• Yazar:  melike

Çatalca Su Kaçağı Bulma

su kacakk
0

İstanbul’un her geçen gün yükselen ilçelerinden birisi de Çatalca’dır. Çatalca’nın gerek nüfusunun artması gerekse bazı yapıların eskimesi ilçede bazı sorunlara sebep olmaktadır. Çıkan sorunlardan birisi de; su kaçağı problemidir. Günümüzde neredeyse birçok evde karşımıza çıkan bu problem Çatalca’da da sık sık yaşanıyor. Çatalca su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız yaşanan su kaçaklarına kısa süre içerisinde etkili bir şekilde çözüm bularak bu su kaçaklarının önüne geçmeyi planlamaktadır.

En İyi ve Hızlı Su Kaçağı Bulma Firması

Çatalca su kaçağı bulma firması olarak kullanıcılarımıza en iyi ve en hızlı hizmeti veriyor. Bu konuda altyapımızı her geçen gün geliştirerek son teknoloji cihazları kullanıyoruz. Cihazlarımız çoğu tesisatçının kırma işlemleri yaparak bulduğu su kaçaklarını hiçbir kırma işlemi yapmadan sadece birkaç dakikada bulunmasını sağlıyor.

Cihazlarımız su kaçaklarınızın kırmadan bulunabilmesi için Avrupa’da bu konuda uzman bilim insanları ve mühendisler tarafından özel olarak geliştirilmiştir. Firmamız ise bu cihazları müşterilerinin hizmetine sunan ilk su kaçağı firmasıdır. Birçok firmada yer alan cihazlara baktığımız zaman eski cihazlar olduğunu görebiliyoruz. Fakat firmamızda yer alan cihazların hepsi son teknoloji kullanılarak geliştirilen cihazlardır.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat

Bu zamana kadar bizimle iletişime geçen birçok müşterimiz sunduğumuz hizmetin çok kaliteli olmasından dolayı fiyatlarımızın yüksek olduğunu düşündüklerini belirtiyor. Fakat firmamız sunduğu hizmete rağmen müşterilerinin bütçelerini de düşünmeyi ihmal etmiyor. Sunduğumuz hizmetlerde fiyatlandırmamızı her müşterimizin bütçesine uygun olarak yapmayı ilke edindik. Bu yüzden yüksek fiyatlı olur korkusu yaşamadan firmamızla iletişime geçerek su kaçağı sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz mahallerinde yer alan herhangi bir tesisatçıyla iletişime geçerek su kaçaklarına çözüm bulmaya çalışıyorlar. Fakat bu tesisatçılarda yer alan aletler yazımızda belirttiğimiz gibi eski aletler olduğu için su kaçağının yeri tam olarak tespit edilemiyor. Hatta yanlış yerleri tamir eden bu tesisatçılar birde müşterilerinden ücret talep etmektedir. Ne yazık ki bu konuda birçok müşterinin mağdur olduğunu söyleyebiliriz.

Noktasal Tespit Yapan Cihaz

Çatalca su kaçağı bulma konusunda kullandığımız cihazlar noktasal olarak su kaçağını tespit etmektedir. Evinizde, iş yerinizde yaşadığınız su kaçaklarının yeri tam olarak tespit edilir ve ona göre işlem yapılır. Su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sizleri oluşan su kaçağıyla ilgili bilgilendiririz. Bu işlemden sonra ise siz de onay verirseniz su kaçağınızın çözülmesi için gerekli işlemlere başlanır. Firmamız sizin onay olmadan hiçbir işlem yapmaz.

10 Yorum(lar)

  • Saliha eren

   Evimiz Çatalca da bulunuyor. Bina oldukça eski. Tesisatla ilgili daha önce de sorunlar yaşadık. Şimdi de mutfakta nereden geldiğini bilmediğim su var. Mutfak tezgahının altından hafif sızıntı şeklinde geliyor. Giderek ve musluğa baktık fakat görünürde bir sorun yok gibi. Akan su dolaplara zarar veriyor. Biraz araştırarak şirketinizi buldum. Daha önce eve gelen ustalar evi şantiyeye çevirmişlerdi. Fakat gördüğüm kadarıyla siz dağitmadan kırmadan hallediyorsunuz. Beni de bu dertten kurtarırsanız çok mutlu olurum.

  • Sezai Çatal

   Evimizde güneş enerjisi var. Sıcak su için çok iyi oluyor. Fakat güneş paneline giden borularda bir sorun var galiba. Evin çatısından aşağıya sular akıyor. Bu durum bir anda ortaya çıktı. Hemen giden suyu vanadan kapattım. Bir süre daha akıp kesildi su. Galiba sorun gelen borulardan kaynaklanıyor. Evim Çatalca’da yer alıyor. 4 katlı bir apartman dairesi. Şuan sıcak suyu kullanamadığımdan acilen tamir ettirmem gerekiyor. Çatalca’da hizmet veren tesisatçıları ararken sizi gördüm. Böyle bir sorunla ilgileniyor musunuz bilmiyorum ama sizden haber bekliyorum.

  • kerem

   Çatalcada yeni taşındığım evde nedenini bilmediğim su sızıntısı mevcut alt evede akmaya bşaladı beni ciddi problemler bekliyo olabilir hızlı bir şekilde kaçağı bulup cihazlarınızla tespit edebilirseniz beni memnun bırakırsınız fiyat konusunda benim bir problemim yok yeterki halledin şunu

   • Özeniş Tesisat

    Probleminizi en kısa sürede çözüme kavuşturacağımızdan şüpheniz olmasın efendim.İletişim kuracağınız alanda mail veya telefon üzerinden detaylı bilgiyi aktardığınız taktirde ekiplerimiz bulunduğunuz adrese gelip çözüm odaklı çalışacaklardır.Sizi umuyorum ki memnun bırakacağız.

  • Sinan

   pimaş borusunda ciddi şekilde problem mevcut bu sorunun üstesinden geleceğinize inanıyorsanız sizinle anlaşmaktan büyük mutluluk ve memnuniyet duyarım umarım problemimi bana birşey bırakmadan gidereceksiniz.

  • Hakkı Cihan

   Bizim acil yardıma ihtiyacımız var, gündüz evde olmuyorum gece gelip su kaçağını bulma şansınız var mı.

  • Murat

   bizim evde su kaça gı var yardımcı olurmusunuz

  • Ahmet

   evimizde su kaçagı var ne daar onarırsınız

  • Sevcan İkili

   acil yardımınıza ihtiyacımız var evimzde su kaçagı var

  • Cahit

   Çatalca ya yeni taşındım müstakil evimde tuvaletten pis koku geliyor. Sanırım pimas tıkandı. Numaramı iletişime bıraktım. İletişime geçip fiyat hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA