TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Cihazla Su Kaçağı Arama

İçeriği Puanla

Su kaçağı tespiti için artık kırıp dökmenize gerek yok. Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Arama ve bulmak mümkün. Alman ürünü, son teknoloji cihazlarımızla sadece kaçağın olduğu çok küçük bir alanda kırmadan su kaçağı tespit hizmeti artık bir telefon kadar uzağınızda. İşinin ehli uzman personelimiz, yalnızca kaçak tespitinin olduğu küçük bir alanda su kaçağı tamiratınızı yapar ve size tertemiz bir iş teslim eder.

Cihazla Su Kaçağı Arama

Sokağa çıktığınızda adım başı tesisatçıya rastlayabilirsiniz. Peki, hangisinin işini ustalıkla yaptığını nasıl bileceksiniz? Hele bir de çok tanımadığınız bir muhitte iseniz ya da İstanbul gibi her piyasada usta olan ya da olmayan birçok kişinin kol gezdiği bir şehirdeyseniz işiniz biraz zor.

Hangi tesisatçının evinizde su kaçağı olduğu zaman doğru tespit yapabileceğini, size gereksiz masraf çıkarmayacağını, hangi tesisatçının işini ustalıkla yapacağını ve kısa süre sonra yine aynı yerden arızaya sebep vermeyecek şekilde iyi bir iş çıkaracağını bilebilir misiniz? Bunu tabii ki bilemez, kimi çağıracağınızdan emin olamaz ve birçok kötü tecrübe ile sonunda düşük bir ihtimalle iyi bir usta bulabilirsiniz. Ama usta iyi olsa bile elinde uygun bir cihaz olmadan yapacağı iş size yine fazladan kırık yer ve dolayısıyla fazladan masraf çıkaracaktır.

Cihazla Su Kaçağı Arama

Çünkü usta ne kadar iyi olursa olsun, kırmadan su kaçağı tespit ancak uygun bir cihazla mümkündür. Belki de iyi bir usta bulamaz ve birçok gereksiz işe ve kötü bir hizmete ücret ödemek durumunda kalabilirsiniz. Çünkü piyasada işinin ehli olan tesisatçıların yanı sıra işinin ehli olmayan, tabiri caizse yarım yamalak anladığı işlere girişen ve ufacık bir tesisat işi, ufak bir su kaçağı için büyük bir alanı alt üst edip insanların bu işlerden köşe bucak kaçmasına, tesisat sorunlarını mümkün olduğu kadar ertelemesine neden olan kişilere de birçok kere rastlayabilirsiniz.

İşte tüm bu nedenler yüzünden sizin işinde uzman, sertifika sahibi, yılların deneyimiyle yoğrulmuş bir ekibe ve son teknoloji ürünü olan tespit cihazına ihtiyacınız var. Evinizde su kaçağı durumunda kırmadan su kaçağı arama için ya da başka tesisat işlerinizde güvenle çağırabileceğiniz işinin ehli olan ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

İş yerinizde ya da evinizde su kaçağı bulunuyor ya da bulunduğundan şüpheleniyorsanız firmamızın sunduğu garantili su kaçağı bulma hizmetiile hızlıca sonuca ulaşabilirsiniz. Garantili hizmet anlayışımız sayesinde su kaçağı doğru olarak tespit edilir ve bu sorununuz ortadan kaldırılır. Garanti verecek kadar yüksek kalitede hizmet veren markamız binaya zarar vermeden hızlı bir şekilde su kaçağı sorununu çözüme kavuşturmaktadır.

Su Kaçağı Bulma İşlemi Neden Yapılır?

Tesisatın zamana bağlı olarak yıpranması ile birlikte tesisatın yanlış yapılanması ya da başka sebeplerden ötürü su kaçaklarının zamanla oluşma ihtimali yüksektir. Bu bakımdan her ev ya da işyerinde zamana bağlı olarak su kaçağı sorunları görülebilmektedir. Böylesi durumlarda kendi başınıza sorunu bulmak ve tamir etmek neredeyse imkânsıza yakındır. Yapınızın, duvarlarınızın, döşemelerinizin zarar görmeden çözüme kavuşması için uzmanlık ve deneyim sahibi bir marka ile çalışmanız gerekir. Firmamız İstanbul su kaçağı bulma konusunda sektör içerisinde önder konumunda yer alıyor ve uzman kadrosu ile birlikte hizmetini sürdürüyor. Su kaçağını gelişen teknolojik imkânlar dahilinde elektronik cihazlar ile yapıyor ve kısa sürede söz konusu kaçak tespit işlemleri tamamlanarak onarım işlemlerine başlanıyor. En önemli nokta ise sunulan tüm hizmet garantili su kaçağı bulma olarak sunuluyor.

Cihazla Su Kaçağı Arama Bulma

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağını anlamak için ilk başlarda bir yöntem bulunmamaktadır. Genelde mevcut su kaçağının üzerinden biraz zaman geçmesi ve buna bağlı olarak kendisini göstermesi gerekmektedir. Duvar içerisinde yer alan tesisat içerisinde kaçak oluşması durumunda biriken su duvar içinden akmaya neden olur. Bu bakımdan şayet duvarda nemlenme ya rutubet oluşuyorsa bu durum su kaçağı olduğunu göstermektedir. Eğer bu durum olduğu gibi bırakılırsa su kaçağı giderek büyür ve hatta duvarın tamamına büyük zararlar verecek kadar sorunlara yol açabilir. Zamanında müdahale yapılması su kaçağının tamiri için oldukça önemlidir. Bir diğer etkili su kaçağı anlama yöntemi ise tüm muslukların kapalı olmasına karşılık su saati dönmeye devam ediyorsa yine su kaçağı olduğu anlaşılmaktadır.

Su kaçağı belirtileri olarak şu noktalar sıralanabilir;

  • Musluklar açık değilken su sayacı dönmeye devam ediyorsa,
  • Normal kullanımdan daha fazla su faturası geliyorsa,
  • Özellikle banyo kısmından alt kata su damlıyorsa,
  • Islak ya da kuru zeminlere basıldığında sürekli su geliyorsa,
  • Duvarlarda renk değiştirme, rutubet ya da ıslanma meydana geliyorsa,
  • Seramiklerin arasında bulunan derzlerin renginde değişiklik görülüyorsa,

Su kaçağı bulunma ihtimali yüksektir. Su kaçağında erken tespit önemli olduğu için bu belirtilerden birkaçının görülmesi halinde mutlaka firmamızdan destek alabilirsiniz.

Garantili Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır?

Garantili su kaçağı bulma yapılışı olarak son derece pratik, hızlı ve kolaydır. Su kaçağı tespiti için alanında uzman çalışanlarımız ve günümüz teknolojik imkânlarına sahip cihazlarını kullanıyoruz. Geçmiş yıllara kıyasla su kaçağı tespiti için tesisat borularının açılması ya da fayansların kırılması gibi işlemler gerekiyorken, günümüzde kullandığımız cihazlar sayesinde herhangi bir kırma işlemi yapılmadan kolayca su kaçağı tespit edilmektedir. Söz konusu su kaçağını bulmak için kamera, termal kamera, akustik dinleme aleti ve nemölçer gibi cihazlar kullanılmaktadır.

Genelde duvarların, fayansların üzerinden ya da herhangi bir giderden kullanılarak bulma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede çok kısa süreler içerisinde, çözüm odaklı ve garantili noktasal su kaçağı tespiti ile kaçaklardan kurtuluyor, akabinde hemen sunmuş olduğumuz çözüm işlemleri ile birlikte rahata kavuşabilirsiniz. Tüm bu hizmeti ise en yüksek kalitede hizmet anlayışı ve en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.