Gider Tıkanıklığını Önlemek

lavabo tıkanıklık açma
0

GİDER BORUSU TIKANIKLIĞINI TAHLİYE EDERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Hiç bir tesisatçıyı çağırmak zorunda kalmadan herhangi bir tahliyenin engellenmesini düşündünüz mü? Bu kolay bir seçenek gibi görünse de, bunun ne kadar tehlikeli olabileceğini ve bunun neden olabileceği korkunç sonuçları düşünmemiş olabilirsiniz. Yakın tarihli bir durumda, bir su tahliyesini açmak için kullandığı sülfürik asit şişesi yüzünde patladığında, korkunç bir asit patlamasında bir tesisatçı yaralandı. Bu bir tesisatçı tarafından yapılsa bile, bir tıkanmanın tahliyesindeki tehlikeyi göstermektedir.

Bir gider borusunun tıkanmasının ana tehlikeleri, halihazırda mevcut olan tahliye temizleme kimyasallarından ve doğru kullanılmazsa uçucu hale geldiklerinde verebilecekleri zararlardan kaynaklanır. Bu talihsiz tahliye gider borusu temizleme kazalarının birçoğu, cildi etkisiyle yakacak zararlı kimyasalların yanlış kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Kimyasal, kostik olarak da bilinir, yanıklar çok tehlikelidir, çünkü kimyasal deriden temizlenene kadar hassas cildi yakmaya devam eder. Gider borusu temizleyicilerindeki güçlü kimyasallar, yağın çözülmesi veya borunun tıkanmasına neden olacak malzemeleri yok etmek için tasarlanmıştır. Bundan dolayı sadece cildin kimyasal teması ile elde edeceği korkunç sonucu hayal edebilirsiniz. Birçok kimyasal ürünün yan etkileri ve tehlikeleri ne yazık ki göz ardı edilir, aslında bu ürünler kazalara neden olan önemli güvenlik önerileri listesine sahiptir. Herhangi bir temizlik kimyasal ürünüyle, bu tuvalet temizleme ürünleri bileolsa, uğraşırken daima eldiven ve göz koruması gibi güvenlik ekipmanları kullanmayı unutmayın.

TIKANMIŞ BİR GİDER BORUSU VARSA NE YAPMALI

Tıkanmış bir gider borusunun ne kadar sinir bozucu olabileceğini hepimiz biliyoruz, ancak önce sizi ve ailenizin güvenliğini sağlamak daha önemlidir. Kaynar su veya doğal gider borusu temizleyicileri gibi blokaj seçeneklerini denemek kolay olsa da, bir tıkanmanın genellikle borudaki potansiyel bir çatlak gibi daha büyük bir sorunun belirtisi olabileceğini düşünmekte fayda var. Tıkanmış bir gider borunuz varsa, Ersoylar Tesisat ekibi tıkanma kaynağını hızlı bir şekilde bulmak için en son teknolojiyi kullanırken, tahliye ve tahliye temizliği konusunda uzmandır. Daha sonra sorun olarak bulduğumuz şey hakkında tam bir rapor sunabilir ve alınacak önlemler hakkında bilgilendirme yapabiliriz. Engellenen drenajlar göründüklerinden daha karmaşık olabilir, bu yüzden Ersoylar Tesisat olarak deneyiminiz yok ise kendi başınıza kimyasal gider borusu temizleme solüsyonları kullanmanızı önermiyoruz çünkü bu sorunu çözmeyebilir ve kendinize karşı tehlike oluşturabilir üstelik borularınıza da zarar verebilir. Ersoy Tesisat Uzmanları, her türlü gider ve borulardaki tıkanıklığı ya da problemleri çözebilecek yetkinliktedir. Hem yerel hem de ticari müşterilerimiz için gider boru kanallarını temizleme konusunda yüksek standartta hizmet sunmaya büyük önem veriyoruz. Bizi arayarak her zaman telefonun diğer ucunda tesisat veya tıkanma probleminizi anlayan, doğru tahliye yöntemleri ve uygun fiyattan bahseden bir ekibi karşınızda bulacaksınız. Tıkanmış gider borusu, tıkanmış lavabo, tıkanmış duş, tıkanmış tuvalet, tıkanmış lağım ya da herhangi bir tıkanmış boru varsa, tüm standart, acil veya uzun süreli sıhhi tesisat ve tahliye temizleme ihtiyaçlarınız için Ersoylar Tesisat’a güvenebilirsiniz. Gider borularınızı açmak ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya deneyimli bir tesisatçıya ihtiyaç duyarsanız, bizi 0(532) 503 07 98 veya 0 (212) 557 26 96 numaralı telefonlardan arayarak randevu alabilirsiniz.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA