Eminönü Su Kaçağı Bulma

eminönü su kacagi bulma
0

Eminönü Su Kaçağı Bulma

Banyolarda tıkanıklık yüzünden etrafa yayılan kötü kokular komşularınız ve sizlerin arasında tartışmalara neden olabilir. Bu yüzden tıkanıklığın nedenlerini öğrenebilmek için bizleri aramanız destek almanız gereklidir. Sizlere Eminönü su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız bu duruma hızlı ve doğru çözüm yolları bulmaktadır. Tıkanan borularınızın açılması için kameralar yardımı ile kısa bir sürede çözüm bulmaktayız. Genellikle tuvalet borularının tıkanıklık nedenleri zaman içerisinde kireçlenme, saçlar ve atılan tuvalet kâğıtlarıdır. Bunlar zaman içerisinde birikerek tuvaletin geri vurmasına sebep olmaktadır. Böyle bir durumla karşı karşıya iseniz hemen bizleri arayarak yardım alabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz kısa sürede bu duruma çare bulmaktadır.

10 Yorum(lar)

  • Niyazi altun

   Tesisatla ilgili sorunlar beni hep korkuttu bu güne kadar. Ustalar eve gelir. Boruların geçtiği yerleri baştan başa kazar. Şu kaçağını bulur. Ev inşaat sahasına döner. Her yer toz toprağa karışır. Yine tesisatları ilgili sorun oldu geçen. Şirketinizi internette gördüm. Yazılara baktım biraz. Eminönü’nde evim. Aradım hemen geldiler. Ellerindeki cihazlar ile kaçağı tespit edip sadece kaçağın olduğu bölgeyi kazdılar. Kısa süre içerisinde sorun halloludu. Temiz iş çıkardınız. Teşekkürler.

  • Salih

   Eminönü’nde apartmanda dairem var. 7. katta oturuyorum. Dairenin su tesisatında problem olmuş. Benim daireden sızan sular iki alt kata kadar inmiş. Komşularım duvarda rutubet oluştuğunu söyledi. Özellikle bir alt katta bu sorun çok fazla. Kendi evine usta çağırmış ama sorun onda değilmiş. Ustası sorunun benim dairemde olabileceğini .söylemiş. Benim dairemde görünen bir sorun yok ama komşularım sürekli baskı yapıyor tesisatı kontrol ettirmem için. Ben de sizi gördüm. Benim evimde de su kaçağı sorununu çözerseniz çok sevinirim.

  • mustafa

   üstadım kırma işlemi olmadan kaçak tespiti yapabilirseniz yardımınıza ihtiyacım var banada fazla iş bırakmamak adına özenle titizlikle çalışmanız lazım bu şartlara uygun bir anlamda çalışıyorsanız telefon numaramı bırakıyorum ulaşmanızı sağlamak için 0545 9** ** **

   • Özeniş Tesisat

    Yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz tarafımıza ulaşım sağlamak için telefon numarası bırakmışsınız en kısa sürede ilgili probleminiz ile alakalı detaylı bilgi almak amacıyla tarafınıza ulaşacağız.

  • hasan

   merhaba eminönü de oturuyorum hasan kamışlı ben daha öncede rutubet kokusundaki sorunum için anlaşma sağlamıştık ve üstesinden gelmiştiniz şuan ki problemim kalorifer borusunda ki sızıntılar kırıp dökmeden sorunumu bulacağınızı ümit ediyorum geri dönüş sağlamanızıda biranda beklemekteyim

  • Ferhan Yiğit

   Kombi bildiğin araba gibi hararet yapmaya başladı, biraz araştırma yaptım ve sorunun bina içi su tesisatından olduğunu anladım.Bir kaçak söz konusu ancak herhangi bir yerde sızıntı ve kaçak yok, duvar kırmadan tespiti yapılabilir mi.

  • Emin

   Eminonun adresiniz tam olarak nerede

  • Ahmet

   su kaça mız var yardım lütfen

  • Ahmet

   su kaçagı bulmayı ne kadar sürede yapıyorsunuz

  • Hüseyin

   Eminonunde lokantamin üst katında ki lavabodan alt kata su sızıyor. Biran önce gelip sorunu çözebilir misiniz? Ücret önemli değil

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA