Cihazlarla Kırmadan-Yıkmadan-Dökmeden Su Kaçak Tespiti 99 TL

cihazla su kacagi acmak
0

Teknolojinin günümüzde bu kadar yaygın olması ve günden güne gelişmesi ile beraber artık evlerde veya iş yerlerinde oluşan su kaçaklarını Almanya’dan özel olarak getirtilen cihazlar sayesinde ve firmamızın uzman ekipleri sayesinde hiçbir fayans veya boru kırılmadan başarılı bir şekilde tespit edebilmekteyiz. Biz Ersoylar Tesisat olarak müşterilerimize her daim kaliteli bir hizmet sunmak için çalışıyoruz ve teknolojideki her yeniliği de çok yakından takip etmekteyiz. Teknolojinin en son ürünü olan robotlar sayesinde ev veya iş yerlerinizde su kaçaklarını noktasal olarak bulmaktayız. Ev ya da iş yerlerinizdeki borular zamanla deformasyona uğramakta ve yıpranıp, çatlayabilmektedir.

Sizde bu çatlaklar yüzünden işlerinizi aksatırsınız ve evinize hasar geldi diye canınızı sıkıp üzülebilirsiniz. Bu nedenle su kaçaklarını gördüğünüz an ve fark ettiğiniz an hemen bizi arayın ki mağdur durumuna düşmeden bu işten temiz bir şekilde kalıcı ve hasarsız bir şekilde kurtulun. Müşterilerimizin evlerindeki her bir bölümü kendi evimizin bir parçası olarak görüyoruz ve özenli, titiz bir şekilde su kaçakları tespitini yapmaktayız. İlk günkü kadar temiz bir iş istiyorsanız kuşkusuz bizi evinize davet etmelisiniz.

Size tespit ve onarımlarımızda hasarlı bir iş bırakmıyoruz ve ekstradan da masraf çıkartmıyoruz. Kırmadan-dökmeden bu işten temiz bir şekilde sıyrılmak istiyorsanız müşteri hizmetlerimizle görüşüp detaylı bir bilgi alabilirsiniz. 7/24 size hizmet vermekte olup size en güzel hizmeti sağlamaktayız. Eski yöntemlerle yolunuza devam ederseniz eğer hep işin sonu hüsranla bitecek ve geriye mağduriyet kalacaktır. 21.yy’dayız ve artık eski yöntemleri bırakıp teknolojiye ayak uydurmalıyız.

Bu devirde kırıp dökme olayları kalmamalı sahtekârlara da göz açtırmamalısınız. Siz onlara iş imkânı sundukça onlar binlerce kişiyi mağdur edecekler ve müşterilere para, zaman kaybına sebebiyet vereceklerdir. Kurumsallaşmış firmamız size garanti olarak fatura veriyor ve 1 sene içinde aynı yerden problem yaşadığınız takdirde tespit ve onarımı ücretsiz olarak sağlamaktayız. Aşağıda vermiş olduğumuz telefon numaralarından bize her zaman ulaşabilmektesiniz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA