilir. Bu tespitin yapılmasından sonrasında tıkalı masraf açma işlemi kanal açma makinesinin sayesinde kısa zamanda halledilir. Çok oranda sıvı yağ atılmış olan atık su masraf tesisatlarında dilek edilirse kanalizasyon temizleme işlemi de yapılabilir. Tıkalı masraf açma işleminin bitmesinden sonrasında su giderleri bağlanıp test yapılır ve masraf hattı kullanıma açılır.

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti işlemleri için kullandığımız robotla giderinizin açılmaması halinde sistem içine gönderilen kamera ile masraf görüntüleme işlemi yapılır. Yapılan görüntüleme işlemi, dilek edilirse cep telefonlarına gönderilebilir. Görüntüleme kararı tıkanıklık nedeni belirlenir. Eğer ağaç kökü şeklinde cisimler olduğu görülürse robotla ağaç kökü kesme aparatı gönderilir. Tekrar görüntüleme yapılarak kökün kesilip kesilmediği test edilir. Bazen de masraf borusu arasında beton, ağaç parçası, pimaş parçaları yada alçı şeklinde sert cisimler çıkabilir.

Bu şeklinde cisimler robotla açılamayabilir. Bu durumda kameranın ucu bununla beraber verici rolü yapmış olduğu için kamera masraf borusuna gönderilir ve dışarıdan dedektör cihazla sıkıntı yeri noktasal olarak tespit edilir. Bu işlemden sonrasında dışarıdan kırarak probleminin çözümü sağlanır. Fakat genel hatlarıyla robotla masraf açma hizmeti yardımıyla, fayanslarınız ve duvarlarınız kırılmadan, tıkanıklık sorunlarınız süratli ve hepsinden önemlisi ekonomik biçimde çözülür. Kırma işlemimiz en çok bir fayans büyüklüğünde olacağından ötürü bu muamele oldukça kısa sürerek kaçak olan boruya ulaşılır.

Su kaçağı olan bölge onayınız doğrultusunda işinde yılların deneyimine haiz, itimat veren uzman tesisatçımız tarafından, onarım edilir. Başka kaçak olup olmadığı, onarılan bölgenin kontrolü kısa bir müddette yapıldıktan sonrasında, yeniden onayınız doğrultusunda bölgeye kapatıcı madde uygulanır. Talebiniz doğrultusunda fayans kırmadan tespit edilen bölgedeki fayansınız sağlam olarak çıkartılır, tamir yapıldıktan sonrasında yeniden eski haline kolaylıkla getirilebilir.

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti

Çatalca su kaçağı bulma ve tespiti

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara