• Yazar:  melike

Esenler Su Kaçağı Bulma

esenler su akacagi
0

Su kaçağı probleminin sık sık yaşandığı ilçelerden birisi de Esenler’dir. Esenler’de su kaçağı probleminin sık sık yaşanmasının en büyük sebebi ise; genellikle yapıların eski olmasıdır. Yeni yapılarda ise kullanılan ucuz ve kalitesiz su boruları evlerde veya işyerlerinde su kaçağı probleminin oluşmasına sebep olmaktadır. Esenler su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız sizin yaşadığınız su kaçağı problemlerini çok kısa bir süre içerisinde tespit ederek tamir etmektedir.

Esenler su kaçağı bulma hizmet veren firmaların sayısı normalde çok fazladır. Bu yüzden su kaçağı problemi yaşayan kişiler genellikle hangi firmaları tercih etmeleri gerektiği konusunda büyük soru işaretlerine sahiptir. Su kaçağı konusunda ilk tercih etmeniz gereken firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Genellikle insanlar bu konuda mahallelerinde yer alan firmaları tercih ediyorlar. Sonrasında ise bu firmalar tamir işlemlerinde yanlış tamirler yaptıkları için aynı sorunu tekrar yaşıyorlar. Firmamız ise sizlere sunduğu hizmetlerde her zaman en kaliteli hizmeti sunuyor ve kesinlikle bir mağduriyet yaşamanıza engel oluyor.

En Hızlı Hizmet

Su kaçağı bulmak gerçekten tecrübe isteyen bir iştir. Firmamız su kaçağı bulma konusunda  geliştirilen en son teknoloji cihazları kullanıyor ve işinde tecrübeli kişileri çalıştırıyor. Bu şekilde bütün su kaçağı problemleriniz çok kısa süre içerisinde çözülmektedir. Cihazlarımız Avrupa’da son teknoloji kullanılarak geliştirilen cihazlar olduğu için su kaçağı problemlerinizin çözümü de daha hızlı olmaktadır.

Bazı su tesisatçıları eski aletleri kullanarak su kaçağı tespiti ve tamiri yaptıkları için yanlış yerlerde su kaçakları bulabiliyor. Sonrasında ise tamir yaptırdığınız halde su kaçağı probleminden kurtulamıyorsunuz. Firmamızda su kaçağı konusunda son teknoloji cihazlar tercih edildiği için evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olan bölge noktasal olarak tespit edilir. Sonrasında ise sizlere tamir işlemi ve gerekli masraflarla ilgili bilgi verilir. Bütün bunların ışığında eğer sizde onaylarsanız tamir işlemine başlanır. Firmamızda sizin onayınız olmadan kesinlikle hiçbir işlem yapılmaz. Bu konuda hassas olan çalışanlarımız ön planda sizin memnuniyetinizi tutmaktadır.

Çalışmalarımız Garanti Altında

Firmamız verdiği bütün hizmetleri garanti altına almaktadır. Eğer su kaçağı tamiri işleminden sonra tekrar aynı bölgeden bir yıl içerisinde sorun yaşarsanız bu sefer tamir işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Genellikle su kaçağı tamiri yaptıktan sonra aynı bölgeden müşterilerimiz sorun yaşamıyor. Fakat bir müşterilerimizi mağdur etmeme adına yaptığımız bütün işlemleri müşterilerimize firmamızın garantisi altında sunuyoruz.

Su kaçağı problemi yaşan Esenler ilçesinin sakinleri firmamızla iletişime geçebilir. Firmamızı sadece Esenler’den değil aynı zamanda İstanbul’un tüm il ve ilçelerinden arayabilirsiniz. Her zaman size en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

7 Yorum(lar)

  • Riza

   Esenler’de evimin su tesisatı tamamen sorunluydu. Bazı yerlerden kaçak varmış. Apartman boşluğuna su akıyordu. Bu durum başıma büyük dertler açmadan çözüm bulmalıyım diye düşünerek başladım aramaya. Yaptığım araştırmalar sonucunda bu şirketi internette gördüm. Her şeyi güzelce açıklamışlardır. Esenler’de hizmet verdiklerini görünce çok mutlu oldum ve hemen aradım. Kısa süre içerisinde geldiler. Hummalı bir çalışma ile şu kaçağını tespit etti ve tamir ettiler. Temiz iş oldu. Teşekkür ederim herkese.

   • Özeniş Tesisat

    Her zaman size en iyi hizmeti verebilmek amacıyla çalışıyoruz efendim bizden memnun kalıp mutlu olarak ayrıldıysanız ne mutlu bize efendim sağolunuz varolunuz en ufak bir sorunda tarafımıza ulaşacağınızdan bir şüpheniz olmasın.

  • Burak Kocaoğlu

   Şirketinizi internette gördüm. Yazdıklarınızı ve hakkınızda söylenenleri okudum. Gerçekten dikkatimi çekti. Bu güne kadar ustalar ile çok soru yaşadım. İşi yapmadan kaçanlar mı desem, yarım yamalak iş yapanlar mı desem yoksa fuzuli masraf çıkaranlar mı. Artık daha profesyonel insanlar ile çalışmak istiyorum. Esenler’de evim var. Evin su tesisatı oldukça eski. Çok sık sorun çıkarıyor. Şimdi de bir boru patladı. Öncelikle bunun tamir edilmesi gerekiyor. Sonrasında sorunlu olduğunu düşündüğüm yerler var. Eğer fiyat açısından uygun olursa tesisatta yapılacak çok iş var.

  • mehmet

   Şirketinizi googleye yazarken tesisat konusunda gördüm ve şuanda burada yorum yapma fırsatını yakaladım problemim hakkında telefonla konuşmak istiyorum buradan yazıp milletin görmesini istemiyorum acaba bana telefonla ulaşmanız mümkün mü her ihtimale karşı telefonumu yazıyorum iyi bir firma olduğunuzu inandığım için yardım talep ediyorum bu arada elbetteki ücretli bir yardım sonuçta babanızın oğlu değiliz 😀 0555 *** ** **

  • hakan

   hocam esenlerde oturmaktayım fazla uzun olmadı oturma sürem burada zaten böyle giderse çıkacağım gibi gözüküyor ama rutubet kokusuna şuan için dayanamıyorum artık olay baştan beri vardı ama son zamanlarda daha çok olmaya başladı telefon numaranızdan size ulaşıp olayı anlatıp çözmenizi diliyorum

  • Doğan

   Kiracıyım, ne ev sahibi ne emlakçı evimin banyosundaki su kaçağı için bir adım atıyor, kendi çabalarımla eve usta getirdim ancak nafile soruna çözüm bulamadılar. Siz bana yardım edebilir misiniz.

  • Bahri

   Depomda su sızdırması var. Ürünlerim hep harap oldu. Acilen hızlı çözümlerle bu işten kurtarirsaniz beni çok sevinirim

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA