Garantili Kırmadan, Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

atesehir su kacak
0

Su kaçağı; evlerde, ofislerde kısacası tesisat sistemi bulunan her kapalı alanda yaşanabilecek yaygın bir problemdir. Borularda yaşanan bu kaçaklar çeşitli sebeplerle oluşabilmektedir. Bazı apartmanlarda kişinin kendi tesisatında ya da yukarıdaki dairenin tesisatında oluşan bu sorun çeşitli problemlere yol açacaktır. Su kaçağı bulma yöntemleri bu noktada devreye girecek ve sorunun nereden kaynaklandığını tespit ederek bu alana yönelik çalışmalar yapılacaktır. Su kaçağının tespit edilmesi dendiğinde akla direk olarak kırma, dökme işlemleri gelmektedir.

Eskiden yapılan kaçak bulma işlemleri bu doğrultuda yapıldığından birçok kişinin aklında bu şekilde kalmış durumdadır. Fakat günümüzde bu sorun tamamen ortadan kalkmıştır. Artık cihazlarla ve kolay bir şekilde bulunan kaçaklar sayesinde sorunlu olmayan bölgelerin kırılmasına gerek yoktur. Bu sayede etraf gereksiz yere batmayacak ve kaçak tespiti adımı kısa sürede tamamlanacaktır. Firmamız kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti yapmaktadır. Tüm bu hizmetler için bizimle iletişime geçmeniz ve detaylı bilgi almanız yeterli olacaktır

 Su kaçağının belirtileriblank

Su kaçağı gibi durumlar çeşitli belirtilerle kendilerini belli etmektedirler. Bu sebeple tüm bu belirtiler göz önüne alınmalı ve bir uzman yardımına başvurulmalıdır. Bu belirtilerden ilki rutubettir. Duvarlarda ve tavanda rutubet görülüyorsa ve mekanda rutubet kokusu var ise su kaçağından kaynaklanma ihtimali son derece büyüktür. Bunun yanı sıra evde böceklenme problemi başladığında ya da su kullanılmadığı müddetçe sayaç hala dönmeye devam ediyor ise su kaçağı probleminden kaynaklanması mümkündür. Bu noktada mutlaka bir su kaçağı tespiti yapılmalı ve bunun için profesyonel bir firmadan hizmet alınmalıdır.

 En etkili su kaçağı tespiti

En etkili su kaçağı tespiti cihazlar ile yapılan su kaçağı tespitidir. Firmamız bu anlamda alanında uzman kişiler ile çalışmakta ve kaçak nerede olursa olsun kısa sürede tespit etmektedir. Kaçak tespiti için pek çok yöntem bulunmaktadır. Fakat en etkilisi cihazla yapılan kaçak tespitidir. Tüm bu yöntemler ile hizmet veren firmamız kaçak nerede olursa tespit edecektir. Hem evlerde hem de diğer kapalı mekanlarda oluşan su kaçakları için hizmet veren firmamız oluşan problemi en az hasarla giderecektir.

 

3 Yorum(lar)

  • blank
   Halime Kander

   Merhabalar Ustam Kolay gelsin evimin banyo kısmında su akması mevcut bir türlü düğün neerden geldiğini keşfedemedik. Daha önce bir yakınım farklı ilde usta o yapar diye ümit ettim oda teçhizatım yanımda değil dedi karışmadı sitenizin adını verdi yardımcı olabilir misiniz.

  • blank
   Ferdi Yüksel

   merhaba değerli ustalarımız.
   Ustam resturant açtık 2 katlı bir yer 2. kattan altkata alakasız bir yerden su damlıyor. Daha önce usta çağırdık resmen tavanı aşağıya indireceğini söyledi. Fazla zarar vermeden bulabilirmisiniz. Üst katta tek 1 lavabo ve bay bayan tavulet var su damlayan yerle alakası yok. Bu konuda randevu verirseniz sabah erken sıkıntımızı çözelimm. İletişim numarasından iletişim sağlayabilirsiniz.

  • blank
   sukacagiistanbul.gen.tr

   Gerekli iletişimi sağladık ve müşterimizin sıkıntısını kısa sürede çözdük. İşimiz tamirat olunca 1 saat kısa sürede su kaçağını bulduk ve sorunu çözdük daima tüm işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA