Evinizde Su Kaçağı Olmasından Endişe Duyuyorsanız Ne Yapmalısınız?

tesisat kaçağı bulma
0

Evlerin ve iş yerlerinin su ihtiyaçlarının karşılanması için binaların inşaatı sırasında su tesisatı döşemesi yapılmaktadır. Musluklardan akacak temiz su için ayrı kullanılan pis suyun da kanalizasyona ulaşması için ayrı bir tesisat döşenmektedir. Bu tesisatlar da arıza olması halinde ilk yapılması gereken su kaçağı tespiti olmaktadır. Bunun mutlaka su tesisatı hizmeti veren firmalar tarafından yapılması gerekmektedir.

Çok sayıda su kaçağı tamiri hizmeti vermekte olan firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında Ersoylar Tesisat olarak bizler işimizi uzun yıllardır deneyimli ve işinde en iyi olan ustalar ile yapmakta ve müşterilerimizin su tesisatı sorunlarından kurtulmasını sağlamaktayız.

Su Sızıntısı Tamiri Yapılmazsa Ne Olur?

Evlerde yaşanan en büyük sorunlardan birisi olarak su tesisatı bilinmektedir. Bu nedenle de su sızıntısı bulma ve tamiri yapılması geciktirilmesi akılcı olmamaktadır.  Su kaçağı olmasından endişe duyulması halinde bunun ihmal edilmesi halinde sorun büyümeye devam edecek ve evde yaşayan kişilerin sağlığını olumsuz yönde etkilemenin yanında binaya da zarar verecektir.

Su kaçağı olduğundan şüphe duymanız halinde firmamız ile iletişime geçerek kırmadan su kaçağı bulma hizmetimizden yararlanmamanız halinde sorun büyüdüğünde evinizde artık normal yaşamı sürdürmek mümkün olmayacaktır. Evin zemini ve duvarları zarar göreceği gibi ayrıca evi su basabilecek ve içinde olan eşyalarda zarar görecek ve değişmek zorunda kalacaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağından şüphe edilmesi halinde bunun tamirinin geciktirilmesinde en büyük neden bunun büyük masraflar çıkartma ihtimalidir. Oysa firmamızın kullandığı modern cihazlar ile kırmadan su kaçağı bulma mümkün olmaktadır. Kırmadan nasıl yapılıyor sorusunun cevabı ise sahip olduğumuz cihazların özelliğinden kaynaklanmaktadır. Cihazlarda bulunan hassas dinleme aletleri ve termal kameralar su kaçağının yerini özel yöntemler ile nokta olarak tespit etmektedirler.

Hiçbir yerin kırılmasına gerek olmadan su kaçağının yerinin tespit edilmesinin faydası ise elbette büyük masraflar çıkmasının önlenmesidir. Apartmanlarda bazen sizin evinizde olan su kaçağı belirtilerinin nedeni üst ya da yan komşunuzda olan su kaçağıdır ki bu durumda da tamiri onun yaptırması gerekecektir.

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımında Hızlı Hizmet

Yaşadığınız su kaçağı sorunu büyümeden tamirinin yapılmasını istemeniz galinde bunun için İstanbul’un tüm ilçelerine geniş ekibi ile hizmet vermekte olan firmamızla iletişime geçmelisiniz. Su sızıntısı bulma ve tamirinin yapılmasında zaman kaybına tahammül olmadığını bilmekte ve adresinizi alarak hızla ekibimizi yönlendirmekteyiz.

Eskiyen ya da zarar görmüş olan su tesisatının değiştirilmesi gereken yerlerini değiştirmekte ve aynı sorunu tekrar yaşamanıza da izin vermemekteyiz. Verdiğimiz su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetini uygun fiyatlar ile sunmakta ve her müşterimize de garanti vermekteyiz. Aynı sorunun bir yıl içinde tekrar yaşanması halinde hiçbir ücret almadan tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Kırmadan su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti

 

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA