• Yazar:  melike

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Bulma

gaziosmanpasa su kacagi
0

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Gaziosmanpaşa ilçesi, yaklaşık olarak 420 bin nüfusa sahiptir. Gaziosmanpaşa’da eski binalar çok fazla olduğu gibi yeni yapılan binalarda çok fazladır. Gerek eski binalarda gerekse yeni binalarda su kaçağı problemleri yaşandığını görebiliriz. Bu problemlerin yaşanmasının en büyük sebebi ise; su tesisatlarında kullanılan malzemelerin kalitesiz olmasıdır. Eski binalarda su tesisatında kullanılan malzemeler her ne kadar kaliteli olursa olsun yine de tesisat zaman içerisinde eskimeye başladığı için sorunlar oluşmaktadır. Gaziosmanpaşa su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız kullanıcılarına her zaman en profesyonel hizmeti sunmaya dikkat etmektedir. Kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetlerin hepsi firmamızın garantisi altındadır.

Gaziosmanpaşa su kaçağı bulma hizmeti veren firmalara baktığımız zaman müşterilerimiz firmamızın kalitesini kısa sürede anlamaktadır. Firmamız her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için bu konuda son teknoloji kullanılarak üretilen cihazları kullanmaktadır. Cihazlarımız evlerinizde veya iş yerlerinizde meydana gelen su kaçağı problemlerini noktasal olarak tespit ederek hiçbir hata payı olmadan su kaçağı olan bölgeyi bizlere göstermektedir. Su kaçağı bulma işlemi yapıldıktan sonra çalışanlarımız sizlere yaşanan problem ve tamiri hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını verir. Sonrasında ise eğer sizde onaylarsanız bu probleminize çözüm bulunur. Artık sizlerde su kaçağı gibi sorunlar yaşamazsınız. Sizlere su kaçağı tespiti konusunda en kaliteli ve garantili hizmeti firmamız sunmaktadır.

1 Yıl Garanti

Firmamız sunduğu hizmete her zaman güvenmektedir. Bu yüzden onarım yaptığımız bölgeden eğer sonradan tekrar sorun yaşarsanız 1 yıl içerisinde bütün onarım maliyetini kendimiz karşılayarak sorununuzu gideriyoruz. Genellikle çalışanlarımızın hepsi su kaçağı tespiti ve onarımı konusunda profesyonel olduğu için müşterilerimiz bu haklarını kullanmıyorlar ve onardığımız bölgeden bir daha sorun yaşamıyorlar.

Su kaçağı bulma işlemi sırasında kullandığımız cihazların hepsi belirttiğimiz gibi son teknoloji cihazlardır. Bu yüzden işlemler sırasında evinizde hiçbir kırma işlemi olmaz. Bazı tesisatçılar hala eski diyebileceğimiz cihazlar kullandığı için su tespitini doğru yapamadığı gibi evinizin birçok bölümünde kırma işlemleri uygulayabilir. Fakat firmamızdan kesinlikle bu tarz bir sorun yaşamazsınız. Evinizin hiçbir bölgesinde kırma işlemi yapmadan su kaçağı problemleriniz bulunur.

Birçok müşterimiz kırma işlemi yapmadan su kaçağını nasıl tespit ettiğimizi merak ediyorlar. Cihazlarımız en ufak bir su sızıntısını dahi anlayacak hassaslığa sahiptir. Aynı zamanda görüntülü olarak gösterdiği için evinizde bir bölümde sorun yaşandığı takdirde bu bizlere ekranlardan gösterilmektedir. Bu şekilde su kaçaklarını kısa süre içerisinde tespit edebiliyoruz.

7 Yorum(lar)

  • Suat sayın

   Gaziosmanpaşa’da müstakil evim var. Yaklaşık 25-30 yıllık bir bina. Bazen çeşitli problemler çıkıyor. Özellikle su tesisatı ciddi şekilde problemli. Su faturası yüksek geliyor. Bu durum son birkaç aydır dikkatimi çekti. Zaten iki kişilik aileyiz. Tatilde olduğumuz ayda bile fatura şaşılacak şekilde geliyor. Bu durumun sebebini biraz araştırdım ve su tesisatında kaçak olabileceğini söylediler. Zaten eski ev. Tesisatta da zaman zaman patlaklar olabiliyor. Gözle görünür bir durum yok ama dışarıya akarsa belli olmaz dediler. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.

  • Murat

   Evin su tesisatında kaçak vardı. Borulardan birinden kaynaklı su sızıntısı alt komşunun duvarlarından çıkmış. Kaçağın nerde olduğuyla ilgili hiçbir fikrim yoktu. Bu şirketi internette gördüm. Kısa süre içerisinde geldiler. Kendi özel aletleri ile kaçağı tespit ettiler. Zaten kaçağı bulamazsak para almıycaz dediler. Cihazlar ile kaçağı buldular. Bana bir yeri gösterip su burdan sızıyor, tamir edelim mi dediler. Tamam dedim. O kısımda küçük bir alanı kazdılar. Gerçekten de suyun kaynağı orasıymış. Kısa sürede sorunsuz bir şekilde işi hallettiler.

   • Özeniş Tesisat

    Merhabalar efendim sizi memnun bırakabildiysek ne mutlu bize hedeflediğimiz birinci yol müşteri memnuniyeti.Dolayısıyla bu anlayıştan hiçbir zaman vazgeçmiyeceğimizi bilmenizi isteriz bu bağlamda sizide memnun ve mutlu bir müşteri olarak bırakabildiysek çok çok teşekkür ederiz.

  • lütfü

   Firmanız olarak cani gönülden yazıyorum ki alanınızda teksiniz ilginiz için alakanız için teşekkür ederim sağolun varolun sorunumu dile getirdiğim andan itibaren ilgi gösterip beklenilen süre zarfında yardım ettiniz.

  • sultan

   mutfak boru hattında sızmalar söz konusu problem şuanda ciddi değil lakin bu şekilde devam ettiğinde ciddi olması kaçınılmaz olacak ilgi gösterip yardımcı olursanız fiyatları iletirseniz memnun kalırım şimdiden sağolun varolun.

  • Salih

   Evimi satmayı düşünüyorum, ancak evin su tesisatında bir kaçak var, satacağım kişinin uğraşmasını istemiyorum, ben halletmek istiyorum ancak eve çok zarar gelsin istemiyorum. Kırmadan dökmeden kaçağı tespit ederek, onarım yapabilir miyiz.

  • Hülya

   Merhabalar bulaşık makinesine gelen hortuma su gelmiyor. Sızıntı veya tıkanıklık olduğundan şüpheleniyorum. Makineyle mi bakıyorsunuz. Ücreti nedir?

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA