Evinizdeki su kaçağı sorunları

yerdeki su kaçağı
0

Eskiden su kaçağı sorunları tam olarak bir sıkıntı yaratmaktaydı ve evinizin neresinde bu kaçağın olduğunu belirlemek ise tam anlamıyla bir işkence idi. Su kaçağının oluşu duvarlarda, fayanslarda kabarcık, baloncuklar şeklinde ortaya çıkarken bazen de bunların oluşundan haberdar bile olamazsınız ve sorunlu boruyu onarmak için duvarlar kırılır fayanslar sökülürdü. Bunlar hem görüntü olarak kötü gözükmekte ve hem de vakit kaybedici uğraşlardır. Artık bu sorunları daha kolay ve kesin yoldan halledebilecek teknolojik aletlerle, modern yöntemlerle bulunan cihazlar geliştirildi.

Su tesisatçıları kaçak sorununuzu evinizde herhangi bir zarar vermeden halledebileceklerini öngörüyorlar. İş hayatı akışında ise bu sundukları kolaylık insanlar için gayet tercih edilesi ve tavsiye edilen şey de budur. Kırıp dökülerek yapılan su kaçağı sorunları maliyet açısından çok fazla olabilmektedir.  İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında hizmet vermekte olan Osmanlı Tesisat size bu hizmeti en uygun ve evinize en az zararı verecek şekilde hizmet vermektedir. Su sızıntısı sorununuzu maliyetli olarak halletmek istemiyorsanız profesyonel birisinden hizmet almanızı tavsiye ederim.

TESİSAT PROBLEMLERİNDE UZMAN KURULUŞ

Su kaçağı, yüksek miktarda su faturası ödeyenlerin büyük oranda yaşadığı bir sıkıntıdır. Su kaçağının yerinin tespiti ise, oldukça ustalık isteyen meşakkatli bir iştir. Böyle durumlarda hem maliyet hem de işçilik açısından rahat edebilmek adına işinin ehli firmalara başvurmak gerekir. Firmamız; İstanbul Anadolu yakasının  tesisat konusunda deneyimli ve güvenilir  firmalarından biridir.

Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve diğer tesisat problemleri için Özeniş tesisat, Anadolu yakasının güzide firmalarından biridir. Anadolu yakasının; Maltepe, Kartal, Küçükyalı, Bostancı, Ümraniye, Kadıköy semtlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmanın çeşitli tesisat sorunlarına çözüm getirirken kullandığı yöntemlere bakılırsa, ilk  olarak su kaçağı tespiti çalışmalarından bahsedilebilir. Herhangi bir kırma işlemine ihtiyaç duymaksızın kamera yardımıyla yapılan tespit çalışmaları ile ekipler hızla harekete geçip, hizmet potansiyellerini yüzde yüz somut hayata aktarmayı başarabilmektedirler.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA