Cihazla Su Kaçak Bulma

Cihazla Su Kaçak Bulma

Cihazla Su Kaçak Bulma sigorta şirketleri ile çalışan tesisatçılar mı arıyorsunuz ? Ne yapmanız icap ettiğini bilmiyor musunuz, Panik yapmayın firmamız sigorta ekspertiz ile iş ortaklığı yapmaktadır. Eviniz sigortalı ise yada kredi kullanarak mülk sahibi olduysanız tesisatla yaşanmış olan sıkıntılarınız için cebinizden para çıkmadan kaçak su tespiti ve tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Sigorta şirketleri ile çalışan su kaçağı bulma firmaları olarak İstanbul geneli arıza tespit servisleri vermekteyiz. Size en yakın şubemizi arayarak mevzu hakkındaki parasız malumat sahibi olabilirsiniz. Bazı anlaşmalı olduğumuz kurumlar aşağıdaki gibidir.

Cihazla Su Kaçak Bulma

Su Tesisatı kaçak bulma işleri için arayabileceğiniz bir şirket artık var üstelik yeriniz neresi olursa olsun aynı gün arasında servis imkanı sunan Çözüm Merkezi garantili olarak tespit ve tamir işlemleri yapmaktadır. Kırmadan tesisat tamiri için ayrı usta aramanıza gerek yok tespit yaptırdıktan sonrasında tamirini şirketimiz yapmaktadır. Fayansçı aramanıza gerek yok incinen fayansları tekrar şirketimizin fayans ustaları yapmaktadır. Ara eleman yada taşeron ne olursa olsun kullanmıyoruz personellerimiz şirketimiz bünyesinde çalışan sigortalı ve yetki belge sahibi ustalardır. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz şu sebeple güvence ve memnuniyeti sizlere sunuyoruz. Dairelerde tesisat kaçak tespiti yaptırmak yada iş yerlerindeki su tesisatı kaçak bulma işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Su tesisat işi biliçli müdahalelerle ve öz verili bir emek verme ile yapılması ihtiyaç duyulan bir meslektir. Bu işin ciddiyetinin bilincinde olmayan kişilerce yapılması niteliğinde ileride muhakak bir sıkıntı çıkaracaktır zaten su arızaları meydana getirilen bilgisizce müdahaleler kararı yada yanlış araç-gereç tarzı ile meydana gelmektedir. Bu yüzden çalışacağınız şahıs ve kurumları ince eliyerek seçmeniz size yarar sağalayacaktır. Gelişen ve değişen teknlojiye ayak uydurmayanlar doğrusu kayıtsız kalan şirketler yok olmaya mahkumdur. Firmamız son tesisat teknlojisini kullanarak İstanbul genelinde cihazla su kaçağı bulma ve tamir işlerini garantili olarak yapmaktadır.

Su kaçağı tespiti Fiyatları

Tespit tutarları niçin farklılık gösteriyor ? Google arma motoru üstünden arama yaptığınızda pek oldukca şirketin yada şahısın farklı tutarları kafanızı karıştırıyor kime güveneceğinizi şaşırdınız değil mi . Su kaçağı tespiti tutarları meydana getirilen işçiliğe , kullanılan malzemelere bakılırsa değişiyor sizlere yapılmayacak derecede ucuz fiyat verenler vergi hırsızı kurumsal olmayan şahıslar web sitesi kurarak servis verirler bu şahısların muayyen dükkanları yoktur bir sıkıntı niteliğinde ne olursa olsun muhattap bulamazsınız karşınızda su kaçağı tamirinden sonraki süreçte arıza aynı yerden aynı halde devamı laf mevzusu olduğunda yeniden ücret ödeyerek başka bir firmadan servis almak zorunda kalacaksınız. Firmamız Çözüm Merkezi meydana getirilen tespit ve onarımlara 1 sene güvence belgesi veriyor arıza tekrarı niteliğinde en geç 3 iş günü arasında parasız hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Artık web müşterileri bilgili fiyata bakıp servis çağıranlar elbet var fakat içeriğe görede müşteriler istediği firmayı seçiyorlar. Çok refetansı olan şirketler müşterilerden müspet yorum alan şirketler sitelerinde yapmış olduğu işleri resimle özetleyen şirketler elbet ilk tercih olacatır. Firmamız bu açıdan almış olduğu geri dönüşlerden oldukca memnun müşterilermiz de memnunki vasıta sayımızı 9 adete çıkardık günlük yaklaşık İstanbul genelinde 30- 40 tane su kaçağı problemini çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız almış olduğu yoğun taleplerden ötürü pazar günü aleni servislerimizin tümü olmasda 2 tane aracı pazar günü servis vermesi için nöbetçi ayarlıyoruz bu hizmet için evvelinde randevü almanızı öneri ederiz.

Frekans Dinleme Kulaklığı; Temiz su borularında su kaçağı tespiti emek harcaması akustik frekans algılayıcı dinleme aleti kullanmaktayız. Duvarlarda yada tavanlarda ıslaklığa sebep olan temiz su tesisatı kaçakları uzun zaman tespit edilmediğinde yapıya zarar verebilmektedir. Dinleme cihazıyla nokta atışı tespitler yaparız ve böylelikle ancak arızanın olduğu yer kırılmış olur lüzumsuz harcamalar ödemek zorunda kalmazsınız.

Pimaş / Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borularının içine gönderdiğimiz endoskopik kamera ile kırık, çatlak, conta sıyırmasından ötürü olup biten sızıntılar, ustalarımız tarafınca görüntülenmekte ve tespit edilmektedir. Su kaçağı problemleri haricinde borunun içindeki öteki problemleri belirlemek için gerekli su kaçağı bulma cihazıdır.

Termal Kamera; Termal sıcaklık algılayıcı kameralar, su kaçağını tespit etmeden öte destek cihazlar olarak nitelendirilir. Özellikle sıcak su tesisatı borusunun geçmiş olduğu bölgeleri görüntülemede ve yerden ısıtma tesisatında parke olmayan bölgelerde su kaçağını belirlemek için kullanılır.

Cihazla Su Kaçak Bulma istanbul

Mutfaktaki su kaçaklarında en çokca görülen mesele sıcak su borusunun patlamasıdır. Ev kadınları bulaşık yıkarken sıcak suya gereksinim duyar ve bundan dolayı yoğun bir halde kullanmak zorunda kalırlar. Mutfaktaki tesisat dayanıksız ve kalitesiz ise borunun patlaması kaçınılmazdır.

Su kaçağını saptamak için gelişmiş ekipmanlar kullandığımızı sizlere bahsettik. Firmamız bu ekipmanların kullanması için uzman ve sertifikalı tesisatçılar yetiştirmiştir. Sıradan tesisatçıların aksine kırma dökme olmadan garantili tespit hizmeti sunmaktayız.

Temiz su borularında nokta tespiti yaparak ancak arızalı olan bölgeyi kırıp, tamiratını yaparız ve minimum harcamayla büyük bir sıkıntı haline gelen su kaçağı halledilmiş olur.

Pis su giderleri için kameralı sistemle görüntüleme yapılır ve peşinden yöresel olarak tespiti yapılır. Bu görüntüleme cevabında kirli su borusu içinde kırık, çatlak , conta sıyrıklığı benzer biçimde problemler kamerayla sizlere gösterilir.

Evinizde yada işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için, Ersoylar Tesisat son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı problemi başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara oldukca dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur 1 yada 2 kalebodur kırılarak onarım edilir, size bu hizmeti verebilecek işi yaptıktan sonrasında imzalı kaşeli güvence belgesi verebilecek aradığınızda karşınızda muhatap bulabileceğiniz firmaları tercih edin

Su kaçağı tespiti yapılırken su borularındaki çatlaklar, kırıklar yahut benzeri hasarlar sebebiyle oluşan sızıntılar ve rutubet farklılıkları şu yöntemlerle belirlenebilir;

Akustik dinleme aleti: Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını süratli bir halde tespit etmeye yarar. Bu cihazın kırılgan ayarları yardımıyla kaçaklar noktasal olarak bulunabilir.
Boru görüntüleme kameraları: Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

Termal kamera: Kalorifer borusu benzer biçimde sıcak su borularında oluşan sızıntıları tespit etmeye yarayan bu cihazlar, akustik dinleme aleti ile beraber kullanılırlar. Termal kameralar kullanılırken parkelerin sökülmesine gerek duyulmaz. Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüğünde olan termal kameralar, minik ısı farklılıklarını görüntüleyebilirler.

Nem ölçer: Binadaki nemi saptamak çok zordur. Su sızıntıları belli bir seviyeye vardığında duvarlarda, tavanda yada zeminde bariz işaretler olur. Ancak rutubet kaynaklı problemler tavandan su damlayana yahut duvarlar nemlenene kadar anlaşılmayabilir. Bu cihazlar, banyo benzer biçimde sıvı ile i·lişki eden ortamlarda 3 santimetre kadar derinliğe inebilirler.

Ancak rutubet ölçerler destek cihazlardır ve sızıntıların yerini tam olarak belirlemenizi sağlamazlar. Kameralı cihazlar ve dinleme aleti ile beraber kullanıldıklarında daha süratli müddette netice almaya destek olurlar.
Kırmadan su kaçağı tespiti yaparken kullandığımız bu yöntemler ile üst kattan gelen yahut parke altında oluşan sızıntıları kolayca tespit edilebiliyoruz.

Kaçakları incelerken evvela hangi tesisat sisteminde sıkıntı bulunduğunu buluyoruz. Parke altında yahut fayans altında olan çatlakları kameralı cihazlarla görüntülüyoruz.

Tespit aşamasında kırma, dökme yahut gürültü benzer biçimde sorunlar meydana gelmez. Su kaçağını tespit ettikten sonrasında sıkıntı hangi tesisat sistemindeyse ona müsait tadilat emekleri yapıyoruz.

Temiz su borularında yahut kalorifer borularında oluşan kaçaklar için emek verme yapılacak kadar bir alan açılması yeterlidir. Bazen bir yahut iki fayansın sökülmesi ve tadilat yapıldıktan sonrasında oluşturulan bölgenin eski haline getirilmesi için yeterlidir.

Atık su borularında oluşan su kaçakları için küçük tadilatlar ehil olmayabilir. Pimaş borusunun çatlaması yahut contasında sıkıntı olması halinde arızalı borunun sökülüp yenilenmesi icap eder. Bu da fazladan maliyete niçin olur.

Çatı sızıntıları yahut üst kattaki banyo borularında oluşan çatlaklar sebebiyle oluşan sızıntılar, kızılötesi kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla kolayca anlaşılabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara