Duş Gideri Suyu Çekmiyor ? Nasıl Açılır ?

dusgderi
0

Duş Gideri suyu Çekmiyor Diye çok arandığımız oluyor.Bu sorundan tıkanıklık zorlu bir yerde oluşmamışsa kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Bir evin en büyük problemlerinden birisi giderlerde yaşanan problemlerdir. Çoğu ev sahibi bizleri “duş gideri suyu çekmiyor” diye arıyor. Firmamız sizlere bu ve bu tarz sorunlarda kaliteli hizmet sunmaktadır.

  • Duş Gideri Suyu Çekmiyor ?
  • Banyom Kırılacak mı ?
  • Masrafım Ne Olacak ?

Duş Gideri Suyu Çekmiyor Nasıl Açılabilir ?

Duşakabin günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız alanlardan biridir.Zamanla sabun tortusu,saç,kıl v.b cisimlerle kirlenmektedir.Bir peçetenin su giderine kaçırılması ile bu bir kabusa dönüşür.
Pimaş Tıkanıklığı Açma işlemi ilkel ve teknolojik olarak 2 ye ayrılır.

  1. ilkel Yöntem:Bu yöntemler vakumlama ve boru içerisine sokulan boru demir v.b cisimlerle yapılmaktadır.Kesin bir sonuç alınması söz konusu değildir.geçici çözüm sağlamaktadır.Pimaş içerisindeki cisim ileri itilerek ilerleyen zamanlarda itildiği yerde bir tıkanıklığa sebep olabilir.
  2. Teknolojik Yöntem:Bu yöntemde Firmamız teknolojik ve kameralı donanımlı cihazlarımızla ilk olarak tıkanıklığa sebep olan cisim saptanır.Sonrasında tıkanıklık açma robotumuz pimaş içerisine salınır.Bu işlemde kırma işlemi kesinlikle yoktur.

Duşakabin Tıkanıklık Açma Videosuna Göz atabilirsiniz….

Kameralı cihazlarımız pimaş içerisinde oluşan çatlarıda size gösterebilir böylelikle ileride başınıza gelebilecek su kaçağı problemlerinden de kurtulabilirsiniz.Su Kaçağı Bulma ve Hızlı Tespit servisimiz ve cihazlarımızla İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA