• Yazar:  melike

Fatih Su Kaçağı Bulma

fatih su kacagi bulma (2)
0

Fatih ilçesi İstanbul’un en eski semtleri arasında yer almaktadır. Toplam 455 bin civarında kişinin yaşadığı semtte su kaçağı problemi yaşayan kişilerin sayısı da çok fazladır. Fatih bölgesinde su kaçağı problemi yaşayan kişilerin bu problemleri yaşamasının en büyük sebebi; binaların genellikle eski yapılar olmasıdır. Eski yapılarda su tesisatları da genellikle eski olduğu için zaman içerisinde bazı problemler görülmesi ve bu problemlerden dolayı su kaçakları olması gayet normaldir. Fatih su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız Fatih bölgesinde yaşayan kişilerin evlerinde veya iş yerlerinde yaşanan problemleri çok kısa bir süre içerisinde onarmaktadır.

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti yapmak profesyonellik isteyen bir iştir. Birçok tesisat firması su kaçağı hizmeti verdiğini ve en iyi şekilde bu hizmeti sunduğunu belirtmektedir. Fakat baktığımız zaman bu tesisat firmalarının kullandıkları yöntemlerin eski olduğu gibi aynı zamanda evlere çok fazla zarar veren yöntemler olduğunu görüyoruz. Fakat firmamız Fatih su kaçağı tespiti hizmeti vereceği sırada hiçbir müşterisini mağdur etmeme adına en kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinmektedir.

Fatih su kaçağı bulma hizmeti verdiğimiz zaman Fatih sakinlerine su kaçağı tespiti konusunda geliştirilmiş en son teknoloji cihazlarla hizmet veriyoruz. Bu şekilde evlerinizde veya iş yerlerinizde yaşadığınız bütün su kaçağı sorunları çok kısa süre içerisinde tespit edilmektedir. Aynı zamanda su kaçağı problemleriniz noktasal olarak tespit edildiği için bütün su kaçağı problemlerinizi kısa süre içerisinde tam olarak nerede olursa olsun hemen bulunmaktadır. İşlemlerimizin kısa sürmesi ve noktasal olarak tespit ediliyor olması evlerinizde bütün su kaçağı problemlerinin onarılmasına yardım etmektedir.

Müşteri Odaklı Hizmet

Firmamızın en dikkat çeken özelliklerinden birisi; her zaman müşteri odaklı olarak hizmet vermesidir. Yapacağımız bütün işlemler müşterilerimizin istekleri ve bilgileri doğrultusunda yapılmaktadır. Tesisatçıların büyük bir çoğunluğu müşteriye tam olarak bilgi vermeden işlem yapar ve bunun da ücretini ister. Fakat firmamızda kesinlikle böyle bir sorun yaşamazsınız. Yapacağımız bütün işlemler öncesinde size bildirilir. Eğer siz de onay verirseniz sonrasında işlemler yapmaya başlanır. Bu şekilde sizlerin de evlerinizde bilginiz olmadan bir işlem yapılmadığını görürsünüz.

Fatih ilçesi 57 mahalleden oluşan bir ilçedir. Bu yüzden her zaman iyi bir tesisatçıya ihtiyaç duyuluyor. Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunduğu için Fatih’in bütün mahallelerinden iletişime geçebildiğiniz gibi aynı zamanda çevre mahallelerden de iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’da hemen hemen tüm ilçelerde firmamız bulunmaktadır. Fatih ilçesinde de Fatih su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızı günün her saati tıkanan borularınızın açılması veya su sızdıran borularınız için arayabilirsiniz. Kullandığımız elektronik cihazlar ile anında su kaçağı tespiti yapılır ve tadilat işlemleri gerçekleştirilir. Evlerinize hiçbir zarar vermeden özel robotlar sayesinde tıkanan borularını görüntüleyip onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Tıkanan borularınız zamanla sızıntı yapmaktadır. Bu yüzden fazla su faturası ödeyen insanlar görmekteyiz. Bu sorunları aşabilmeniz için bizleri iletişim numarasından aramanız ve destek almanız gereklidir. Su kaçağı hizmeti veren firmamız garantili bir şekilde kesin çözüm üretmektedir.

7 Yorum(lar)

  • Süleyman

   Fatih’te bir apartmanın 5. katında dairem var. Son bir aydır. Evde yoktum. Banyoda su borularında bir sorun var anladığım kadarıyla ki alt komşumdan şikayet geldi. Benim banyomun altında tavandan başlayarak çevreye yayılan su varmış. Duvarın boyası kalktı, su damlıyor diye şikayette bulundu. Komşunun bu şikayeti üzerine kontrol ettim banyoda gözle görülen bir sorun yok. Fakat yine de benim dairemle ilgili oldugu aşikar. İnternette şirketiniz ile karşılaştım. Bana yardımcı olarak şu kaçağını tespit edebilirsiniz çok memnun olurum.

  • alptekin yılmaz

   Evimin banyosunda tıkanıklık vardı. Banyo kullanıldıktan sonra bir süre su birikiyor zamanla akıp kayboluyordu. Tıkanıklığı kendim açmaya çalıştım başta fakat başarılı olamadım. Evim Fatih’te. İnternette bir miktar araştırma yaptım Fatih’te hizmet veren tesisatçılara baktım. Gözüme bu şirket çarptı. Yazılan bilgiler dikkatimi çekmişti. Aradım kısa süre içerisinde geldiler. Gayet titiz çalışıyorlar. Eve ilk girdikleri andan itibaren çok temiz davrandılar. Kısa sürede gereksiz masrafa sebep olmadan sorunu çözdüler. Sizinle çalıştığım için çok memnun oldum.

  • Sinan

   Merhaba pimaş borusu için su sızıntısı mevcut ihtiyacım karşılığında evimin içerisindeki boruyuda fotoğraf olarak tarafınıza gönderebilirim bu anlamda bana yardımınızı esirgemez ihtiyacımı karşılarsanız teşekkür ederim makbul geçer

   • Özeniş Tesisat

    İlgili probleminiz hakkında sizinle detaylı bir iletşim sağlayıp probleminizi giderme konusunda yardımcı olacağımızdan bir endişeniz bulunmasın efendim iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz ayrıca.

  • hakan

   selam banyodaki rutubet kokusu hakkındada sizde çözüm odaklı çalışıyormusunuz yanı bu bağlamda hizmet veriyormusunuz veriyorsanız beni bu sorundan lütfen kurtarın mail ve telefon numaramı bırakıyorum umarım dönüş yaparsınız ve beni bu çile haline gelen kokudan tamamiyle kurtarırsınız

  • Berkan

   Malum kış geldi yaklaşık 2 senedir ne petek ne kombi temizliği yaptırmadım, petekler ve kombi çok eski değil temizliği için bana fiyat verebilir misiniz.

  • Süleyman

   Fatih beyazitta börek dükkanm var. Numaramı iletişime bıraktım. Mutfakta su kaçağı ve tıkanıklık var. Fiyat verirseniz sevinirim.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA