Dinleme ile Su Kaçağı Bulma

su tesisat atölyesi
0

Her türlü yapıda sıklıkla karşılaşılan sorunların başında gelen su kaçağı göz ardı edilmemesi ve gerekli onarım işlemleri yapılmadığında büyük sorunlara yol açmaktadır. Su kaçağı sorununu bir an önce çözüme kavuşturmamanız halinde çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabilir, sonrasında büyük masraflar yaparak durumu çözmeye çalışabilirsiniz. Ancak su kaçağı tespit firması olarak öne çıkan markamız sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde su kaçağı sorunlarını ortadan kaldırabilir ve hiçbir yerin zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İçin Acele Edin

Su kaçağı tespiti yapmak için her durumda acele edilmesi gerekmektedir. Eğer su faturanız her zamankinden daha fazla geliyorsa, zemine basıldığında su yükseliyorsa, duvarda kabarma ya da renk değiştirme görülüyorsa, alt kata su damlıyorsa bu gibi durumlarda su kaçağından şüphe duyabilirsiniz. Eğer zamanında ve erken müdahale edilmezse su kaçağı ciddi sorunlara yol açmakta, aynı zamanda da yapının geneline zarar verebilmektedir. Bu yüzden kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızdan dinleme ile su kaçağı bulma hizmeti alarak hızlı bir şekilde çözüme kavuşabilirsiniz.

Su kaçakları tesisatın yıpranması, zedelenmesi, yanlış yapılması gibi pek çok farklı nedenden kaynaklanabilmektedir. Nedeni ne olursa olsun, bu durum yapı için büyük sorunlara yol açabilmektedir ancak su kaçağının tamirinden yerini tespit etmek çok daha zordur.

Su kaçağı bulma İstanbul bölgesi bakımından öne çıkan firmamız sayesinde doğru ve hızlı bir şekilde su kaçağı yeri tespit edilmektedir. Normal yöntemler ile tüm tesisat yapısının açığa çıkarılması gerekmesine rağmen sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde hiçbir hasar ya da kazma işlemi olmadan özel ekipmanlar ile çok kısa sürelerde kaçak tespiti yapılmaktadır.

Özel Cihazlar ile Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı tespiti sayesinde tesisatın nereden sorun yarattığını ve sızdırma yaptığını bulmak son derece kolaydır. Bu bakımdan sunmuş olduğumuz hizmetleri şu şekilde sınıflamak olanaklıdır;

  • Öncelikli olarak su kaçağının yerinin tespit edilmesi için binanın tesisat planı incelenir,
  • İlgili şikayetin konu olduğu temiz su, pis su ve ısıtma su tesisatı için ayrı olarak çalışma yapılır, su sızıntısının hangisinden kaynaklandığı bilinmiyorsa en baştan araştırma yapılır,
  • Sorunu tespit etmek için dinleme ile su kaçağı bulma ya da kamera gibi yöntemler kullanılmaktadır.
  • Son teknolojik gelişmelere göre tasarlanmış bu özel cihazlar sayesinde duvarda hiçbir kazı işlemi yapılmadan kaçağın yerinin tespiti yapılmaktadır.
  • Garantili su kaçağı bulma hizmeti sayesinde kaçağın tespit edildiği yerin azami süreler boyunca sızdırma yapmayacağı temin edilmektedir.

Bu yöntemler sayesinde su kaçak uzmanı İstanbul bölgesinde öne çıkan firmamız en kısa sürede en zorlu yapılardan bile su sızıntısını kolayca bulmakta ve çözüme kavuşturmaktadır.

Su Kaçağı Firması ile Çalışmanın Avantajları Nedir?

Su kaçağı tespit firması ile çalışmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Firmamız kuruluşundan itibaren müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarının en doğru şekilde giderilmesi için hizmet vermektedir. Bu bakımdan gerek hizmet kalitesi gerekse fiyatlar açısından son derece uygundur.
  • Cihazlar ile su kaçağı bulma sayesinde çok masraflı olacak bir süreci rahatlıkla atlatabilirsiniz.
  • Kırmadan garantili su kaçağı tespiti yapıldığı için çok uzun süreler tesisatınızda bir daha sorun yaşamazsınız.
  • Firmamız uzman çalışanlardan oluştuğu için tamir esnasında başka sorunlara yol açmazlar ve böylece en doğru hizmeti kolay bir şekilde sizlere sunarlar.
  • Su kaçağı bulma ve tamir işlemleri çok kısa sürelerde gerçekleştiği için günlük yaşamınızın aksaması firmamızdan alacağınız hizmet sayesinde gerekmez.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA