Foseptik Kuyusu Temizleme

foseptik
0

Tıkanıklıkları giderme konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunan firmamız foseptik kuyusu temizleme alanında da sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Foseptik Kuyusu Temizleme servisimiz son model teknolojik kanal ve pimaş temizleme cihazlarımız ile tıkanan ve çökme oluşan kanalizasyon ve boru hatlarınızı temizleme onarma hizmeti vermekteyiz.

Foseptik Kuyusu Temizleme İstanbul Servisi

Firmamızın Pimaş açma, Tıkanıklık açma konusunda uzman ekiplerden hizmet almanız halinde sorununuz sorunsuz bir şekilde çözülür. Bakterilerin sizden ve çevrenizden hızlı etkili bir şekilde uzaklaştırılmasını istiyorsanız uzman yardım alınız.

Uzman Tıkanıklık Açma

Elli metre genişlikten on metre derinliğe kadar sıvı ve katı madde çekebilme özelliğine sahip vidanjörler ile foseptik kuyusu temizliği işlemi yapmaktayız. Tıkanıklıkları der etmeyin. Sağlıklı ve etkili bir çözüm istiyorsanız uzman bir firmadan yardım alın. uygun fiyatlarla fosseptik kuyunuzu temizletme mümkün hemen iletişime geçin…

blank

Bina, iş yeri, fabrika, villa gibi logar ve kanalizasyona uzak olan alanlar için yapılan foseptik çukurları zamanla dolup taşabilir, içinde biriken atıklar koku yapar ve temizlenmesi gerekir,Ersoylar Tesisat olarak oluşan gider tıkanıklıkları için son derece profesyonel ekipmanlar, robotlar ve kameralı cihazlarla foseptik kuyuların tıkanıklıklarını açıyor talebiniz doğrultusunda temizliğini yapıyoruz.

Tıkanan kuyular için robot cihazlar kullanırız, basınçlı su püskürtme cihazları ile içinin temizliğini yaparak kullanıma uygun hale getirmekteyiz. Ayrıca firmamız tuvalet, kanalizasyon, kuyu, logar, rögar tıkanıklıklığı açma hizmeti sunmaktadır.

Kırmadan Tıkanıklık açma işlemlerimiz için iletişime geçiniz.

Firma iletişim bilgilerimiz.

Acil Ulaşım: (0532) 503 07 98

Avrupa Yakası
Bakırköy (Merkez Şube): (0212) 557 26 96
Bayrampaşa: (0212) 557 26 96

Anadolu Yakası
Ümraniye (Merkez Şube): (0532) 503 07 98
Kartal: (0532) 503 07 98

 

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA