CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Evde su kaçağı belirtisi bulunabilir,tavanlar sararabilir, küflenir hatta kir kokuları bile ortaya çıkar. Su damlacıklarını, grup halinde birikmesi sonrasında rastlayacağınız görüntüler hoşunuza gitmeyebilir. bu sebeple sizler de tesisat su kaçağı şüpheleriniz varsa firmamızı arayın. Böylelikle en kısa sürede gelir ve sizleri yeriniz fark etmeksizin bu sorundan kurtarabiliriz. Hemen cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamızı arayarak kırmadan dökmeden tespit yapmak için bizleri görevlendirin.

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Bir oldukca bölgede servis noktamız mevcuttur.
Servisimiz ilk muamele olarak şebeke suyunu test etmektedir , sızdırmazlık testleri uygular şayet bir sıkıntı varsa akustik dinleme aleti ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını ancak o bölüm arasında gerçekleştirir . Sorun görülmez ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer ; masraf içleri , lavabo , küvet ve ana giderler test edilir . Sonraki muamele ise sıcak su ve yalıtım kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile test edilir. Kısaca problemi bulmak adına bütün su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak suretiyle öğrenim görmüş personellerimiz sizlere sorunsuz hizmet sağlayacaktır.

Su tespiti yaptıracağınız şirketin su kaçağı tamiri ücretinden ziyade hangi şekilleri kullandığı ,yeri ( aleni adresi ) ve rapor ile beraber satmaca veriyor mu ? Sabit numaramı yoksa sitede cep telefonu mu var , son zamanlarda sektörde yaşanmış olan rehavetle çıkan kişi firmaları müşterilere yanlış tespit yaparak yeniden ulaşamadıkları görülmüştür . Bu şirketler google arama motoruna reklam vererek kısa yoldan para kazanma gayreti içerisindeler . Lütfen hassas olalım yaptıracağımız işlerde satmaca isteyelim şu sebeple satmaca sizin garantiniz , hakkınızı arayacağınız bir belgedir.

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ NASIL YAPILIR?

Bir öteki kırmadan su kaçak bulma yöntemi ise ilaçlı kapatıcılar . Bu ilaçları genel hatlarıyla kombi su eksiltmesi , kalorifer kaçakları ve pak su tesisat kaçağı için üretilmiştir . İlacın rolü delik olan noktaya vardığında hava ile teması anında kristalleşerek deliği kapaması işlemdir.Bu muamele müşterilerimize ilk ilkin aklına yatmasada uyguladığımız müşterilerimizden hep müspet sonuçlar aldık hiç bir yer kırılmadan su kaçağını kapatan kimysal ile problemi çözüme kavuşturmak bizim ihtisas alanımızdır.

Tesisatın kaçak yapma sebepleri içinde eskimiş yıpranmış araç-gereç kullanması ve yanlış kaynak yapma kısaca usta yanlışı vardır. Tesisat kaçaklarının önüne geçmek olası değildir fakat işinizi eğil ustalara yapmanızı öneri ediyoruz. Su kaçaklarında aygıt sistemi kullanılmadığı sürece çevre kırılıp dökülmeyle adım atar ve yapının lüzumsuz kırılması niteliğinde onlarca gider ile karşılaşırsınız. İstanbul su kaçağı tespiti firmamız sunmuş olduğu geniş servis ağı ile halkımıza hizmet vermekten gurur duymaktadır. Sahip olduğumuz aygıt sistemi hakkındaki bilgiyi bölge servisleri telefonlarımızdan ulaşarak öğrenebilirsiniz.

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ İSTANBUL

Firmamız tesisat bar test sistemi , dinleme sistemi , görüntüleme sistemi yanında termal kamera sistemi ile servislerini vermektedir. Su kaçağı tespiti işlemi kesinlikle aygıt kullanılarak yapılmalıdır. Gelişi güzel meydana getirilen kırımlarda hem bulmak zor olacak hemde peşinde bırakacağı gider oldukça fazla olacaktır. Kırmadan su kaçağı bulma sistemleri yardımıyla sıradan tesisatçıların katliam yapmasına son veriyoruz lüzumsuz harcamalara son veriyoruz. Vakit kaybetmeden su kaçak tespit firmamızı arayarak buluşma talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıntılı malumat için ise size en yakın servis telefonunu yazışma bilgilerinden arayabilirsiniz.

Su arıza bulma şirketi tarzı yaparken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir kaç husus vardır. Su kaçağı tespiti kamera sistemleri kullanılarak yapılmalıdır aksi taktirde tam bir tespitten laf edilemez ve tesisat kaçak tespiti yaptırmak için hususi kontrol pompaları gerekmektedir. Yapılan işlemlerden satmaca isteyiniz her hangi bir sıkıntı niteliğinde tek dayanağınız bu belge olacaktır.

Su kaçağı tespiti için ihtiyaç duyulan aygıt kontrolleri firmamız tarafınca muhtelif bulma gereçleri ile yapılmaktadır. Bu cihazlar alt mevzu başlığında detaylı olarak verilmiştir. Cihaz öğrenim ve satışlarımız İstanbul içi yoktur. İstanbul dışındaki bölgelere aygıt satışı ve eğitimi ile alakalı bilgiler vermekteyiz. Cihaz kullanması haricinde öteki bir su kaçakları onarım yönetmi kimyasal kapatıcalardır.Su kaçağı kimyasalı kalorifer tesisatında ve gerektiği taktirde pak su borularında kullanılabilir. Kalorifer tesisatında kombi su eksiltmesi yaşıyorsanız bizi arayarak ilaçlama yaptırabilirsiniz.

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ SERVİSİ

Kalorifer tesisatında sızıntı olup olmadığını ilk ilkin idrak etmek icap eder bunun tespiti kombi su kaybı test ettikten sonrasında tespit edebilirsiniz. Kombi niçin su eksiltir ; kalorifer tesisatındaki bir kısımda su kaçağı oluşumu vardır. Çeşitli sebepleri olabilir fakat en bariz niçin genleşme den kaynaklı kasılmalar ve çatlamalar dır. Kalorifer tesisatı kaçak giderici ( kapatıcı sıvı ) kullanımında başarılar sağlayan firmamız , su kaçağı tamir kimyasalları ile kombi tesisat kaçağını gidermektedir.

Su kaçağı kapatan kimyasal deva hava ile i·lişki ettiğinde kristalleşerek o kısmı kapatmaktadır. Kalorifer kaçak kapatıcı sıvı uygulanmadan ilkin tesisatın pak oması gerekmektedir. Tesisat temizliği yapılmazsa petekler tıkanır iyi sıcaklık veremez duruma gelir. Petek temizliği kaçak olmasa da 2-3 senede bir kez kesinlikle yapılmadır. Ayrıntılı bilgiyi şirketimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İlaç asidik madde içerdiğinde tesisatın içerisine yerleşmiş balçık ve tortuları harekete geçirir bu nedenle tesisat tıkanır. Kalorifer tesisatındaki su kaçağını 0 güvence vererek kapatıyoruz üstelik hiçbir yer kırılmadan dökülmeden borular sökülmeden İstanbul’un her semtine bu servisi sunmaktayız.

Evde su kaçağı var ise ilk emareler duvarların alt kısımlarında boya kabarması benzer biçimde ortaya çıkar. Su sızıntısı çoğaldığında alt katın tavanlarında sararma ve kabarma benzer biçimde şikayetler alırsınız. Su faturası yüksek vardığında evde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Bilgisayarlı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su tesisat borularında kameralı cihazlar ile meydana getirilen bütün kontrollere bilgisayarlı cihazla su kaçağı tespiti denir. Su kaçağı bulma işlemlerinde kullanılan birden fazla aygıt vardır. Bu cihazların her biri değişik su kaçaklarını bulmak için kullanılır. Örneğin iski’nin tesisat borularında bulunan su kaçağını aramak boru kamerası kullanmanız bir işe yaramaz. Bunun yerine dinleme aleti yada termal kamera kullanılması daha doğrudur.

  • Su kaçağı bulma işleminde kamera tutarları pahalı bir alet olduğundan bir çok su kaçağı gören firmalarda görüntülü kaçak arama aleti bulunmaz. Evinizde muamele yaptırırken kesinlikle kameralı aygıt kullanılmasını isteyin.
  • Abartıldığı şeklinde su kaçağını gören cihazlar toprağın veya beton yerin altını göstermez. Basit bir dinleme ve kameradan oluşan bir düzenektir. Su kaçağını bulmada en müessir unsur cihazları kullanan ustanın tecrübesidir.
  • Deneyimli bir su tesisatçı bir çok vakit cihaza gereksinim duymadan su kaçağının yerini nokta atışı gösterir.
    Su kaçağını bulamayan ustalar genel anlamda birden fazla yerde kaçak gösterip evinizin bütün tesisatını değiştirmenizi önerebilir. Birden fazla patlak boru olmadığı sürece tesisatı yenilemenize gerek yoktur.
  • Kırmadan su kaçağı onarım edilemez. Su sızıntısı tespiti yapılırken kırma emek vermesi yapılmaz. Çok ender rahat kaçaklar kırmadan onarım edilir.
  • Su kaçağı tespiti yapılırken basınçlı su ile borular kontrol edilir. Bu muamele vakit almış olduğu için bir çok vakit bu test yapılmaz. Yüksek maliyetlerle karşılaşmamak için pak su borularında tazyik testi yapılır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara