Esenkent Su Kaçağı Tespiti

esenkent
0

Günümüzde evlerin en ciddi sorunlarından biri olan su sızıntısı ev sakinlerini hem maddi hem de mimari açıdan zor durumlara sokmaktadır. Bu tesisat sorunu yüzünden evlerinde istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalanlar için su sızıntısı bulma ve önleme işlemleriyle ilgili hizmet almak kaçınılmaz olmaktadır. Esenkent ilçesinde bu sorunu yaşayanlar için günümüz teknolojisinin en üst düzey elektronik cihazlarını kullanan uzman ekibimiz Esenkent su kaçağı tespiti konusunda en kaliteli hizmeti vermektedir. Yaptığımız işleri öz veri ve ilgiyle en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Evlerinizde yapacağımız tesisat işlerinde uzman kadromuz sanki kendi evleriyle ilgileniyor muşçasına iş yapacaklar ve sizlerin evindeki tesisat sorunlarına da bu derecede bir önem vereceklerdir. Su kaçağı tespiti ile ilgili bütün sorunlarınızın çaresini bulabileceğimiz firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

 

8 Yorum(lar)

  • Sema şen

   Esenkent civarındaki evimde su kaçağı vardı. Banyoya komşu yatak odasında dolabın arkası kararmış. Bu durumu baya geç farkettim. Daha önceleri böyle bir problem yoktu. Geçenlerde bir baktım dıştan görünecek şekilde büyük bir alana yayılmış. Bu durumun tesisattaki su sızıntısından kaynaklanabileceğini söylediler. Bizde eşimle araştırıp sizi bulduk. Yazılanlara göre kaçağı kolayca buluyor ve tamir ediyormuşsunuz. Evimi yıkıp dökmeden bu sorunu halledebilirsiniz çok memnun kalırım. Bana yardım edebiliriz çok sevinirim. İyi günler.

  • Sakine sevinç

   Bizim evde de su tesisatı ile ilgili sorun olmuştu. Banyoda ve yan odada rutubet vardı. Eşim bu şirketi bulmuş ve aradı. Kısa süre içerisinde geldiler. Normalde böyle durumlar beni de çok rahatsız eder. Evde inşaat işleri olacak ve her yer kirlenecek diye korkuyordum. Adamlar eve geldikleri ilk andan itibaren çok titiz ve temizdiler. Çalışma esnasında ben yoktum ama eşimin anlattığına göre çeşitli aletler kullanarak sızıntıyı direk bulmuşlar. İş bittikten sonra banyoya girdiğimde sadece çok küçük bir alanda çalıştıklarını gördüm. Çok temiz iş çıkarmışlar.

   • Özeniş Tesisat

    Yorumunuz için teşekkür ediyoruz efendim uzman ekibimiz ile sizi memnun etmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz hiçbir zaman bu anlayışımızı değiştirmiyeceğimizin garantisini vermek isteriz.Bu bağlamda sizide memnun bıraktıysak ne mutlu bize bu ve buna benzeri herhangi bir sorunda bize ulaşacağınızı bilmenizi isteriz.

  • muratcan

   Esenkentte servisiniz bulunuyor mu yüzyüze konuşup iyi bir şekilde anlatmam gereken su borusu sıkıntım var üstelik bu sıkıntıyı çok daha önceden beri yaşıyorum boşu boşuna neden fazla fazla elektrik faturası ödeyim ki bir defa size öderim dahada bu sorunu yaşamamış olurum cebimi yakmaya başladı çözermisiniz acaba

  • murat

   Esenkentte servisiniz var mı hizmet veriyormusunuz acaba problem bana ait değil yaşlı bir teyzeye ait dolayısıyla benden yardımcı olmamı istedi bende memnuniyetle yardımcı olacağımı belirttim beni mahçup etmezsiniz inşallah iletişim bilgilerine giriyorum telefon numaramı dönün bana lütfen

  • Gülden

   Bizim bir arkadaşın tavsiyesi üzerine sizden hizmet almak istiyorum, arkadaşın evindeki su kaçağını cihazlar ile tespit etmiş ve sorunu çözmüşsünüz. Benimde aynı şekilde evimde su kaçağı var, gelip bir bakabilir misiniz.

  • Gülsüm

   Banyonun tavanında sararmalar mevcut. Üst komşunun yaptırmaya niyeti yok galiba. Ücreti neyse ben vericem gelip yaparmisiniz lütfen

  • Cihan

   Hafta sonu olmasına rağmen hizmet aldım. Büyük bir problemden kurtardılar. Güvenim bu firmaya tam teşekkürler

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA