• Yazar:  melike

Eyüp Su Kaçağı Bulma

ayup su kacagi bulma
0

Eyüp ilçesi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçedir. Nüfusu ise son verilere göre 325 bin civarındadır. İstanbul’un en eski ilçelerinden birisi olan Eyüp’te ev ve iş yerlerinde de çok fazla su kaçağı problemi yaşanıyor. Yaşanan problemlerin ortaya çıkmasının en büyük sebeplerinden birisi ise; yapıların eski olmasıdır. Eyüp su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız bu yapılarda bir sorun olduğu zaman en kısa süre içerisinde soruna çözüm bulmaktadır.

Eyüp bölgesinde yaşayan kişilerin en fazla yaşadığı sorunlardan birisi; su kaçağıdır. Eskiyen yapıların su tesisatları da eskidiği için artık su kaçağı problemleri yaşanmaya başlıyor. Bu su kaçakları bazen direk kişinin kendi evinde belirtiler gösterebilirken bazen de kişinin komşusunda belirtiler gösterebilir. Müşterilerimize baktığımız zaman büyük bir çoğunluğu su kaçağının kendi evinde yaşandığını düşünüyor. Fakat yaptığımız çalışmalar sonucunda su kaçağı probleminin kişinin üst komşusunda olduğunu görebiliyoruz.

Su Kaçağı Belirtileri Nedir?

Su kaçağı ilk başladığı zamanlarda birçok kişi su kaçağı olduğunu anlamamaktadır. Fakat su kaçağının kendisini çok belli eden belirtileri olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak evinizde duvarlarda nem olması ve rutubet oluşması su kaçağının belirtileri arasındadır. Aynı zamanda faturanın normale göre fazla gelmesi de su kaçağından oluşmaktadır. İlk başlarda her ne kadar bu belirtiler dikkate alınmasa da sonrasında problem yaşatmaya başladığı için anlaşılmaktadır.

Anında Su Kaçağı Tespiti

Eyüp su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız yaşanan su kaçaklarını anında tespit ederek bu problemi yaşayan kişileri büyük bir yükten kurtarmaktadır. Normalde birçok tesisatçı su kaçağını bulmak için evin bazı bölümlerinde kırma işlemleri yapabilir. Bu işlemler ise sizlere ek masraflara sebep olacaktır. Fakat firmamız evinizin hiçbir bölümünde kırma ve dökme işlemleri yapmadığı için bu ek masrafları ödemenize gerek yoktur.

Su kaçağı tespiti sırasında firmamız bu konuda geliştirilen son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Bu sayede evinizin herhangi bir bölümünde olan su kaçağı sadece dakikalar içerisinde hiçbir kırma işlemi yapmadan tespit edilir.

Su kaçağı tamiri yaptığımız sırada ise ilk olarak sizlere su kaçağı olan bölüm ve tamiri hakkında gerekli bilgiler verilir. Sonrasında ise alanında uzman olan çalışanlarımız sizin de onaylamanız dahilinde gerekli çalışmaları yapmaya başlarlar. Çalışmalar esnasında evinize en az ölçüde zarar verilir ve su kaçağı olmayan bölümlerde kesinlikle işlem yapılmaz. Firmamızdan su kaçağı konusunda hizmet almak isteyen kişiler İstanbul’un her il ve ilçesinden bizimle iletişime geçebilir.

Su kaçaklarını tespit edebilmek için üretilen özel cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kesinlikle fayanslarınızın ve duvarlarınızı kırmaya gerek kalmadan bu sorunun üstesinden gelmekteyiz. Özel robotlar ile boruların nereden su kaçırdığı ve hangi nedenlerden dolayı su sızdırdığını anında bulabilmekteyiz. Yaptığımız tespitler doğrultusunda onarım işlemlerini başlatmaktayız. Birçok insan su faturalarını yüksek meblağlarda ödemekteler. Bu yüzden su faturalarınız fazla geliyor ise borularınız da kaçak olabilme ihtimali var demektir. Borularınız da ve mülkünüze zarar vermeden tespit işlemlerini yapmaktayız. Kısa bir işlemden sonra borularınız kullanılabilir hale gelmektedir. Bizleri arayıp arıza kaydı bırakarak bu durumun üstesinden gelebilirsiniz.

7 Yorum(lar)

  • Mustafa

   Eyüp’de müstakil bir evde oturuyorum. Evim baya eski bir ev. Su tesisatı da öyle. Son birkaç yıldır bazı sorunlar çıkardığı oldu. Bu güne kadar çalıştığım ustalar eve gelir her yeri söker, evi inşaat haline getirir, yarım yamalak iş yapar ve parayı alıp giderlerdi. Son yaşadığım sorunda bu şirket ile çalıştım. Öncelikle teknolojikler. Ellerindeki cihazlar ile su sızıntısını tespit edebiliyorlar. Sızıntının olduğu yerleri kazarak en az kirliliğe sebep oluyorlar. Gayet güzel bir iş çıkardılar. Beni de birçok sorundan kurtardılar. Tavsiye ederim işini iyi yapan insanlar

  • halil akdağ

   Benim evimde de su tesisatı ile ilgili sorun var. Yata odasında rutubetlenme oluyordu. Yazılanları okudum. Su kaçağı olabilirmiş. Bunun üzerine su faturasına baktım. Yazılanlara göre su faturası artıyormuş. Son birkaç ayda belli belirsiz bir artış var gibi ama emin değilim. İlerleyen zamanlarda farklı sorunlar çıkarmaması için erkenden kontrol ettirmek istiyorum. Evim Eyüp’de bir apartmanda yer alıyor. Su kaçağı veya herhangi bir sızıntı varsa erkenden tespit etmeniz iyi olacak. Sizden haber bekliyor olacağım.

  • Mehmet

   Mutfak borusu ve tuvalet borusu hakkında bilgi talep etmekteyim iki bölgedeki borularında değiştirilmesi şart gibi gözüküyor ama üstad sizsiniz bu anlamda neyin nasıl olacağını elbetteki üstada bırakacağız araştırmalarımda gördüğüm kadarıyla kaliteli bir firma olduğunuz ortada yanılacağımı düşünmüyorum teşekkür ederim yorumu tamamladığım an arıyorum sizi :)))

   • Özeniş Tesisat

    Probleminiz ile alakalı bizi istediğiniz zaman arayıp bilgi talebinde bulunabilirsiniz efendim.Sorununuza çözüm odaklı yaklaşıp sizi memnun edecek ve bırakacak şekilde bitirmeyi hedeflediğimizi bilmenizi isteriz.Bu anlayış ile her zaman uzman ekibimiz çalışmalarına hız kazandırmaya devam ediyor bizimle iletişime geçtiğiniz için size ayrıca teşekkür ederiz.

  • muharrem

   herşey için teşekkürler tuvalet borularında ki sızıntıyı önleyip boruları sıkıntısız şekilde değiştirdiler herşeyi profesyonel yaptılar firma arayıpta bulamayanlara kararsız kalanlara fazla uzakta aramamalarını tavsiye ediyorum firmanız burada işte uzakta aramayın 🙂

  • Anıl

   Kamera kullanarak duvar içindeki sızıntıları görüntülediğinizi ve müdahale edebildiğinizi duydum, eğer gerçekten kamera ya da farklı bir teknolojik cihazla su kaçağını görebiliyorsanız, çok güzel olur çünkü duvarı rastgele kırdırmak istemiyorum.

  • Bahar

   Bir arkadaşım önerdi size mutfagimda su tıkanıklığı var kamerayla bakiyormussunuz galiba. Gekip beni de bu çileden kurtarır mısınız. Şimdiden teşekkürler.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA