Ev ve İş Yerlerinizde Su Kaçağını Bulan Robotlar

su-kacagi-istanbul
0

Su kaçaklarını fark ettiğiniz an ve gördüğünüz zaman kurumsal bir firmadan yardım almalısınız. Eğer ki vakit kaybederseniz kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bir yerde su kaçağının olduğunu nasıl anlayabilirsiniz? Su kaçakları ve su sızıntılarının nereden kaynaklandığını sizin tespit etmeniz imkânsızdır. Bu işi profesyonelce yapan ustalar vardır ve tespiti birkaç dakika içerisinde bulabiliyorlar. Su kaçağından şüphelenmenizde bazı sebepler vardır.

Duvarlarda, tavanlarda kararmalar, küflenmeler, kabarmalar meydana gelmişse evinizde ve iş yerinizde mutlaka su kaçağı var demektir. Su kaçakları tespitlerinde kırmadan, dökmeden yapılan işlemler sadece birkaç dakika içerisinde bulunuyor. İnsanlar eskiden yaşadıkları korkuları yüzünden kimseye güvenemiyorlar ve evlerine tesisatçı çağırmakta güçlük çekiyorlar. Bu tür sıkıntıları yaşayan insanlar mağdur duruma düşmüşlerdir. Su kaçağı genelde eskimiş borularda ve eski binalarda gerçekleşir.

Yeni binalarda da aynı durum söz konusu olabilir. Çünkü tesisat ustaları tesisattaki boruları düzgün bağlamadıkları için zamanla su fazla kullanıldığı için aşınmalar meydana gelir. Bu da zamanla borularda çatlamaya neden olur. Çatladıktan sonra da sızıntı ve kaçak su akmaya başlar. Su kaçakları sorunu ileri boyuta gittiği zaman önüne geçmeniz imkânsız bir durum haline gelir.

Bu işi severek yapıyoruz, temiz ve titiz bir iş olanağı sunuyoruz. Sorumluluk sahibi olmamız ve işimizi ciddi bir disiplinle yaptığımız için %100 olumlu sonuçlar alıyoruz. İstanbul ve ilçelerinde hizmet veren firmamız tespit ve onarımlarınızı departmanımızda ustalıkla çalışan elemanlarımız su tesisatlarındaki tespit ve onarım arızalarında iyi bir sonuç almak istiyorsanız ulaşabileceğiniz en iyi firmalardan bir tanesiyiz. 7/24 size hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden randevu talebinde bulunabilir ve detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

 

1 Bilgi Talebi

    • blank
      metin kartal

      Çok iyi bir hizmet anlayışları var. mükemmel bir kaliteli tamir ve son model teknolojik alet kullanıyorlar. evimde daha önce tamir yaptılar çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA