Garantili Su Kaçağı Bulma

Garantili Su Kaçağı Bulma
İçeriği Puanla

Garantili Su Kaçağı Bulma Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa alanında ihtisas sahibi bir kuruluştur ve tecrübeli mensupları ile bu hizmeti verir. Kurumsal bir yapıda çalışmalarını yürüten işletmenin ustalık isteyen birçok mevzuda ustalaşmış anlamda hizmet verdiği görülürken koşulsuz alan kişi memnuniyetine odaklı olarak hareket eder.

Garantili Su Kaçağı Bulma

Bundan ötürü da her tür tesisat işinde güvenle danışılabilecek adresler içinde ilk sırada yer alır. Tesisat işlemleri çok mühim alışmalar arasındadır ve kişilerin vakit kaybı yaşamaması açısından ustalaşmış yaklaşımı mecbur kılar.

Garantili Su Kaçağı Bulma

Bundan ötürü da hem şirketin bununla beraber müşterilerin karşılaşabilecekleri sorunların önüne geçilmesinde kurumsallık ehemmiyet taşır. Teknik yeterlilik tesisat firmalarında olması ihtiyaç duyulan en mühim vasıflardan biridir ve bu tür beceriler teknoloji ile desteklendiğinde kusursuz nitelikteki işlerin ortaya konması kaçınılmaz olur.

Garantili Su Kaçağı Bulma tesisatlarda birçok sıkıntı ortaya çıkabilir bunlar içinde masraf tıkanıklığı pis ve temiz su atıklarının bulunmuş olduğu bölgelerde olabilirken mutfak lavabolarının tıkanması, banyo giderlerinde oluşan arızalar su kaçaklarına yahut tesisat sorunlarına yol açabilmektedir.

Bunun giderilmesi işlemlerinde ise görüntüleme cihazları desteği ile kısa müddette problemin kaynağını bulmak ve lokal olarak bölgeye müdahale etmek olası olur. Bu sayede sınırı olan bir alanda emek harcama yapılır ve kırılma işlemleri oldukça minik bir bölgede gerçekleşir. Bazı durumlarda kırma işlemine bile ihtiyaç duymadan oluşan probleminin tespiti ve giderilmesi rahat olur.

Garantili Su Kaçağı Bulma İstanbul

Su kaçağını saptamak için gelişmiş ekipmanlar kullandığımızı sizlere bahsettik. Firmamız bu ekipmanların kullanması için uzman ve sertifikalı tesisatçılar yetiştirmiştir. Sıradan tesisatçıların aksine kırma dökme olmadan garantili tespit hizmeti sunmaktayız. Temiz su borularında nokta tespiti yaparak ancak arızalı olan bölgeyi kırıp, tamiratını yaparız ve minimum harcamayla büyük bir sıkıntı haline gelen su kaçağı halledilmiş olur. Pis su giderleri için kameralı sistemle görüntüleme yapılır ve arkasından yöresel olarak tespiti yapılır.

Bu görüntüleme cevabında kirli su borusu içinde kırık, çatlak , conta sıyrıklığı benzer biçimde problemler kamerayla sizlere gösterilir.Hal bu şekilde olunca su kaçağının olduğu nokta asla tahmin edemeyeceğiniz bir noktada olabilir. Eski usül çalışan tesisatçılar su kaçağı benzer biçimde sorunları tespit etmekte başarısız olurlar, şu sebeple su kaçağını tespit edene kadar kırılmadık yer bırakılmaz.

Garantili Su Kaçağı Bulma Tam da bu sıkıntı için üretilmiş hususi cihazlar bulunur, akustik dinleme aleti ve termal kamera ile kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Basit bir tamir ile de sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Akustik dinleme cihazları ile su kaçağının olduğu yer noktasal olarak tespit edilir. Hem sıcak su tesisatı bununla beraber şebeke suyu test edilerek su kaçağı tespit edilmeye çalışılır. Eğer su kaçağı bu tesisatlarda değil ise, kalorifer tesisatı ve kirli su masraf tesisatı da test edilir.

Garantili Su Kaçağı Bulma Ersoylar Tesisat

Pis su masraf tesisatı bilgisayar destekli kameralar ile test edilir. Gider borularında çatlama, çökme, tıkanma benzer biçimde problemler gözlemlenerek su kaçağına sebebiyet veren noktayı tespit ederiz.

Su kaçağı tespiti için firmamızdan yardımcı alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamız garantili su kaçağı tespiti yapmaktadır. Su kaçağı tespitini müsait fiyat politikasıyla meydana getiren firmamızı aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz.

Evdeki su kaçağı nasıl bulunur diyorsanız çözüm Ersoylar tesisat. Su kaçağı tespiti için meydana getirilen işlemi oldukça fazla teknik detaya girmeden anlatalım. Servis personelimiz evinize vardığında öncelikle temiz su tesisatınızı (sıcak su ve soğuk su tesisatı) test etmektedir.

Evdeki su kaçağının bulunması ne kadar müddette yapılıyor? Yapılan tamirata güvence veriliyor mu?

Bazen su kaçağı tespiti 3-5 dakika kadar kısa müddette bulunabilmektedir. Bazen de bu muamele saatlerce sürebilir. Süreden daha ziyade meydana getirilen tespitin doğruluğu ehemmiyet taşımaktadır.

Su Tesisatı Kaçak Bulma

Garantili Su Kaçağı Bulma Nedir ?

Su kaçağının tamiratı ara sıra bir tane fayans kırılarak yapılmaktadır. Bazen su boruları dört fayansın birleşim noktasında yer alır. Evdeki su kaçağı nasıl bulunur işlemi dikkatlice yapılmalı çabuk davranılmamalıdır. Firmamız yapmış olduğu tamirat işlerinde iki sene güvence vermektedir.

Garantili Su Kaçağı Bulma eski binalarda en sık karşılaşılan sorunların başlangıcında su sızıntısı geliyor. Boruların yüksek tazyik kararı patlaması su sızıntısını oluşturabiliyor. Sorun şayet yeni binalarda meydana geliyorsa tesisat sistemlerini üreten şirket hatasından yahut usta hatasından ortaya çıkabiliyor. Su sızıntısı bulma eskiden fayanslar kırılarak ve nerede ise eve ciddi hasarlar vererek yapılıyor buna karşın ara sıra bulunamayabiliyorken günümüzde hızla gelişen değişen teknolojinin de imkanlarıyla kırmadan su sızıntısı tespiti yapılabiliyor. Böylece neredeyse hasarsız halde ve en ekonomik yollardan su sızıntısı bulma işlemi gerçekleştiriliyor.

Binada ‘su sızıntısı’ bulunduğunun ara sıra hepimiz tarafınca anlaşılabilen ara sıra de ancak için uzmanlarının anlayabileceği emareleri olabiliyor. İşin uzmanlarının anlayabileceği emareler içinde bütün musluk ve bataryalar kapalıyken döşeme ve duvarların peşinden gelen su sesi bulunuyor. İşin ustaları, hızla gelişen değişen teknolojinin yardımı ve tecrübesi ile suyun sızıntı yapmış olduğu yeri tespit ederek buradaki problemi çözer. Konut sahibinin bile anlayabileceği su sızıntısı tespiti ise bütün vanalarla bataryalar kapalıyken sayacın test edilmesi işlemi.

Garantili Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?

Eğer vanalar kapalıyken su sayacının göstergesi çalışmaya devam ediyorsa ve sayaçta bozuk değilse bu su sızıntısı bulunduğunun öteki bir belirtisidir. Su kaçağı tespiti Su sızıntısının başka bir emaresi ise ay sonlarında gelen faturaların daha önceki faturalara nazaran 2-3 misli fazla gelmesidir. Su sızıntısı gözle görülemeyecek kadar minik bile olsa cihazlarla tespit ediliyor. Duvarlarda yada yer döşemelerinde olup biten ıslaklık, küflenme boyada ve yüzeyde olup biten renk değişiklikleri de su sızıntısı ihtimalini pekiştirdiği için test edilmeli gerekirse onarılmalı.

Su Kaçağını Bulan Firmalar

Su Kaçağını Bulan Firmalar

Garantili Su Kaçağı Bulma hizmeti veren şirketler bu hizmeti kırmadan ve dökmeden garantili bir halde vermek için su sızıntısını nokta tespiti yaparak buluyorlar. Nokta tespiti ise dinleme aletleri ve kameralar aracılığıyla olası oluyor. Su borularında olup biten yüksek tazyik ise patlaklara şu demek oluyor ki su tesisat kaçaklarına yol açıyor. Binanın bütün tesisatını etkileyen kaçaklar da hızla gelişen değişen teknolojinin sayeinde giderilerek tesisattaki sıkıntı çözülüyor. Yaşanılan su kaçakları genel hatlarıyla usta hatalarından, üst kattan alt kata akan su sızıntısı da çoğu zaman kaynak hatalarından meydana geliyor.

Nadiren de olsa yapınak hatalarından da olup biten sızıntı ve kaçaklar boruları görüntüleyen kameralar yardımıyla noktasal olarak tespit edilerek lüzumlu onarımlar yapılıyor. Su sızıntılarında lüzumlu tamir yapıldıktan sonrasında su sızdırmazlık testi yapılarak son kontrollerin yapılması gerekiyor. Teknoloji ile deneyimlerini birleştiren eğitimli takımlar garantili çözüm için hava, su ve yanıcı olmayan gazlar kullanarak bu testi yaparak soruna son noktayı koyuyorlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara