• Yazar:  melike

Çekmeköy Su Kaçağı Bulma

cekmekoy su kacagi bulma
0

İstanbul’un gelişmekte olan ilçeleri arasında Çekmeköy ilçesi de yer almaktadır. Çekmeköy’de birçok yeni ve eski binanın bir arada bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu durum ilçedeki evlerde ve işyerlerinde su kaçakları oluşmasına sebep olmaktadır. Eski yapılarda su tesisatlarının artık zaman içerisinde eskimiş olması, yeni yapılarda ise kalitesiz su tesisatı ürünlerinin kullanılıyor olması su kaçağı oluşmasının en büyük sebeplerinden birisidir. Çekmeköy su kaçağı bulma hizmetini verdiğimiz süre boyunca yaşadığınız bu kaçaklarından korkmanıza gerek yoktur. Çünkü su kaçağı sorununuzu firmamız en kısa süre içerisinde çözmektedir.

Çekmeköy su kaçağı bulma hizmeti veren firmalara baktığımız zaman bu hizmeti veren firmaların büyük bir çoğunluğunun bu alanda profesyonel firmalar olmadıklarını görüyoruz. Fakat firmamız su kaçağı bulma konusunda son derece profesyonel hizmeti sizlere sunuyor. Sunduğumuz hizmetlerimiz arasında sadece su kaçağı bulma hizmeti yer almıyor. Aynı zamanda tıkanıklık açma, petek, kombi, pimaş temizleme gibi hizmetlerde yer alıyor.

Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarım?

Bazı müşterilerimiz evinde su kaçağı olduğunu ilk başlarda anlayamadığını söylüyor. Bu konuda aslında çok belli eden belirtiler vardır. Fakat bazı durumlarda su kaçağı kişinin evinde değil alt komşusunda  belirtiler vermeye başlıyor. Bu yüzden ilk başlarda tespit edilmesi zor olabiliyor. Su kaçağının ilk başlarda en büyük belirtisinin evlerde ve işyerlerinde normalin üzerinde fatura gelmesi olduğunu söyleyebiliriz. Normalde 100 TL gelen su faturanız son zamanlarda 150 TL ve üzerinde geliyorsa bu konuda bir düşünmeniz gerekir. Çünkü su faturasında bu ani artışın sebebi su kaçağınız olabilir.

Su kaçağının fatura dışındaki belirtisi evin duvarlarında da belli olmaktadır. Evinizin duvarlarında damla damla su birikintileri oluşuyorsa, süreli nemli bir ortam varda bu su kaçağından dolayı olabilir. Aynı zamanda sürekli rutubet oluşması da su kaçağının en büyük belirtileri arasındadır. Çekmeköy su kaçağı bulma ve tespiti hizmeti veren firmamız bu konuda bütün problemlerinizi çözerek sizi büyük bir problemde kurtarmaktadır.

Su Kaçağı Tamiratını Geciktirmeyin

Evinde su kaçağı olan bazı kullanıcılar su kaçağı tamiratını geciktiriyorlar. Su kaçağı tamiratını geciktirmemeye önem göstermelisiniz. Çünkü evinizde oluşan su kaçağı problemi size çok büyük maddi zararlar açabilir. İlk olarak tamirat yaptırmadığınız sürece su faturalarınız daha yüksek gelecektir. Bu sizin fazladan su faturası ödemenize sebep olabilir. Aynı zamanda eğer su tesisatının eskidiyse su kaçağı olan bölüm sayısı artabilir.

Su kaçağının en büyük zararlarından birisi de evinizde su kaçağından dolayı sağlık probleminiz oluşabilir. Çünkü su kaçağı uzun süre tamir edilmediği zamanlarda nefes almada problemlere sebep olabiliyor. Bu yüzden su kaçağı olan kişiler astım, bronşit gibi rahatsızlıklara yakalanabiliyor.

Su kaçakları tüm evlerde sıklıkla görülebilecek bir durum haline geldi. Yanlış kullanım sonrası borularda sızıntı ve tıkanıklık meydana gelmektedir. Bazen ise bina yapımlarında imar hatası meydana gelmektedir. Bina yapılırken boruların yanlış yerleştirilmesi sonucu su sızıntıları meydana gelebilmektedir. Bu yüzden yıllar geçtikçe yanlış yerleştirilen borular zaman içerisinde sızıntıya sebebiyet verir. İstanbul’da Çekmeköy ilçesinde sizlere su kaçağı hizmet vermekteyiz. Sizlere Çekmeköy su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamızı günün her saati 7/ 24 arayabilirsiniz. Gezici servislerimizden yararlanmak için bizleri iletişim numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Sizlere kısa bir sürede dönerek bu durumdan kurtulmanıza yardımcı olmaktayız.

11 Yorum(lar)

  • Yasin güler

   Çekmeköy’de müstakil evim var. Evimin tesisatı ile ilgili problemim var. Evimin arka dış duvarına ve gözle görünen nemlenme buna bağlı boyada bozulmalar var. İç kısımda görülür bir sorun yok. Başlarda pek önemsemedim. Fakat vakit geçtikçe geçmediğini ve sürekli var olduğunu anladım. Hatta yosunlanmalar oluşmaya başladı. Tesisattaki bir çatlaktan kaynaklandığını düşünüyorum. Başka bu duruma neden olabilecek bir durum aklıma gelmiyor. İnternette sizin sitenizi gördüm. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • tahsin

   Geçenlerde evimde su borusu patladı. Çekme köyde yaşıyorum. Evim son derece eski bir bina. Bu yüzden de çeşitli sorunlar çıkardığı oluyor. Bu sorunların başında da su tesisatı ve gider problemleri var. Su borusu patladı ve evi su bastı. Şükür ki çok çeç kalmadan duruma müdahale edip vanaları kapattım. Ev perişan oldu tabi ki. Acilen patlağı tamir ettirmem gerekiyordu. Bu şirketi daha önceden görmüştüm. Aradım kısa süre içerisinde gelip tamir ettiler. Çok sorunsuz temiz iş çıkardılar. Bana da evi kurutmak kaldı sadece

  • fatih akılcı

   Gecekonduda oturuyorum oturduğum evde tesisat konusunda ciddi sıkıntılarım var maddi durumumda ortada çok fazla bir gelirim yok düzgün bir fiyatla işimi halledebilirseniz çevremdeki insanlarada sizi önermekten büyük memnun ve mutluluk duyarım

   • Özeniş Tesisat

    Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.Probleminiz hakkında çözüm odaklı çalışıp kökten çözeceğimiz konusunda bir endişeniz bulunmasın ayrıca referansımız olacağını bildirmenizde bizleri çok memnun etti sağolunuz varolunuz efendim eksik olmayınız tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.

  • ayhan

   Bu firma bir harika dostum 🙂 alanında lider olduğunu düşünüyorum beni inanılmaz derecede memnun ettiniz ki şuan bu yorumu atıyorum sitenize. beklediğimden daha kısa sürede gelip sorunumu çözdüler ve gittiler kaliteli uzmanlaşmış kadrosuyla hakikaten parasını helaliyle kazanan firmaya teşekkkür etmeyeceğimde kime edeceğim.

  • Yonca Şener

   Dairenin girişinde yer alan su vanasında bir kaçak söz konusu, durumu belediyeye bildirdim ancak sadece bina girişine kadar olan kısımla ilgilendiklerini ve diğer durumlar için usta çağırmam gerektiğini söylediler, siz yardımcı olabilir misiniz.

  • Samet Akır

   komsumuzda su kaçagı var acil onarılması gerekiyor ne zaman gelirsiniz

  • Ahmet

   su kaçagını onarmamız lazım bozuk

  • Ahmet

   evimizde su kaçagı var fiyattlarınız nedir acaba?

  • Murat

   evimizde su kaçagı var kısa sürede onarılması lazım

  • Kamil

   Yaklaşık bir haftadır mutfak dolabının altından su geliyor. Buradaki mahalle tesisatçıları sorunu bulamadılar. Cihazla bakıp kırmadan onarım yapıyor musunuz?

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA