Garantili Su Kaçağı Bulma Hizmetleri

su kaçak uzman istanbul
0

Su kaçağının tespit edilmesi gerçekten profesyonellik gerektiren işlemler arasında yer almaktadır. Bu noktada hizmet veren bir firmanın profesyonel olması ve çalışanların deneyimli olması çok büyük öneme sahiptir. Garantili su kaçağı bulma noktasında ise firmamız sizlere tam olarak beklediğiniz bir hizmeti vermektedir. Müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz sırada her zaman en kaliteli şekilde hizmet vermeye özen gösterdiğimiz için sonrasında garanti vermekten çekinmiyoruz. Bu yüzden firmamızdan hizmet alan kişiler mağduriyet yaşamamaktadır. Tamir işlemlerinden sonra aynı yerde bir sorun yaşadıkları takdirde ise firmamız tarafından bu tamir işlemleri sorunsuz bir şekilde giderilmektedir. Su kaçağınızın tespiti her zaman en rahat şekilde yapılır ve bu noktada bir sorun yaşamazsınız.

Son Teknoloji İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulunacağı sırada önceden çok zahmetli bir şekilde kırma işlemleri yapılarak bulunmaya çalışıyordu. Fakat günümüzde bu durum ortadan kalkmıştır ve gelişmiş olan cihazlar sayesinde kırma işlemine gerek kalmadan su kaçağının oluştuğu bölümlerin tespiti yapılabiliyor. Kırmadan su kaçağı bulma sırasında firmamız her zaman en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bu noktada firma olarak üretilmiş olan son teknoloji cihazları kullanmaya dikkat ediyoruz. Yurtdışından özel olarak getirtmiş olduğumuz cihazımız sayesinde su kaçağınız nerede oluştuysa bu net olarak tespit edilir ve bu sorunun ortadan kalkabilmesi için gerekli olan tamir işlemleri tam olarak yapılır.

Önceden su kaçağının bulunması kırılarak yapıldığı için doğru yerlerin kırılmaması ve bu yüzden evde birkaç yerin kırılması gibi durumlar söz konusu olabiliyordu. Hatta araştırıldığı zaman hala bu şekilde hizmet vermekte olan firmaların yer aldığı görülebilmektedir. Cihazla su kaçağı bulma hizmeti vermekte olan firmamız ise kesinlikle bu şekilde hizmet  vermez ve bütün su kaçağı tespitlerini son derece hassas olan cihazlarla yaparak su kaçağının tam olarak nerede oluştuğunu tespit edebilmektedir. Su kaçağının tespiti bu şekilde yapılırken siz de büyük bir masraftan kurtulmuş olursunuz. Çünkü kırarak yapılan su kaçağı tespitlerinde normale göre daha yüksek masraf yapıldığı görülebilmektedir.

Su Kaçağı Bulma Cihazı

Su kaçağı bulma cihazları değişim gösterebilmektedir. Bu noktada sizin yaşadığınız su kaçağı sorununa göre kullanılacak cihaz da değişim göstermektedir. En doğru cihazın kullanılması su kaçağının net olarak tespit edilmesine yardımcı olmaktadır. Garantili su kaçağı bulma imkanı sunan firmamız sizlere son teknoloji cihazlarla hizmet vermektedir. Su kaçağı bulma cihazları ise şu şekildedir:

-Atık su kaçakları cihazları: Bu noktada kullanılan cihazlarda kamera sistemi bulunmaktadır ve kamera sistemi sayesinde gider bağlantılarının görüntülenmesi sağlanır. Atık suların geçmiş olduğu pimaş borularıyla beraber detaylı gider kontrolü de yapılabiliyor. Lavabo, küvet, çamaşır makinesi gideri gibi noktalar incelenebilmektedir.

-Temiz su kaçakları cihazları: Bu evrede özel dinleme cihazları ve su tesisatı pompaları kullanılabilmektedir. Yalnız bazı durumlarda sıcak su ile soğuk su kaçaklarının tespitlerinin farklı şekilde yapılması gerekmektedir.

-İzolasyon kaçakları cihazları: Bu kaçak türünün özellikle terası olan evlerde karşımıza çıktığını görüyoruz. Fayans araları iyi şekilde izole edilmediği takdirde alt komşunun tavanında görülebilmektedir. Termal kamera sayesinde bu durum da tespit edilebilmektedir.

Su kaçağı tespiti işlemleri sırasında tercih edilen son teknoloji cihazlarımız sayesinde bu sorunların hangisini yaşıyor olursanız olun çok kısa süre içerisinde tespiti yerine getirilir ve siz de onay vermeniz durumunda onarımları yerine getirilir. Çalışanlarımız sizin onay vermediğiniz işlemleri kesinlikle yapmaz ve sizlere kaçağın durumu hakkında bilgi verdiği gibi yapılacak tamir işlemi hakkında da bilgi verir.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA