Gider Tıkanıklığına Kalıcı ve Garantili Çözüm Ersoylar Tesisat

gider tikanikligi
0

Şehir hayatında bir sürü zorluk yaşandığı gibi evlerimizde ve iş yerlerimizde de tesisatla alakalı bir takım sıkıntılar yaşamaktayız. En çok yaşadığımız sıkıntıların başında en kötü olarak gider tıkanıklıkları gelmektedir. Pis su tesisatlarında ortaya çok kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Evlerinizdeki, işyerlerinizdeki tesisatta tıkanıklık yaşadığınız takdirde tıkanıklığı açtırmazsanız gider yeriniz geri teper ve mekânınızı mahveder. Eşyalarınız da hasar görür. Gittikçe işin boyutu artar ve bu da cebinize yansır. Gider tıkanıklığına kalıcı ve garantili çözümleri en iyi şekilde firmamız size sunmaktadır.

Atık su borularında ve gider yollarında bu işlemi yaptırmanız için uzman kişilerden yardım almalısınız. Eskiden pompa, tel vs. gibi cisimlerle tıkanıklık açılmaya çalışılırdı. Ancak bu yöntemlerle kısa bir süreliğine önlem alınırdı ve kalıcı bir çözüm olmamaktaydı. Şimdiki yöntemlerde ise kurumsal firmalar teknolojiden faydalanıyorlar ve işleri çok kolay bir hale gelmiştir. Uzman tesisatçılarımız tıkanıklığın olduğu yere kameralı cihazları gönderiyorlar ve tıkanıklığa sebep olan cisimleri görüntüleyebiliyorlar.

Bütün İşlemleri Robotlarla Yapıyoruz.

Görüntüledikten sonra ucu kancalı cihazlarla tıkanıklığa sebep olan cisim oradan çıkarılmaktadır. Robotlarla yaptığımız bu işler oldukça başarılı olmakta ve kolay bir şekilde tıkanıklığı açmaktayız. Engin tecrübemizle yapmış olduğumuz işlemler oldukça başarılıdır. İnsanların canını sıkan bu durumlar artık bu robotlarla kırmadan-dökmeden yapılmakta ve ortalığa da hiçbir şekilde de zarar vermemekteyiz. Tıkanıklık açma konusunda son derece olumlu tepkiler alan firmamız aynı zamanda da müşterilerin teşekkürlerini almaktadır.

Biz yaptığımız işteki başarının farkındayız ve sizi hiçbir şekilde mağdur etmemekteyiz. Sizde bu teknoloji harikası cihazlarla tespit ve onarım yaptırmak istiyorsanız, hiç kuşkusuz bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. 7/24 size hizmet vermekte olup, yaptığımız işte de çevreye ve komşularınıza da rahatsızlık vermemekteyiz. Müşteri hizmetlerimizden randevu talebini istediğiniz gün ve saate alabilmektesiniz.

Telefon numaralarımız:

Avrupa yakası: 02125700744-05325030798

Anadolu yakası:02166425699-05321613102

1 Bilgi Talebi

    • besna Tunç

      ilk başta saçma bulmuştum robotlarla su kaçağı bulmayı ama başımıza gelmeden kimse ne olduğunu bilmiyormuş evimize çağırdık geldiler evimize fazla zarar vermeden cihazı etrafa tuttular sıkıntı yerini bulup müdahale ettiler. gerçekten işinde başarılı bir firma

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA