Cihazla tıkanıklık açma

özel cihazlarla tikaniklik
0

“Tuvalet tıkandı ne yapayım” diye çareler araştırırken çevrenizden çok sayıda öneri gelebilir. Hatta tıkalı giderleri açmak için kendiniz de bir yol deneyebilirsiniz. Bilinen en klasik yol, pompalamadır…Muhtemelen sizlerin de başına gelen ev ve ofislerinizde sıkıntılı durumlara düşmenize neden olan tıkalı tuvalet ve lavabolar, bunların tespiti ve tadilatı saatlerce ya da günlerce yapılarak canınızı sıkabilir, gözünüzü korkutabilir.Çünkü en ufak bir tıkanıklık karşısında tüm gider borularınızın değişmesi gerektiğini, kırma ve dökme işlemlerin yapılması gerektiğini söyleyeceklerdir. Cihazla tıkanıklık açma işlemini firmamız sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Bu şekilde tıkanıklık sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.

Bu firmaların  noktasal tespit ve tıkalı bölge açma cihazları olmaması nedeniyle başınızın oldukça ağrımasına neden olacaktır. Geleceğe dair sıhhi tesisatçılıkta artık cihazlar ve yepyeni teknikler sayesinde ciddi anlamda başınızı ağrıtan problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamıştır. Peki, tıkanıklık açma makinesi tesisata zarar verir mi? Bu cihazlar son sistem teknolojilerle donatılmıştır ve sorun nerede meydana gelirse gelsin tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden açmaktadır.

Özel Cihazlarımız Sayesinde Her İşleminiz Kolaylıkla Yapılır

Özel robotlar sayesinde pimaş ve gider borularınızda oluşan tabakaların parçalanması ve eskisi gibi randımanlı hizmet vermesi adına firmamızın kullanmakta olduğu kırma dökme gibi cihazların aksine tamamen robotlarla tıkanıklığa sebebiyet veren cisimlerin döner alan hareketiyle dönerek kırılıp parçalanması mümkün hale gelmiştir. Geçmiş yıllarda yaşanılan su tesisatı problemlerinin tıkalı bölgeler ve su tesisat kaçakları olmak üzere %100 başarılı şekilde sizlere hizmet sunabilmekteyiz.

Ersoylar Tesisat olarak geçmiş yıllara istinaden oldukça hatalı olan çözüm teknikleri geride bırakmış olup cihazlar sayesinde hızlı bir şekilde ilk günkü kadar temizlikte su tesisatlarınız ve gider yollarınız eski akışkan ve hızlı haline dönüştürülebilmektedir. Tıkalı boru açma işlemi özellikle kameralı görüntüleme cihazları sayesinde kesinlikle artık %100 garantili olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Bildiğiniz üzere artık firmamız kurumsallık çatısı altında hizmet sunarken özel robotlarla tıkanıklık açma hizmeti sundukları için herhangi bir kırma işlemine tenezzül etmemektedirler. 

1 Bilgi Talebi

    • hatice öztürk

      merhabalar tavuletimizin gider borusu tıkandı evimide fazla kırıp dökmek istemiyorum ikinci tavuleti kullanıyoruz şuan ama bu tıkanan tavulette koku gelmeye başladı bu konuda fazla evimi kıırk dökmeden yardımcı olabilirmisiniz

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA