Garantili Su Kaçağı Bulma

kaçak bulma cihazı
0

İş yerinizde ya da evinizde su kaçağı bulunuyor ya da bulunduğundan şüpheleniyorsanız firmamızın sunduğu garantili su kaçağı bulma hizmeti ile hızlıca sonuca ulaşabilirsiniz. Garantili hizmet anlayışımız sayesinde su kaçağı doğru olarak tespit edilir ve bu sorununuz ortadan kaldırılır. Garanti verecek kadar yüksek kalitede hizmet veren markamız binaya zarar vermeden hızlı bir şekilde su kaçağı sorununu çözüme kavuşturmaktadır.

Su Kaçağı İşlemi Niçin Yapılır?blank

Tesisatın zamana bağlı olarak yıpranması ile birlikte tesisatın yanlış yapılanması ya da başka sebeplerden ötürü su kaçaklarının zamanla oluşma ihtimali yüksektir. Bu bakımdan her ev ya da işyerinde zamana bağlı olarak su kaçağı sorunları görülebilmektedir. Böylesi durumlarda kendi başınıza sorunu bulmak ve tamir etmek neredeyse imkânsıza yakındır. Yapınızın, duvarlarınızın, döşemelerinizin zarar görmeden çözüme kavuşması için uzmanlık ve deneyim sahibi bir marka ile çalışmanız gerekir. Firmamız İstanbul su kaçağı bulma konusunda sektör içerisinde önder konumunda yer alıyor ve uzman kadrosu ile birlikte hizmetini sürdürüyor. Su kaçağını gelişen teknolojik imkânlar dahilinde elektronik cihazlar ile yapıyor ve kısa sürede söz konusu kaçak tespit işlemleri tamamlanarak onarım işlemlerine başlanıyor. En önemli nokta ise sunulan tüm hizmet garantili su kaçağı bulma olarak sunuluyor.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağını anlamak için ilk başlarda bir yöntem bulunmamaktadır. Genelde mevcut su kaçağının üzerinden biraz zaman geçmesi ve buna bağlı olarak kendisini göstermesi gerekmektedir. Duvar içerisinde yer alan tesisat içerisinde kaçak oluşması durumunda biriken su duvar içinden akmaya neden olur. Bu bakımdan şayet duvarda nemlenme ya rutubet oluşuyorsa bu durum su kaçağı olduğunu göstermektedir. Eğer bu durum olduğu gibi bırakılırsa su kaçağı giderek büyür ve hatta duvarın tamamına büyük zararlar verecek kadar sorunlara yol açabilir. Zamanında müdahale yapılması su kaçağının tamiri için oldukça önemlidir. Bir diğer etkili su kaçağı anlama yöntemi ise tüm muslukların kapalı olmasına karşılık su saati dönmeye devam ediyorsa yine su kaçağı olduğu anlaşılmaktadır.

Su kaçağı belirtileri olarak şu noktalar sıralanabilir;

  • Musluklar açık değilken su sayacı dönmeye devam ediyorsa,
  • Normal kullanımdan daha fazla su faturası geliyorsa,
  • Özellikle banyo kısmından alt kata su damlıyorsa,
  • Islak ya da kuru zeminlere basıldığında sürekli su geliyorsa,
  • Duvarlarda renk değiştirme, rutubet ya da ıslanma meydana geliyorsa,
  • Seramiklerin arasında bulunan derzlerin renginde değişiklik görülüyorsa,

Su kaçağı bulunma ihtimali yüksektir. Su kaçağında erken tespit önemli olduğu için bu belirtilerden birkaçının görülmesi halinde mutlaka firmamızdan destek alabilirsiniz.

Garantili Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır?

Garantili su kaçağı bulma yapılışı olarak son derece pratik, hızlı ve kolaydır. Su kaçağı tespiti için alanında uzman çalışanlarımız ve günümüz teknolojik imkânlarına sahip cihazlarını kullanıyoruz. Geçmiş yıllara kıyasla su kaçağı tespiti için tesisat borularının açılması ya da fayansların kırılması gibi işlemler gerekiyorken, günümüzde kullandığımız cihazlar sayesinde herhangi bir kırma işlemi yapılmadan kolayca su kaçağı tespit edilmektedir. Söz konusu su kaçağını bulmak için kamera, termal kamera, akustik dinleme aleti ve nemölçer gibi cihazlar kullanılmaktadır. Genelde duvarların, fayansların üzerinden ya da herhangi bir giderden kullanılarak bulma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede çok kısa süreler içerisinde, çözüm odaklı ve garantili noktasal su kaçağı tespiti ile kaçaklardan kurtuluyor, akabinde hemen sunmuş olduğumuz çözüm işlemleri ile birlikte rahata kavuşabilirsiniz. Tüm bu hizmeti ise en yüksek kalitede hizmet anlayışı ve en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA